FAQ

1.

carQ.pl to platforma, dzięki której otrzymasz bezpłatny raport o dowolnym pojeździe zarejestrowanym w Polsce.

Dokument w formacie PDF - zawierający dane techniczne, historię po chodzenia wraz z rejestrowanymi przebiegami oraz informacjami o podstawowych kosztach eksploatacji pojazdu przesyłamy na adres email podany w trakcie rejestracji.

Przykładowy raport PDF o pojeździe TUTAJ

 

2.

carQ.pl pozwala na bezpłatne administrowanie przypomnieniami dotyczącymi pojazdów dodanych do profilu.

Do dyspozycji Użytkowników są przypomnienia o:

- obowiązkowym badaniu technicznym,
- dacie ważności ubezpieczenia OC/AC,
- osiągnięciu zaplanowanego przez Użytkownika przebiegu,
- dowolnym innym - ustawionym indywidualnie - zdarzeniu dotyczącym pojazdu.

Wszystkie powiadomienia przesyłamy bezpłatnie wraz z wiadomością email lub jako wiadomość SMS – zgodnie z wyborem Użytkownika.

 

3.

carQ.pl umożliwia weryfikację zbiorczej listy pojazdów przygotowanej według szablonu oraz wyeksportowanie danych szczegółowych do pliku excel po dokonaniu sprawdzenia.

 

4.

Dzięki aplikacji mobilnej (platforma Android oraz iOS) weryfikacji dowolnego pojazdu zarejestrowanego w Polsce dokonasz korzystając ze skanera kodów zamieszczonych w dowodach rejestracyjnych.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

 

Pobierz aplikację

 

    (iPhone)     

   (Android)

Pobierz aplikację mobilną:

Dzięki aplikacji mobilnej weryfikacji dowolnego pojazdu zarejestrowanego w Polsce dokonasz korzystając ze skanera kodów zamieszczonych w dowodach rejestracyjnych.

    (aplikacja na iPhone)     

   (aplikacja na Android)

 

lub

Wpisz:

- numer rejestracji,
- numer VIN,
- datę pierwszej rejestracji

aby sprawdzić dane gromadzone w Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP).

 

carQ.pl pokaże więcej!

Otrzymasz BEZPŁATNY raport PDF zawierający dane techniczne, historię oraz koszty eksploatacji dotyczące weryfikowanego pojazdu.

Na Twój adres e-mail dostarczymy BEZPŁATNIE plik PDF, który w przejrzysty sposób prezentują wszystkie dostępne dane o pojeździe.

Raport carQ.pl zawiera informacje wykraczające ponad podstawowe dane i pomoże Tobie przy weryfikacji dowolnego pojazdu zarejestrowanego w Polsce.

 

Sprawdź historię i dane auta.

Wystarczy 30 s. (otrzymasz bezpłatny raport PDF)

 1. Usługa weryfikacji danych oraz otrzymanie Raportu zawierającego informacje o sprawdzanym pojeździe jest ogólnodostępna, nieograniczona i BEZPŁATNA.

 2. Przypomnienia dotyczące nadchodzących terminów obowiązkowego badania technicznego, terminów ważności ubezpieczeń oraz dowolnie ustawionych przez Ciebie zdarzeń serwisowych są BEZPŁATNE, dobrowolne i nieograniczone.

 3. Usługa przypomnień realizowana jest za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (poczty elektronicznej lub SMS) po akceptacji Regulaminu z poszanowaniem Polityki Prywatności.

 4. Realizowana przez carQ.pl usługa weryfikacji danych pojazdów pośredniczy w przekazywaniu danych gromadzonych w Centralnej Ewidencji Pojazdów - rejestrze prowadzonym przez Ministra Cyfryzacji na podstawie przepisów ustawy Prawo o ruchu drogowym.

 5. Administrator carQ.pl nie ponosi odpowiedzialności za aktualność, kompletność oraz treść informacji gromadzonych w Centralnej Ewidencji Pojazdów.

