Auto na Karku

Sprawdź rejestracje AUDI

Jaka jest konstrukcja i co oznaczają poszczególne znaki numeru rejestracji w Polsce?

W Polsce numer rejestracyjny pojazdu składa się z serii znaków, które są przypisane zgodnie z określonymi przepisami. Konstrukcja numeru rejestracyjnego obejmuje następujące elementy:

 1. Dwuliterowy kod województwa: Numer rejestracyjny rozpoczyna się od dwóch liter, które wskazują województwo, w którym pojazd jest zarejestrowany. Przykłady:

  • WA dla Warszawy i województwa mazowieckiego.
  • KR dla Krakowa i województwa małopolskiego.
  • GD dla Gdańska i województwa pomorskiego.
 2. Jedna litera identyfikacyjna powiatu: Następna litera wskazuje powiat, w którym pojazd jest zarejestrowany. W większych miastach, które są jednocześnie miastami na prawach powiatu, mogą być stosowane inne litery.

 3. Pięć znaków alfanumerycznych: Reszta numeru składa się z kombinacji liter i cyfr, które są unikalne dla danego pojazdu. Przykłady:

  • 12345
  • ABCDE

Dzięki temu systemowi każdy pojazd w Polsce ma unikalny numer rejestracyjny, co ułatwia identyfikację i zarządzanie pojazdami.

Kiedy wprowadzono rejestracje na świecie, a kiedy w Europie?

Historia światowa

Pierwsze tablice rejestracyjne na świecie zostały wprowadzone we Francji w 1893 roku. Prawo wymagało, aby właściciele pojazdów zgłaszali swoje pojazdy i umieszczali na nich tablice rejestracyjne. Francja była pionierem w tej dziedzinie, co było odpowiedzią na rosnącą liczbę pojazdów na drogach i potrzebę identyfikacji.

Historia w Europie

W innych krajach europejskich tablice rejestracyjne zostały wprowadzone wkrótce po Francji. Na przykład:

 • W Wielkiej Brytanii pierwsze tablice rejestracyjne pojawiły się w 1903 roku wraz z wejściem w życie Motor Car Act.
 • W Niemczech tablice rejestracyjne zostały wprowadzone w 1906 roku.
 • W Polsce pierwsze tablice rejestracyjne pojawiły się w latach 20. XX wieku, a obecny system rejestracji został wprowadzony w 2000 roku.

Krótka historia marki Audi i najpopularniejsze modele

Historia marki Audi

Audi to niemiecki producent samochodów, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Marka została założona przez Augusta Horcha w 1909 roku w Zwickau. Nazwa "Audi" pochodzi od łacińskiego tłumaczenia nazwiska Horch, które oznacza "słuchaj". Audi jest częścią koncernu Volkswagen Group od 1964 roku.

Marka Audi zawsze była synonimem innowacji i jakości. Znana jest z wprowadzania nowoczesnych technologii i luksusowych rozwiązań w swoich pojazdach. Audi zdobyło wiele nagród za swoje osiągnięcia inżynieryjne i design.

Najpopularniejsze modele Audi

 1. Audi A3: Kompaktowy samochód klasy premium, który jest popularny zarówno w wersji hatchback, jak i sedan. Model ten zdobył uznanie za swoje wykończenie wnętrza i dynamiczne osiągi.

 2. Audi A4: Średniej wielkości sedan, który jest ceniony za komfort jazdy, elegancki wygląd i zaawansowane technologie. Audi A4 jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli marki.

 3. Audi A6: Luksusowy sedan, który oferuje przestronne wnętrze, zaawansowane systemy bezpieczeństwa i szeroką gamę silników. Audi A6 to idealny wybór dla tych, którzy szukają elegancji i mocy w jednym.

 4. Audi Q5: Kompaktowy SUV, który jest popularny ze względu na swoją wszechstronność, komfort i osiągi. Audi Q5 jest często wybierany przez rodziny i osoby aktywne.

 5. Audi Q7: Duży SUV, który oferuje przestronne wnętrze, luksusowe wykończenia i zaawansowane technologie. Jest to idealny wybór dla tych, którzy potrzebują więcej przestrzeni, ale nie chcą rezygnować z luksusu.

 6. Audi TT: Sportowy samochód, który jest ceniony za swój wygląd, dynamikę i precyzję prowadzenia. Audi TT to doskonały wybór dla miłośników sportowej jazdy.

Weryfikacja pojazdu i jego historii na podstawie numeru rejestracji na platformie carQ.pl

Czym jest carQ.pl?

CarQ.pl to platforma internetowa, która umożliwia sprawdzenie historii pojazdu na podstawie jego numeru rejestracyjnego. Jest to niezwykle przydatne narzędzie dla osób planujących zakup używanego samochodu, ponieważ pozwala na uzyskanie ważnych informacji na temat pojazdu.

Jak działa weryfikacja na carQ.pl?