 6. Prezentowane dane weryfikacji pojazdu oraz informacje zawarte w dokumencie raportu PDF należy traktować jako wyjściowy zestaw poglądowy.
  Wykorzystywanie Raportu odbywa się na wyłączną odpowiedzialność i własne ryzyko Użytkownika.
  Raport przygotowywany jest w czasie rzeczywistym na podstawie informacji zgodnych z posiadanym aktualnie zbiorem danych administratora oraz danych z zasobów Centralnej Ewidencji Pojazdów. 
  Dane w CEP mogą nie odzwierciedlać stanu rzeczywistego gdyż m.in.:
  - dane gromadzone w Centralnej Ewidencji Pojazdów przekazują w różnym trybie i terminach różne zobowiązane do tego instytucje, w tym organy zajmujące się rejestracją pojazdów, stacje kontroli pojazdów i Policja;
  - Minister Cyfryzacji nie jest co do zasady uprawniony do samodzielnego: sprawdzania, wprowadzania, uzupełniania, aktualizowania, zmieniania lub usuwania gromadzonych danych;
  - na dane w CEP mogą mieć wpływ okoliczności związane z ich gromadzeniem (w tym siła wyższa, poziom jakości usług teletransmisyjnych, terminy przekazywania danych).

  Podstawa prawna: art. 80a ust. 2 i art. 80cb ust. 1 i 3 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1260).

  Jeżeli w trakcie weryfikacji pojazdu stwierdzisz różnice ze stanem danych zawartych w dowodzie rejestracyjnym niezwłocznie zgłoś nieprawidłowości wysyłając informacje na adres: pomoc@carq.pl

 

Zadbajmy o rzetelność i aktualność danych w Centralnej Ewidencji Pojazdów!

Sprawdź pojazd – zweryfikuj poprawność danych – pamiętaj o terminach badań technicznych i ubezpieczeniu pojazdu.

Sprawdź dane, historię i koszty eksploatacji auta zanim zdecydujesz się na zakup.


Do zakupu używanego pojazdu warto dobrze się przygotować.
Szczególnie pomocne mogą okazać się dane dotyczące rejestrowanych przebiegów i aktualności badań okresowych.

Warto skorzystać z dostępnych, bezpłatnych narzędzi, aby dowiedzieć się jak najwięcej o przeszłości  pojazdu dla zminimalizowania ryzyk zakupu samochodu z ukrywanymi wadami lub nieścisłościami w przedstawianej historii.
Sprawdzając dane i historię pojazdu przed zakupem oszczędzisz czas, pieniądze i sporo zmartwień otrzymując niezbędne informacje na temat samochodu.

Na podstawie numeru rejestracyjnego lub numeru VIN dowiesz się między innymi czy pojazd został sprowadzony z zagranicy czy zakupiony w polskim salonie.

Informacje dotyczące ilości poprzednich właścicieli może być równie istotna w podejmowaniu zakupowych decyzji.

Sprawdzenie pojazdu zarejestrowanego w Polsce.

 

Aby sprawdzić dane pojazdu wystarczą podstawowe informacje z pierwszej strony dowodu rejestracyjnego aby otrzymać bezpłatny raport.

Raport PDF zawiera:

 • dane techniczne pojazdu
 • rodzaj paliwa wraz z alternatywnym zasilaniem
 • ostatnio rejestrowany przebieg auta
 • przebieg auta w ostatnim roku oraz średnio miesięczny
 • wiek auta
 • informacje czy pojazd był sprowadzony czy z polskiego salonu
 • informacje o liczbie właścicieli pojazdu

oraz znacznie więcej przydatnych danych i alertów.

Raport zawiera także informacje o aktualnych badaniach technicznych i ubezpieczeniu OC.

 

Zobacz również:

 • Co to jest numer VIN?

 

Zamówienie i płatność za pakiet PRO

operator płatności online

 

Platforma carQ.pl oferuje kilka alternatywnych ścieżek prowadzących do złożenia zamówienia i realizacji płatności za pakiet PRO.