 1. Wprowadzenie numeru rejestracyjnego: Aby rozpocząć proces weryfikacji, należy wprowadzić numer rejestracyjny pojazdu na stronie głównej carQ.pl.

 2. Pobranie danych z bazy: System pobiera dane z różnych baz danych, w tym z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK), oraz innych źródeł, takich jak firmy ubezpieczeniowe czy serwisy techniczne.

 3. Analiza historii pojazdu: CarQ.pl analizuje historię pojazdu, uwzględniając takie informacje jak liczba poprzednich właścicieli, ewentualne szkody, przebieg, daty przeglądów technicznych oraz historię serwisową.

 4. Generowanie raportu: Na podstawie zebranych danych system generuje szczegółowy raport, który jest dostępny dla użytkownika. Raport ten zawiera wszystkie kluczowe informacje na temat historii pojazdu.

Korzyści z weryfikacji na carQ.pl

 • Bezpieczeństwo zakupu: Dzięki szczegółowemu raportowi można uniknąć zakupu pojazdu z ukrytymi wadami lub zafałszowaną historią.
 • Pewność przebiegu: Weryfikacja przebiegu pojazdu pozwala na upewnienie się, że licznik nie został cofnięty.
 • Historia szkód: Informacje o wcześniejszych szkodach pomagają w ocenie stanu technicznego pojazdu.
 • Przeglądy techniczne: Dane o przeglądach technicznych pozwalają na ocenę regularności i jakości serwisowania pojazdu.

carQ.pl i dostęp do danych na podstawie skanera kodu AZTEC

CarQ.pl oferuje unikalną funkcję skanowania kodu AZTEC z dowodu rejestracyjnego. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i łatwo uzyskać dostęp do szczegółowych danych pojazdu bez konieczności ręcznego wpisywania informacji. Jak to działa?

 1. Otwórz stronę carQ.pl: Uruchom stronę carQ.pl w dowolnej przeglądarce internetowej na smartfonie.
 2. Skanuj kod AZTEC: Umieść kod z dowodu rejestracyjnego w polu ekranu telefonu. System automatycznie odczyta dane z kodu AZTEC.
 3. Unikaj błędów: Dzięki skanowaniu kodu AZTEC użytkownik unika błędów związanych z ręcznym wpisywaniem danych, co zwiększa wygodę i dokładność weryfikacji.

Jakie informacje można uzyskać na carQ.pl?

 • Dane techniczne pojazdu: Typ pojazdu, marka, model, rok produkcji, rodzaj paliwa, pojemność silnika.
 • Historia własności: Liczba poprzednich właścicieli, daty zmiany właściciela.
 • Historia serwisowa: Informacje o przeglądach technicznych, naprawach, wymianach części.
 • Przebieg pojazdu: Zarejestrowane przebiegi, ewentualne niezgodności.
 • Szkody i wypadki: Informacje o zgłoszonych szkodach, wypadkach i ich naprawach.

Dzięki platformie carQ.pl możliwe jest uzyskanie pełnego obrazu historii pojazdu, co jest niezwykle cenne dla potencjalnych nabywców, którzy chcą dokonać świadomego i bezpiecznego zakupu. Wykorzystanie skanera kodu AZTEC dodatkowo upraszcza cały proces, eliminując ryzyko błędów i zwiększając dokładność danych.

Dlaczego warto korzystać z carQ.pl?

Korzystanie z platformy carQ.pl przynosi wiele korzyści zarówno dla osób prywatnych, jak i profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto korzystać z tej usługi:

Oszczędność czasu

Dzięki możliwości skanowania kodu AZTEC oraz szybkiemu dostępowi do danych z wielu źródeł, proces weryfikacji pojazdu jest znacznie szybszy niż tradycyjne metody. Użytkownicy nie muszą już ręcznie wprowadzać danych ani przeszukiwać różnych baz danych w poszukiwaniu informacji.

Rzetelność danych

CarQ.pl czerpie informacje z wiarygodnych źródeł, takich jak Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców (CEPiK), firmy ubezpieczeniowe oraz serwisy techniczne. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że otrzymane dane są dokładne i aktualne.

Łatwość użytkowania

Intuicyjny interfejs platformy carQ.pl sprawia, że korzystanie z niej jest proste i wygodne. Nawet osoby niezaznajomione z technologią mogą łatwo przeprowadzić weryfikację pojazdu dzięki przejrzystym instrukcjom i funkcji skanowania kodu AZTEC.

Bezpieczeństwo transakcji

Dzięki szczegółowym raportom na temat historii pojazdu, użytkownicy mogą uniknąć zakupu samochodu z ukrytymi wadami lub zafałszowaną historią. Weryfikacja przebiegu, przeglądów technicznych oraz wcześniejszych szkód pozwala na świadome podjęcie decyzji o zakupie.