 

Opcja nr 1

Jeżeli korzystasz z pakietu STANDARD - po zalogowaniu - wybierz w nawigacji (prawy, górny róg) opcję „Twój profil”.
Zyskasz podgląd do własnych danych, które możesz dowolnie modyfikować lub jeśli zrezygnujesz z dalszego korzystania z carQ.pl - trwale usunąć wraz z danymi (zgodnie z regulacjami Rozporządzenia RODO)

 

Krok 1

Dostęp do Twoich danych: nawigacja (prawy, górny róg) -> Twój profil

 

Krok 2

Przeglądanie Twoich danych i ustawień konta.

 

Krok 3

Zmiana konta STANDARD na konto PRO
Kliknij przycisk  "Zmień na PRO teraz" znajdujący się w lewej, górnej części podstrony z Twoimi danymi - „Twoje konto”.
Zostaniesz przeniesiony do podstrony umożliwiającej dokonanie wyboru rodzaju konta oraz okresu, na jaki chce wykupić usługę (rozwijalna lista wyboru okresu: 1, 3, 6, 12 miesięcy)

 

Krok 4

Podsumowanie zamówienia
Po wybraniu okresu korzystania z usługi konta PRO i kliknięciu przycisku „Kup pakiet PRO” zostaniesz przeniesiony do podstrony z podsumowaniem zamówienia (prawa część strony)
Jeżeli potrzebujesz fakturę VAT za uruchomioną opcję PRO wypełnij dane formularza (lewa część strony).

 

Krok 5

Przekierowanie do strony operatora tpay.com - informacja
Po sprawdzeniu poprawności dokonanego wyboru kliknij w przycisk „Zapłać”.
Poprosimy o potwierdzenie wyboru wyświetlając Tobie komunikat z informacją o przeniesieniu do zewnętrznej strony operatora płatności tpay.com.
W każdej chwili możesz odstąpić od realizacji zamówienia - zarówno na etapie podsumowania jak również na kolejnych etapach realizacji płatności klikając „Zrezygnuj”.

 

Krok 6

Dokonanie płatności za pośrednictwem operatora tpay.com
Po potwierdzeniu decyzji wyboru konta PRO zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę operatora tpay.com.
Wybierz formę zapłaty dopasowaną do Twoich potrzeb i sfinalizuj transakcję kierując się kolejnymi informacjami operatora tpay.com.
Rozpoczynając proces płatności otrzymasz wiadomość email od tpay.com. Operator poinformuje Ciebie również o statusie dokonanej przez Ciebie opłacie.
Poprawnie zaksięgowana płatność niezwłocznie uruchomi wybrany przez Ciebie zestaw funkcjonalności dodatkowych.

 

 

Opcja nr 2

Korzystając z konta STANDARD masz bezpłatny dostęp do wszystkich funkcjonalności platformy carQ.pl
Ograniczenia wybranych usług dotyczą wyłącznie ilości i częstotliwości eksportowania danych (5 pojazdów/dzień) oraz generowania ofert sprzedaży PDF (1 pojazd/miesiąc).
Jeżeli spróbujesz wygenerować kolejną ofertę dla pojazdu znajdującego się w Twoim profilu - "Moje pojazdy" zostanie zainicjowany proces zamówienia opcji konta PRO.

 

Krok 1

Będąc zalogowany -> z poziomu „Moje pojazdy” (górna nawigacja) -> wybierz szczegóły pojazdu klikając grafikę lupy lupa - szczegółyz własnej listy zweryfikowanych pojazdów.

 

Krok 2

W części "szczegóły" dowolnie wybranego, zweryfikowanego przez Ciebie pojazdu, masz nieograniczony dostęp do wszelkich informacji o pojeździe.

 

Krok 3

Kliknij zakładkę  „Przygotuj ofertę/sprzedaj”  znajdującą się w szczegółach pojazdu.
Otrzymasz od nas informację dotyczącą limitu konta STANDARD.