Ochrona przed oszustwami

Platforma carQ.pl pomaga wykryć potencjalne oszustwa związane z cofnięciem licznika, fałszowaniem dokumentacji czy ukrywaniem wcześniejszych wypadków. Użytkownicy mogą mieć pewność, że pojazd, który planują kupić, nie ma zatajonych problemów.

Wsparcie dla sprzedawców

Profesjonalni sprzedawcy samochodów mogą korzystać z carQ.pl, aby dostarczyć swoim klientom rzetelne raporty o pojazdach. To zwiększa zaufanie klientów i pomaga budować pozytywny wizerunek firmy.

Jak korzystać z carQ.pl?

Korzystanie z platformy carQ.pl jest proste i intuicyjne. Oto krok po kroku, jak przeprowadzić weryfikację pojazdu:

 1. Otwórz stronę carQ.pl w przeglądarce internetowej na swoim smartfonie.
 2. Wprowadź numer rejestracyjny pojazdu lub skorzystaj z funkcji skanowania kodu AZTEC. Aby skorzystać z tej funkcji, umieść kod z dowodu rejestracyjnego w polu ekranu telefonu.
 3. Poczekaj, aż system pobierze i przeanalizuje dane z różnych baz danych.
 4. Odbierz szczegółowy raport na temat historii pojazdu, który zawiera wszystkie kluczowe informacje potrzebne do oceny stanu technicznego i historii samochodu.

Przykładowe przypadki użycia carQ.pl

Przykład 1: Zakup używanego samochodu

Anna planuje zakup używanego Audi A4. Aby upewnić się, że samochód jest w dobrym stanie i nie ma zafałszowanej historii, korzysta z carQ.pl. Wprowadza numer rejestracyjny pojazdu, a system generuje raport, który pokazuje, że samochód miał dwóch poprzednich właścicieli, regularnie przechodził przeglądy techniczne i nie brał udziału w żadnych poważnych wypadkach. Dzięki temu Anna może dokonać świadomego zakupu.

Przykład 2: Sprzedaż samochodu

Janusz, profesjonalny sprzedawca samochodów, chce sprzedać Audi Q5. Aby zwiększyć zaufanie klientów, korzysta z carQ.pl, aby wygenerować raport na temat historii pojazdu. Udostępnia raport swoim klientom, co pomaga mu w szybkim i bezpiecznym zamknięciu transakcji.

Przykład 3: Weryfikacja floty firmowej

Firma transportowa zarządza flotą pojazdów i regularnie sprawdza ich stan techniczny oraz historię. Dzięki carQ.pl, firma może szybko i efektywnie monitorować każdy pojazd w swojej flocie, co pozwala na bieżąco reagować na potencjalne problemy i utrzymać wysoki standard usług.

Podsumowanie

Numer rejestracyjny pojazdu w Polsce jest kluczowym elementem identyfikacyjnym, który zawiera informacje o miejscu rejestracji pojazdu. Historia rejestracji pojazdów sięga końca XIX wieku, a w Europie systemy rejestracyjne zaczęły się rozwijać na początku XX wieku. Marka Audi, z bogatą historią i szeroką gamą modeli, jest jednym z czołowych producentów samochodów na świecie. Dzięki platformie carQ.pl możliwe jest dokładne sprawdzenie historii pojazdu na podstawie numeru rejestracyjnego, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo transakcji przy zakupie używanych samochodów. Wykorzystanie funkcji skanowania kodu AZTEC dodatkowo upraszcza proces weryfikacji, eliminując ryzyko błędów i zapewniając dostęp do rzetelnych danych.

Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną planującą zakup używanego samochodu, czy profesjonalnym sprzedawcą chcącym zwiększyć zaufanie klientów, carQ.pl oferuje narzędzia i informacje niezbędne do podjęcia świadomej decyzji. Skorzystaj z tej platformy, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i pewność przy każdej transakcji związanej z pojazdami.