 

Krok 4

Zamiana konta STANDARD na konto PRO
Kliknij przycisk  "Zmień na PRO teraz" znajdujący się pod informacją dotyczącą opcji konta PRO.
Zostaniesz przeniesiony do podstrony umożliwiającej dokonanie wyboru rodzaju konta oraz okresu, na jaki chce wykupić usługę (rozwijalna lista wyboru okresu: 1, 3, 6, 12 miesięcy)

 

Krok 5

Podsumowanie zamówienia
Po wybraniu okresu korzystania z usługi konta PRO i kliknięciu przycisku „Kup pakiet PRO” zostaniesz przeniesiony do podstrony z podsumowaniem zamówienia (prawa część strony)
Jeżeli potrzebujesz fakturę VAT za uruchomioną opcję PRO wypełnij dane formularza (lewa część strony).

 

Krok 6

Przekierowanie do strony operatora tpay.com - informacja
Po sprawdzeniu poprawności dokonanego wyboru kliknij w przycisk „Zapłać”.
Poprosimy o potwierdzenie wyboru wyświetlając Tobie komunikat z informacją o przeniesieniu do zewnętrznej strony operatora płatności tpay.com.
W każdej chwili możesz odstąpić od realizacji zamówienia - zarówno na etapie podsumowania jak również na kolejnych etapach realizacji płatności klikając „Zrezygnuj”.

 

Krok 7

Dokonanie płatności za pośrednictwem operatora tpay.com
Po potwierdzeniu decyzji wyboru konta PRO zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę operatora tpay.com.
Wybierz formę zapłaty dopasowaną do Twoich potrzeb i sfinalizuj transakcję kierując się kolejnymi informacjami operatora tpay.com.
Rozpoczynając proces płatności otrzymasz wiadomość email od tpay.com. Operator poinformuje Ciebie również o statusie dokonanej przez Ciebie opłacie.
Poprawnie zaksięgowana płatność niezwłocznie uruchomi wybrany przez Ciebie zestaw funkcjonalności dodatkowych.

 

 

Opcja nr 3

Korzystając z konta w opcji STANDARD dysponujesz ograniczoną (do 5 rekordów danych pojazdów/dzień) możliwością eksportowania pliku .xls
Plik z danymi otrzymasz wraz z przesyłką mail po zainicjowaniu procesu.
Wykorzystanie limitu dziennego oraz próba eksportowania dodatkowego pliku .xls zainicjuje proces złożenia zamówienia konta PRO.

 

Krok 1

Będąc zalogowany -> z poziomu „Moje pojazdy” (górna nawigacja) -> wybierz pojazdy, których dane chcesz wyeksportować do pliku xls.
Plik zawiera szczegóły dotyczące pojazdów z Twojej listy.

 

Krok 2

Wybierz „Eksportuj wybrane”  lub „Eksportuj wszystkie”  aby uruchomić proces generowania pliku xls
Otrzymasz od nas informację dotyczącą limitu konta STANDARD.

 

Krok 3

Zamiana konta STANDARD na konto PRO
Kliknij przycisk  „Wybieram wersję PRO” znajdujący się pod informacją dotyczącą opcji konta PRO.
Zostaniesz przeniesiony do podstrony umożliwiającej dokonanie wyboru rodzaju konta oraz okresu, na jaki chce wykupić usługę (rozwijalna lista wyboru okresu: 1, 3, 6, 12 miesięcy)

 

Krok 4

Podsumowanie zamówienia
Po wybraniu okresu korzystania z usługi konta PRO i kliknięciu przycisku „Kup pakiet PRO” zostaniesz przeniesiony do podstrony z podsumowaniem zamówienia (prawa część strony)
Jeżeli potrzebujesz fakturę VAT za uruchomioną opcję PRO wypełnij dane formularza (lewa część strony).

 

Krok 5

Przekierowanie do strony operatora tpay.com - informacja
Po sprawdzeniu poprawności dokonanego wyboru kliknij w przycisk „Zapłać”.
Poprosimy o potwierdzenie wyboru wyświetlając Tobie komunikat z informacją o przeniesieniu do zewnętrznej strony operatora płatności tpay.com.
W każdej chwili możesz odstąpić od realizacji zamówienia - zarówno na etapie podsumowania jak również na kolejnych etapach realizacji płatności klikając „Zrezygnuj”.