Nr rejestracji: A6R2, Rok produkcji: 2014, Q7 i - suv facelifting
Nr rejestracji: A8K8, Rok produkcji: 2007, Q7 i - suv
Nr rejestracji: B0EWCIA, Rok produkcji: 2014, A3 8v - hatchback 3d
Nr rejestracji: B0IIIII, Rok produkcji: 2014, Q5 i - suv facelifting
Nr rejestracji: B0IP97, Rok produkcji: 2021, A6 c8
Nr rejestracji: B0KOTEK, Rok produkcji: 2011, A5 i - cabriolet
Nr rejestracji: B0MATTY, Rok produkcji: 2013, A6 c7
Nr rejestracji: B0RAJAN, Rok produkcji: 2017, Q7 ii - sq7
Nr rejestracji: B0RKPRO, Rok produkcji: 2017, A5 ii - sportback
Nr rejestracji: B0TATA, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: B0WERO, Rok produkcji: 2012, Q5 i - suv facelifting
Nr rejestracji: B13U, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: B1ANTEK, Rok produkcji: 2013, A6 c7 - avant
Nr rejestracji: B26502, Rok produkcji: 2012,
Nr rejestracji: B2ANKA, Rok produkcji: 2009, A5 i - coupe
Nr rejestracji: B2PETER, Rok produkcji: 2020,
Nr rejestracji: B2SMERF, Rok produkcji: 2016, A3 8v - hatchback 3d
Nr rejestracji: B3K9, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: B4AUDI, Rok produkcji: 2012, A6 c7 - avant
Nr rejestracji: B4T7, Rok produkcji: 2017, Q5 ii - suv
Nr rejestracji: B51A, Rok produkcji: 2015, A3 8v - limousine
Nr rejestracji: B61L, Rok produkcji: 2013, Q5 i - suv facelifting
Nr rejestracji: B98S, Rok produkcji: 2020, A1 s1 sportback
Nr rejestracji: B9DEVIL, Rok produkcji: 2018, A4 b9 - s4 avant
Nr rejestracji: BAU00154, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU01855, Rok produkcji: 1996, A6 c4 - avant
Nr rejestracji: BAU01985, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU02234, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU02449, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU02829, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU03272, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU03406, Rok produkcji: 1993, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BAU03829, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU03EH, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU04154, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU05YY, Rok produkcji: 1997,
Nr rejestracji: BAU06070, Rok produkcji: 1995, A6 c4 - sedan
Nr rejestracji: BAU06308, Rok produkcji: 2004, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU06442, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU06571, Rok produkcji: 1997, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU06831, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU07605, Rok produkcji: 2007, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU08329, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU08354, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BAU08482, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU08923, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU09308, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU09986, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU10006, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BAU10390, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU10798, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU10936, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU10949, Rok produkcji: 2008, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU10963, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU11013, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BAU11036, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU11066, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BAU11495, Rok produkcji: 1992, 100 c4 - avant
Nr rejestracji: BAU11667, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU12082, Rok produkcji: 1997, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU12102, Rok produkcji: 2000,
Nr rejestracji: BAU12264, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - cabrio
Nr rejestracji: BAU12356, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU12362, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BAU12461, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU13598, Rok produkcji: 1997, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU13650, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BAU13660, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU13771, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU13901, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU13991, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU14087, Rok produkcji: 1997, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU14861, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU15559, Rok produkcji: 2005, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BAU15709, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU15861, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU16041, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU16418, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BAU16570, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU16610, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BAU16802, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU16829, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BAU16885, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BAU16921, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU17554, Rok produkcji: 2002, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU17675, Rok produkcji: 2011, A6 c7
Nr rejestracji: BAU17717, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BAU17868, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU18007, Rok produkcji: 2007, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BAU18135, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU18170, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BAU18205, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BAU18310, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BAU18524, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BAU18557, Rok produkcji: 2009, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BAU18768, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BAU18811, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BAU18843, Rok produkcji: 2011, Q5 i - suv
Nr rejestracji: BAU19031, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU19206, Rok produkcji: 2006, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU19512, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU19611, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BAU19769, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU19LH, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BAU20066, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU20159, Rok produkcji: 1998, Tt 8n - coupe
Nr rejestracji: BAU20264, Rok produkcji: 1991, 100 c4 - sedan
Nr rejestracji: BAU20453, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU20588, Rok produkcji: 2004, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BAU20596, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BAU20660, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BAU20681, Rok produkcji: 1998, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU20728, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - avant
Nr rejestracji: BAU20847, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BAU20870, Rok produkcji: 1993, 100 c4 - avant
Nr rejestracji: BAU20884, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU20933, Rok produkcji: 2006, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU20EU, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU21271, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BAU21342, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU21347, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU21443, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU21687, Rok produkcji: 2004, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU22215, Rok produkcji: 2003,
Nr rejestracji: BAU22229, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BAU22280, Rok produkcji: 2007, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU22284, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BAU22422, Rok produkcji: 2012, Q5 i - suv facelifting
Nr rejestracji: BAU22453, Rok produkcji: 1992, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BAU22749, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU22819, Rok produkcji: 2000, A8 d2 - sedan
Nr rejestracji: BAU22957, Rok produkcji: 2004, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU23089, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BAU23107, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU23188, Rok produkcji: 2007, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU23201, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU23413, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - cabrio
Nr rejestracji: BAU23424, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BAU23624, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU23763, Rok produkcji: 1997, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU23817, Rok produkcji: ,
Nr rejestracji: BAU23972, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BAU23991, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU24289, Rok produkcji: 1996, A6 c4 - sedan