 

Krok 6

Dokonanie płatności za pośrednictwem operatora tpay.com
Po potwierdzeniu decyzji wyboru konta PRO zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę operatora tpay.com.
Wybierz formę zapłaty dopasowaną do Twoich potrzeb i sfinalizuj transakcję kierując się kolejnymi informacjami operatora tpay.com.
Rozpoczynając proces płatności otrzymasz wiadomość email od tpay.com. Operator poinformuje Ciebie również o statusie dokonanej przez Ciebie opłacie.
Poprawnie zaksięgowana płatność niezwłocznie uruchomi wybrany przez Ciebie zestaw funkcjonalności dodatkowych.

 

 

Raport PDF zawiera:

 • szczegółowe parametry i dane techniczne pojazdu
 • rodzaj paliwa
 • orientacyjne koszty eksploatacji
 • rozmiar opon według producenta
 • aktualny, przybliżony przebieg pojazdu
 • wiek pojazdu
 • informacje czy pojazd był sprowadzony czy pochodzi z polskiego salonu
 • informacje o liczbie właścicieli pojazdu

oraz znacznie więcej danych przydatnych w procesie poszukiwania auta do zakupu.

Raport wygenerowany przez carQ.pl zawiera również informacje dotyczące aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia OC.

Przykładowy raport PDF o pojeździe TUTAJ

 

Sprawdź auto teraz!

Sprawdź dane dowolnego pojazdu

 

Platforma carQ.pl została stworzona po to, aby ułatwić weryfikację danych, historii oraz najważniejszych kosztów eksploatacji dowolnego pojazdu.
Zebrane dla Ciebie dane dotyczące konkretnego pojazdu wyświetlimy na ekranie Twojego komputera.
Jeżeli zechcesz wygenerujemy również raport PDF, który otrzymasz jako załącznik w wiadomości e-mail.
Weryfikacja i otrzymywanie raportów PDF jest BEZPŁATNE i nieograniczone ilością.

 

Krok 1

 

Na stronie głównej carQ.pl w polu tablicy rejestracyjnej wprowadź numer pojazdu.

 

Krok 2

W polu "Numer VIN"  wprowadź odpowiedni numer z dowodu rejestracyjnego.

 

Krok 3

Uzupełnij informację w polu "Data pierwszej rejestracji".

 

Krok 4

Kliknij przycisk "Sprawdź pojazd" (lub ENTER) aby rozpocząć proces weryfikacji pojazdu.

 

Krok 5

Po sprawdzeniu danych pojazdu uzyskasz dostęp do zgromadzonych danych o pojeździe.

 

Krok 6

Pokażemy Tobie rozmiar opon przeznaczonych do sprawdzanego pojazdu. Klikając w baner Partnera przekierujemy Ciebie na stronę z ofertą opon w wybranym rozmiarze. Możesz zorientować się w rodzajach, cenach, a jeśli zechcesz dokonać zamówienia i zakupu.

 

Krok 7

carQ.pl pokaże Tobie jaki jest koszt przejechania 100km zweryfikowanym pojazdem na podstawie jego zużycia paliwa. Ceny paliw aktualizowane są na bieżąco i zawierają dane z poszczególnych regionów kraju. Prezentowane dane dotyczące kosztów paliwa odnoszą się do cen paliw z regionu, w którym zarejestrowany jest pojazd.

 

Krok 8

Ustaw własne alerty dotyczące sprawdzonego pojazdu. Przypomnienia wyślemy do Ciebie mailem na 7, 3 i 1 dzień przed datą ustawionych alertów. Jeżeli zechcesz wyślemy również BEZPŁATNIE przypomnienie w wiadomości SMS.

 

Krok 9

Wybierając zakładkę "Historia pojazdu" poznasz najważniejsze daty minionych zdarzeń dotyczących pojazdu.

 

Krok 10

Kliknij w przycisk Pobierz bezpłatny raport PDFTUTAJ

Wprowadź adres mail, do którego masz bieżący dostęp.