Nr rejestracji: BAU24356, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU24436, Rok produkcji: 2001, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BAU24458, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU24486, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BAU24533, Rok produkcji: 2012, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU24543, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU24694, Rok produkcji: ,
Nr rejestracji: BAU24862, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU24908, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BAU24949, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BAU25206, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BAU25351, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU25504, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BAU25520, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU25718, Rok produkcji: 1993, 80 b4 - cabrio
Nr rejestracji: BAU25798, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU25811, Rok produkcji: 2009, A4 b8 - allroad quattro
Nr rejestracji: BAU26030, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BAU26338, Rok produkcji: 2001, A2
Nr rejestracji: BAU26399, Rok produkcji: 2007, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU26542, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU26579, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU26771, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU26836, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BAU26910, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU26959, Rok produkcji: 2006, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU26HR, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU27243, Rok produkcji: 1997, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU27546, Rok produkcji: 2010, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BAU27733, Rok produkcji: 2009, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BAU27746, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - cabrio
Nr rejestracji: BAU27820, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU27894, Rok produkcji: 1997, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU27936, Rok produkcji: 1995, A6 c4 - avant
Nr rejestracji: BAU27JN, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU28003, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BAU28091, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU28217, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU28368, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU28479, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU28585, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BAU28958, Rok produkcji: 2009, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BAU28979, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU29034, Rok produkcji: 2012, A6 c7 - limousine
Nr rejestracji: BAU29108, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU29150, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU29152, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BAU29347, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BAU29376, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - cabrio
Nr rejestracji: BAU29481, Rok produkcji: 2016, A6 c7 - avant facelifting
Nr rejestracji: BAU29575, Rok produkcji: 2011, A7 i - a7 sportback
Nr rejestracji: BAU29581, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BAU29693, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU29822, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BAU29861, Rok produkcji: 1993, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BAU30147, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU30161, Rok produkcji: 2006, A6 c5
Nr rejestracji: BAU30439, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BAU30522, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BAU30569, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BAU30727, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU30830, Rok produkcji: 2009, Q5
Nr rejestracji: BAU30874, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU30GG, Rok produkcji: 1999, Tt 8n - coupe
Nr rejestracji: BAU31195, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BAU31389, Rok produkcji: 2009, Q7 i - suv
Nr rejestracji: BAU31603, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU31778, Rok produkcji: 2007, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU31787, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU32083, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU32135, Rok produkcji: 2008, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BAU32142, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU32233, Rok produkcji: 1998, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU32269, Rok produkcji: 2010, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BAU32523, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU32553, Rok produkcji: 2006, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BAU32589, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BAU32601, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU32923, Rok produkcji: 2005, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU33548, Rok produkcji: 2010, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BAU33558, Rok produkcji: 2010, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BAU33635, Rok produkcji: 1995, A6 c4 - sedan
Nr rejestracji: BAU33813, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BAU33994, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU33GG, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BAU34071, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU34261, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU34283, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - cabrio
Nr rejestracji: BAU34369, Rok produkcji: 2006, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU34405, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU34531, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU34589, Rok produkcji: 2004, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU34748, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU34753, Rok produkcji: 2002, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU34789, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU34891, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU34919, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU35098, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU35130, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU35148, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU35179, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - limousine
Nr rejestracji: BAU35192, Rok produkcji: 1991, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BAU35387, Rok produkcji: 2010, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU35805, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU35846, Rok produkcji: 2004, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BAU35914, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BAU35933, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU35956, Rok produkcji: 2008, Q5 i - suv
Nr rejestracji: BAU36325, Rok produkcji: 2008, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BAU36407, Rok produkcji: 2010, Q5 i - suv
Nr rejestracji: BAU36478, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU36560, Rok produkcji: 2012, A4 b8 - limousine facelifting
Nr rejestracji: BAU36614, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU36629, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BAU36794, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU36803, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU37005, Rok produkcji: 2008, Q7 i - suv
Nr rejestracji: BAU37057, Rok produkcji: 2002, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU37083, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BAU37195, Rok produkcji: 2008, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BAU37298, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU37343, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BAU37367, Rok produkcji: 2014,
Nr rejestracji: BAU37458, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BAU37623, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU37853, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BAU37894, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU38320, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BAU38328, Rok produkcji: 2008, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU38368, Rok produkcji: 2012, A3 8p - sportback
Nr rejestracji: BAU38414, Rok produkcji: 2009, A4 b7 - cabrio
Nr rejestracji: BAU38428, Rok produkcji: 2011, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BAU38430, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU38457, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU38471, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU38535, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU38861, Rok produkcji: 2015, A4 b8 - avant facelifting
Nr rejestracji: BAU38906, Rok produkcji: 2009, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU38948, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - cabrio