 

Krok 11

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi zasad korzystania z platformy carQ.pl i zaakceptuj je. Przestrzegamy regół rozporządzenia RODO. pokaże Tobie jaki jest koszt przejechania 100km zweryfikowanym pojazdem na podstawie jego zużycia paliwa. Ceny paliw aktualizowane są na bieżąco i zawierają dane z poszczególnych regionów kraju. Prezentowane dane dotyczące kosztów paliwa odnoszą się do cen paliw z regionu, w którym zarejestrowany jest pojazd.

 

Krok 12

Przejdź do skrzynki pocztowej email, odszykaj wiadomość od carQ.pl i kliknij w link aktywacyjny zarejestrowanego konta.

 

Krok 13

Utwórz własne hasło, potwierdź je wpisując powtórnie i aktywuj konto carQ.pl.

Zostaniesz zalogowany do własnego profilu.

 

Krok 14

Na stronie głównej po zalogowaniu wybierz aby przejść do listy własnych, zweryfikowanych w carQ.pl pojazdów.

 

Krok 15

Wybierz z listy pojazd, którego dane chcesz przeglądać a następnie kliknij lupa - szczegóły by przejść do szczegółów.

Zarządzaj danymi, alertami oraz generuj oferty sprzedaży pojazdów.

 

Zbiorcza weryfikacja listy pojazdów

 

Potrzebujesz dokonać zbiorczej weryfikacji listy pojazdów - np. flota Twojej firmy?

Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie!
Przygotuj listę pojazdów według szablonu udostępnionego przez carQ.pl, dodaj plik z danymi, a my zajmiemy się resztą.
Plik xls ze szczegółowymi danymi sprawdzonych pojazdów otrzymasz jako załącznik w wiadomości e-mail po zakończonej weryfikacji.

Wszystkie pojazdy z listy zostaną automatycznie dodane do Twojego konta. Odnajdziesz je w części "Moje pojazdy".
Weryfikacja zbiorczej listy pojazdów jest BEZPŁATNA.
Każdy plik xls zawierający listę pojazdów do weryfikacji może zawierać do 100 pojazdów.

 

Krok 1

 

Na stronie głównej carQ.pl (po zalogowaniu) wybierz z prawej części strony górnej nawigacji przycisk weryfikacja zbiorcza

Możesz również użyć przycisku Rozpocznij zbiorczą weryfikacjęp znajdującego się pod opisem rozwiązania z poziomu  strony głównej.

 

Krok 2

Korzystając z przycisku z przycisku szablon XLS pobierz szablon pliku do wpisania danych pojazdów do weryfikacji.

 

Krok 3

Uzupełnij szablon zgodnie z informacjami w poszczególnych kolumnach. Możesz przekopiować dane z własnych zasobów.

 

Krok 4

Uzupełniony szablon XLS dodaj do własnego profilu klikając w przycisk

 

Krok 5

Wybierz właściwy plik z dysku własnego komputera, a następnie kliknij przycisk Zweryfikuj pojazdy z listyaby rozpocząć sprawdzanie kolejnych pojazdów z listy.

 

Krok 6

Poinformujemy Ciebie o przyjętym zgłoszeniu pliku do weryfikacji zbiorczej oraz o wysłanej na Twój adres email  wiadomość z informacją o ilości pojazdów znajdujących się w pliku.

 

Krok 7

Odbierz wiadomość email i poznaj szczegóły.

 

Krok 8

Po zakończonej przez carQ.pl weryfikacji wszystkich pojazdów znajdujących się w pliku xls otrzymasz powiadomienie email z załącznikiem - dane pojazdów po weryfikacji.

 

Krok 9

Otwórz załączony plik z danymi zweryfikowanych pojazdów i sprawdź czy w dolnej części nie znajdują się numery rejestracji pojazdów, których nie udało się zweryfikować. Powodem braku weryfikacji jest błędne podanie wymaganych danych pojazdu.