Nr rejestracji: BAU38FX, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU39174, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU39218, Rok produkcji: 2013, A4 b8 - allroad quattro facelifting
Nr rejestracji: BAU39366, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BAU39540, Rok produkcji: 2008, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU39588, Rok produkcji: 2006, Q7 i - suv
Nr rejestracji: BAU39598, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU39793, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BAU39950, Rok produkcji: 2018,
Nr rejestracji: BAU40156, Rok produkcji: 2002, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU40435, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BAU40506, Rok produkcji: 2010, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU40524, Rok produkcji: 2007, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU40828, Rok produkcji: 2021, A6 c7
Nr rejestracji: BAU40964, Rok produkcji: 2010, A4 b8 - limousine
Nr rejestracji: BAU40983, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BAU41271, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU41317, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU41459, Rok produkcji: 2009, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BAU41567, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU41781, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BAU41984, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU42045, Rok produkcji: 2014, A4 b8 - avant facelifting
Nr rejestracji: BAU42046, Rok produkcji: 2001, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BAU42075, Rok produkcji: 2013, A8 d4 - sedan
Nr rejestracji: BAU42093, Rok produkcji: 2007, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU42381, Rok produkcji: 2004, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU42668, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BAU42721, Rok produkcji: 2004, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BAU42849, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU42894, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU43019, Rok produkcji: 2010, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU43178, Rok produkcji: 2009, Q5 i - suv
Nr rejestracji: BAU43210, Rok produkcji: 2011, A3 8p - s3 hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU43235, Rok produkcji: 2009, Q5 i - suv
Nr rejestracji: BAU43253, Rok produkcji: 2011, A5 i - coupe
Nr rejestracji: BAU43278, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU43612, Rok produkcji: 1997, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU44301, Rok produkcji: 2011, A6 c7 - limousine
Nr rejestracji: BAU44592, Rok produkcji: 1995, A6 c4 - avant
Nr rejestracji: BAU45179, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BAU45229, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU46543, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BAU48JH, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BAU53KH, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BAU61FP, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU64LH, Rok produkcji: 1997, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BAU65KA, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU72CT, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU75CR, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BAU78EN, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU81HA, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BAU82FS, Rok produkcji: 1988, 80 b2 - coupe
Nr rejestracji: BAU83JN, Rok produkcji: 1992, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BAU83LP, Rok produkcji: 2005,
Nr rejestracji: BAU84KF, Rok produkcji: 1993, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BAU95YY, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BAU98JW, Rok produkcji: 1997, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BAU98WE, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BAUK299, Rok produkcji: 1996, 100 c4 - s4
Nr rejestracji: BAUU453, Rok produkcji: 1993, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BBI01JC, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI01VX, Rok produkcji: 1995, A6 c4 - sedan
Nr rejestracji: BBI03WR, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBI04JN, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI04MJ, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI07WN, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI08HL, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI09WA, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BBI10FS, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI11FN, Rok produkcji: 1992, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BBI14JW, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BBI19VK, Rok produkcji: 1993, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BBI1A27, Rok produkcji: 2008, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BBI24KX, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI24SV, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI26FK, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBI27NH, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI29NH, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI29SG, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI2C42, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BBI2C66, Rok produkcji: 2006, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BBI33FH, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI34WF, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI3A32, Rok produkcji: 2011, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BBI3A44, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBI3C16, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BBI41SM, Rok produkcji: 2004, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BBI4A97, Rok produkcji: 2001, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BBI4F13, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI50JS, Rok produkcji: 2007, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BBI52FW, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBI53NX, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BBI54JF, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBI55FT, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BBI55WY, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBI56NL, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBI57HE, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI58VU, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BBI58WS, Rok produkcji: 1993, 80 b4 - cabrio
Nr rejestracji: BBI5A26, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBI5A87, Rok produkcji: 2011, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BBI5F28, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BBI62JL, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI66HE, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBI66WK, Rok produkcji: 1997, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBI68SE, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BBI68SY, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI6C60, Rok produkcji: 2005, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BBI70FH, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI70WG, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BBI78WX, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBI79ST, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBI7A04, Rok produkcji: 2004, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BBI80WT, Rok produkcji: 2002, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI81LA, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBI8A60, Rok produkcji: 2010, A3 8p - sportback
Nr rejestracji: BBI8A76, Rok produkcji: 2010, A6 c7
Nr rejestracji: BBI90WM, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBI91MF, Rok produkcji: 1992, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BBI91WF, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBI93JS, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBI94WS, Rok produkcji: 1998, A8 d2 - sedan
Nr rejestracji: BBI98SL, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBI9A05, Rok produkcji: 2006, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BBIAH73, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBIAJ77, Rok produkcji: 1997, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBIAK94, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIAN15, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIAP43, Rok produkcji: 2004, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BBIAR58, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBIAS17, Rok produkcji: 1991, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BBIAT48, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BBIAY64, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BBICC79, Rok produkcji: 2004, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBICF30, Rok produkcji: 2007, Q7 i - suv
Nr rejestracji: BBICS70, Rok produkcji: 2014, A6 c7 - limousine
Nr rejestracji: BBICT88, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBICV24, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BBIE975, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BBIEH63, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIEH83, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIEK78, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBIEP82, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIER08, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIER11, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BBIER46, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIER69, Rok produkcji: 1991, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BBIEU89, Rok produkcji: 2008, A4 b7 - cabrio
Nr rejestracji: BBIEV11, Rok produkcji: 1998, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBIEW04, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBIEW10, Rok produkcji: 2004, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBIFN81, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIFP69, Rok produkcji: 2005, A6 c6-avant
Nr rejestracji: BBIFT85, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BBIFV14, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BBIFV42, Rok produkcji: 2002, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBIFV81, Rok produkcji: 2005, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BBIFW18, Rok produkcji: 1997, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBIFX47, Rok produkcji: 2010, A6 c6
Nr rejestracji: BBIGF75, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BBIGH27, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BBIGK65, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIGM56, Rok produkcji: 2009, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BBIGN72, Rok produkcji: 2010,
Nr rejestracji: BBIGP44, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BBIGP55, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BBIGS52, Rok produkcji: 2002,
Nr rejestracji: BBIGS95, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BBIGV91, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIGX64, Rok produkcji: 2012, A4 b8 - avant facelifting
Nr rejestracji: BBIGY35, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BBIGY43, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBIHC47, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BBIHE88, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIHH90, Rok produkcji: 2007, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BBIHL13, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BBIHL50, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BBIHP24, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBIHP52, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BBIHR21, Rok produkcji: 2008, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BBIHT72, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIHU48, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBIHU77, Rok produkcji: 2014, A4 b8 - s4 limousine facelifting
Nr rejestracji: BBIHW35, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIHX48, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BBIHX59, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BBIJA31, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BBIJA91, Rok produkcji: 2010, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BBIJE79, Rok produkcji: 1997, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBIJG81, Rok produkcji: 2006, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BBIJH03, Rok produkcji: 2004, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BBIJJ69, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BBIJK11, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIJK93, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BBIJL03, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIJN62, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIJU87, Rok produkcji: 2008, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BBIJW58, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIJY06, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIJY16, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BBIJY98, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIKA53, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIKE42, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBIKH73, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIKK08, Rok produkcji: 2015, A6 c7 - avant facelifting
Nr rejestracji: BBIKM33, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIKM45, Rok produkcji: 2009, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BBIKP09, Rok produkcji: 2007, A5 i - coupe
Nr rejestracji: BBIKP33, Rok produkcji: 2009, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BBIKT09, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIKT90, Rok produkcji: 2011, A4 b8 - limousine
Nr rejestracji: BBIL995, Rok produkcji: 1991, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BBILC31, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBILC64, Rok produkcji: 2013, A4 b8 - allroad quattro facelifting
Nr rejestracji: BBILF86, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBILK22, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBILK97, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBILM42, Rok produkcji: 1993, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BBILP03, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BBILP17, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBILP28, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BBILR48, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BBILT91, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBILU36, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BBILU92, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BBILW65, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBILW85, Rok produkcji: 2011, A4 b8 - s4 avant
Nr rejestracji: BBILX86, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIMC17, Rok produkcji: 2006, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BBIMC51, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIMF36, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BBIMF48, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BBIMH30, Rok produkcji: 2016, Q5 i - suv facelifting
Nr rejestracji: BBIMJ48, Rok produkcji: 2010, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BBIMK80, Rok produkcji: 2012, Q3 suv
Nr rejestracji: BBIML41, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BBIMS38, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BBIMS98, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BBIMT15, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBIMT31, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIMU26, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBIMU34, Rok produkcji: 2013, A6 c7
Nr rejestracji: BBIMW03, Rok produkcji: 1998, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBIMY94, Rok produkcji: 2004, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BBINA36, Rok produkcji: 1998, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBINC73, Rok produkcji: 2011, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BBINF90, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBINH79, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBINM92, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBINP91, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBINU02, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BBINU03, Rok produkcji: 1995,
Nr rejestracji: BBINU20, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BBINU53, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BBINV23, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BBINV36, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BBINX21, Rok produkcji: 2005, A8 d3 - sedan
Nr rejestracji: BBIRF55, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BBIRF95, Rok produkcji: 2015, A4 b8 - allroad quattro facelifting
Nr rejestracji: BBIRH34, Rok produkcji: 2006, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BBIRH66, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIRL07, Rok produkcji: 2011, A5 i - cabriolet
Nr rejestracji: BBIRL09, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIRN50, Rok produkcji: 2012, A7 i - a7 sportback
Nr rejestracji: BBIRP02, Rok produkcji: 2009, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BBIRT55, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - cabrio
Nr rejestracji: BBIRU47, Rok produkcji: 2008, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BBIRW75, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBISA46, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBISC26, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBISE27, Rok produkcji: 2007, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BBISE85, Rok produkcji: 2017, A6 c7 - avant facelifting
Nr rejestracji: BBISH25, Rok produkcji: 2014, Q5 i - suv facelifting
Nr rejestracji: BBISN54, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBISR86, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BBIST75, Rok produkcji: 2014, Q3 suv
Nr rejestracji: BBISX19, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBISY50, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIVF80, Rok produkcji: 2006, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BBIVJ15, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIVL13, Rok produkcji: 2016, A3 8v - limousine