 

Krok 10

Plik w formacje excel po weryfikacji pojazdów jak również eksportowany z części "Moje pojazdy" zawiera następujące dane szczegółowe dla każdego z pojazdów:

 • data weryfikacji    
 • link do raportu    
 • pochodzenie    
 • status    
 • nr rejestracji   
 • VIN   
 • pierwsza rejestracja    
 • pierwsza rejestracja w Polsce    
 • właściciel    
 • współwłaściciele    
 • posiadał współwłaścicieli    
 • liczba właścicieli    
 • dotychczasowych właścicieli w polsce    
 • rok produkcji    
 • wiek pojazdu    
 • marka    
 • model    
 • typ pojazdu    
 • typ nadwozia    
 • miejsc siedzących    
 • paliwo    
 • poj. silnika    
 • moc silnika kW (kM)    
 • moc silnika przy obr/min    
 • maksymalny moment obrotowy    
 • maksymalny moment obrotowy przy obr/min     
 • ostatni zarej. stan licznika    
 • z dnia    
 • przebieg w ostatnim roku    
 • średni przebieg miesięcznie    
 • aktualny stan licznika    
 • badanie techniczne    
 • data kolejnego badania    
 • polisa OC   
 • masa własna pojazdu     
 • maks. masa całkowita ciągniętej przyczepy bez hamulca     
 • maks. masa całkowita ciągniętej przyczepy z hamulcem     
 • dopuszczalna masa całkowita     
 • liczba osi    
 • produkowany od    
 • produkowany do    
 • wersja     silnik    
 • rodzaj wtrysku    
 • średnica × skok tłoka     
 • stopień sprężania     
 • przyspieszenie 0-100 km/h    
 • maksymalna prędkość    
 • zużycie paliwa miasto    
 • zużycie paliwa trasa    
 • średnie zużycie paliwa    
 • emisja co₂    
 • data wydania karty pojazdu     
 • data wydania aktualnego dowodu rejestracyjnego    
 • aktualnie pojazd zarejestrowany jest w województwie    


                               

carQ.pl oferuje szczegółowy raport PDF.

W trakcie weryfikacji na stronie carQ.pl prezentowane są wyłącznie podstawowe informacje o pojeździe.
Szczegółowy zestaw danych w uporządkowanej formie udostępniany jest w raporcie PDF, który zostanie wygenerowany bezpośrednio przed jego dostarczeniem, a następnie wysłany na Twój adres email.

 

Utwórz konto na carQ.pl

Adres email stanowi login do konta.
Hasło nadajesz samodzielnie po kliknięciu linku aktywacyjnego wysłanego w trakcie rejestracji.
Komunikacja z Tobą odbywa się poprzez wiadomości wysyłane na potwierdzony adres email.

Zweryfikowany pojazd zostanie automatycznie powiązany z Twoim adresem email.
Po zalogowaniu do własnego konta możesz zarządzać listą zweryfikowanych pojazdów ustawiając przypomnienia dotyczące dowolnych zdarzeń serwisowych pojazdu.

Możesz usuwać zweryfikowane pojazdy z własnego profilu. (np. dodane w czasie sprawdzania pojazdów w procesie poszukiwania ofert zakupu).

Sprawdzenie pojazdu, otrzymanie raportu PDF oraz korzystanie z przypomnień o ważnych terminach jest BEZPŁATNE.

Pilnuj terminu obowiązkowych badań technicznych!

Brak aktualnych badań technicznych w najlepszym wypadku zakończyć się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego, a w skrajnych przypadkach przymusową podróżą na lawecie.
Każdorazowo kontrola drogowa pojazdu bez ważnych badań może zostać „urozmaicona” mandatem karnym.
Pamiętaj o terminowej wizycie w stacji kontroli pojazdów.
Sprawdź pojazd w carQ.pl i skorzystaj z automatycznego przypomnienia o terminie kolejnej wizyty w stacji kontroli pojazdów.
Na 7, 3 i 1 dzień przed końcem ważności badań Twojego pojazdu carQ.pl wyśle do Ciebie wiadomość mail z informacją o konieczności dopełnienia formalności.
Pierwsze powiadomienie pozwoli na sprawdzenie stanu technicznego auta w zaprzyjaźnionym warsztacie, aby w trakcie kontroli nie spotkała Ciebie niespodzianka.
Drugie powiadomienie pozwoli Tobie zaplanować czas i wybrać Stację Kontroli Pojazdów, którą masz najbliżej.
Trzecie powiadomienie to już tylko formalność.

Jedź na badanie techniczne i aktualizuj dokument.
Po wizycie w Stacji Kontroli Pojazdu dane zostają przekazane do bazy Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP).

Informacja pojawi się w przypadku:

 • BRAKU aktualnych badań technicznych pojazdu,
 •  Stacja Kontroli Pojazdów, w której Użytkownik pojazdu wykonał badania nie przesłała danych do Centralnej Ewidencji Pojazdów (opóźnienie lub brak transferu z powodów technicznych),
 • Błędu lub odrucenia danych w trakcie ich transferu ze Stacji Kontroli Pojazdów do Centralnej Ewidencji Pojazdów.

Zgodnie z notą informacji zamieszczonej w raporcie, prezentowane dane pochodzą bezpośrednio z bazy Centralnej Ewidencji Pojazdów nadzorowanej przez Ministerstwo Cyfryzacji. Gromadzone meta dane przekazywane są z uprawnionych Stacji Kontroli Pojazdów, które zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi winny dokonywać transferu informacji o pojazdach (min. datę wykonania badania okresowego oraz stan licznika w trakcie badania).

Dlaczego w raporcie z danymi mojego pojazdu widnieje informacja  "Brak danych odnośnie polisy OC " ?

Komunikat takiej treści może wyświetlić się w kilku przypadkach:

 • BRAK ubezpieczenia OC pojazdu
 •  Zakład ubezpieczeń, w którym pojazd został ubezpieczony nie przekazał danych do Centralnej Ewidencji Pojazdów (opóźnienie lub brak transferu z powodów technicznych)
 • W trakcie transferu danych ze Zakładu ubezpieczeń do Centralnej Ewidencji Pojazdów wystąpił błąd lub dane zostały odrzucone z powodu nieprawidłowości lub ich niskiej jakości

Zgodnie z informacją zawartą w raporcie, prezentowane dane pochodzą bezpośrednio z bazy Centralnej Ewidencji Pojazdów nadzorowanej przez Ministerstwo Cyfryzacji. Gromadzone meta dane przekazywane są z Zakładów ubezpieczeniowych, które zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi winny dokonywać transferu informacji o ubezpieczeniach pojazdów.

Dlaczego w raporcie z danymi pojazdu widnieje informacja  "Zwróć uwagę na przebieg tego pojazdu." ?

Alert dotyczący przebiegu weryfikowanego pojazdu zostanie wyświetlony w przypadku, kiedy występują istotne różnice w zarejestrowanym stanie licznika w odniesieniu do kolejnych, okresowych badań technicznych.

Jeżeli w raporcie widnieje informacja o zmniejszającym się stanie licznika od daty ostatnich badań technicznych zapytaj o przyczynę właściciela pojazdu.

Komunikat takiej treści może wyświetlić się z kilku powodów:

 • Pomyłka pracownika Stacji Kontroli Pojazdów w trakcie rejestracji danych
 • Usterka pojazdu - wymiana podzespołów rejestrujących przebieg
 • INNE PRZYCZYNY

Zgodnie z informacją zawartą w raporcie, prezentowane dane pochodzą bezpośrednio z bazy Centralnej Ewidencji Pojazdów nadzorowanej przez Ministerstwo Cyfryzacji. Gromadzone meta dane przekazywane są z uprawnionych Stacji Kontroli Pojazdów, które zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi winny dokonywać transferu informacji o pojazdach (min. datę wykonania badania okresowego oraz stan licznika w trakcie badania).

Masz pytanie dotyczące carQ.pl?

Napisz do nas! Odpowiadamy niezwłocznie. Najciekawsze pytania wraz z odpowiedzią znajdują się na stronie FAQ.

Ściągnij naszą aplikację

Pobierz aplikację i bez ograniczeń sprawdzaj pojazdy korzystając ze skanera kodu w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Błyskawicznie zweryfikujemy dane pojazdu, a raport PDF otrzymasz bezpłatnie mailem.

Iphone app c7d56d5c6355c0d2a4ab672dd371f16cf156491734d1dcafe942b9d71b5bad50