Nr rejestracji: BBIVM26, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BBIVP14, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBIVT28, Rok produkcji: 1998, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BBIVW30, Rok produkcji: 2010, A5 i - cabriolet
Nr rejestracji: BBIVX81, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BBIVY11, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BBIWC19, Rok produkcji: 1993, 80 b4 - cabrio
Nr rejestracji: BBIWH08, Rok produkcji: 1997,
Nr rejestracji: BBIWL06, Rok produkcji: 2004, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BBIWL64, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BBIWM45, Rok produkcji: 2014, A5 i - cabrio facelifting
Nr rejestracji: BBIWR12, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BBIWS03, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BBIWT94, Rok produkcji: 2004, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BBIWU97, Rok produkcji: 2012, A6 c7 - limousine
Nr rejestracji: BBIWV08, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BBIWV29, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BBIWW33, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BBIY382, Rok produkcji: 1992, 80 b4 - coupe
Nr rejestracji: BG03, Rok produkcji: 2017, Q3 suv facelifting
Nr rejestracji: BGR00671, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGR02616, Rok produkcji: 2004, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGR02624, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BGR03518, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR04141, Rok produkcji: 1997, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BGR04710, Rok produkcji: 2006, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BGR05387, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR06065, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR06088, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BGR06186, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BGR07627, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGR07636, Rok produkcji: 2011, A4 b8 - limousine
Nr rejestracji: BGR07991, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR08314, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BGR08563, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR08610, Rok produkcji: 2005, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BGR09031, Rok produkcji: 2005, A2
Nr rejestracji: BGR09079, Rok produkcji: 1996, A6 c4 - avant
Nr rejestracji: BGR09128, Rok produkcji: 1991, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BGR09518, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR09554, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR09950, Rok produkcji: 2004, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGR10108, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR10116, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR10303, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR10546, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BGR10650, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR10658, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BGR11602, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BGR11760, Rok produkcji: 2008, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BGR11790, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BGR12174, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR12223, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR12402, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR12446, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BGR12537, Rok produkcji: 2008, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BGR12851, Rok produkcji: 1997, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BGR12964, Rok produkcji: 2006, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BGR13227, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BGR13246, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR13326, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BGR13635, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR13719, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR13780, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - s6 avant
Nr rejestracji: BGR13840, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - cabrio
Nr rejestracji: BGR14061, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR14553, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR15085, Rok produkcji: 2007, Q7 i - suv
Nr rejestracji: BGR15327, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BGR15354, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGR15388, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BGR15838, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BGR15866, Rok produkcji: 2007,
Nr rejestracji: BGR15942, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR16312, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BGR16417, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BGR16479, Rok produkcji: 2009, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BGR16562, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BGR16782, Rok produkcji: 2004,
Nr rejestracji: BGR17076, Rok produkcji: 2004, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGR17152, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR17464, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - cabrio
Nr rejestracji: BGR17684, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - cabrio
Nr rejestracji: BGR17772, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BGR18209, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR18445, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR18537, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR18582, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BGR18660, Rok produkcji: 1999, A8 d2 - sedan
Nr rejestracji: BGR18704, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGR18724, Rok produkcji: 1993, 80 b4 - cabrio
Nr rejestracji: BGR18764, Rok produkcji: 2000, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR18839, Rok produkcji: 2010, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BGR19044, Rok produkcji: 2003, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BGR19241, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR19586, Rok produkcji: 2008, A3 8p - sportback
Nr rejestracji: BGR19601, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BGR19684, Rok produkcji: 2006, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BGR1L25, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BGR20041, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BGR20172, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR20383, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR20402, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BGR20519, Rok produkcji: 2008, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BGR20560, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR20578, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BGR20866, Rok produkcji: 2004, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BGR21194, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR21299, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR21334, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR21356, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BGR21536, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BGR22539, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BGR22568, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BGR22613, Rok produkcji: 2011, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BGR22627, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BGR22644, Rok produkcji: 2016, A6 c7 - avant
Nr rejestracji: BGR22656, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGR23280, Rok produkcji: 2003, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BGR23741, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - cabrio
Nr rejestracji: BGR24095, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR24140, Rok produkcji: 2009, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BGR24253, Rok produkcji: 2012, A6 c7 - limousine
Nr rejestracji: BGR24511, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - cabrio
Nr rejestracji: BGR24622, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR24680, Rok produkcji: 2011, A4 b8 - limousine
Nr rejestracji: BGR25247, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGR25355, Rok produkcji: 2005, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BGR25398, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BGR25552, Rok produkcji: 2013, A6 c7 - avant
Nr rejestracji: BGR25729, Rok produkcji: 1998,
Nr rejestracji: BGR25817, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR26173, Rok produkcji: 2006,
Nr rejestracji: BGR26235, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BGR26251, Rok produkcji: 1995,
Nr rejestracji: BGR26263, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR26609, Rok produkcji: 2011, A1 hatchback 3d
Nr rejestracji: BGR26776, Rok produkcji: 2014, A4 b8 - allroad quattro facelifting
Nr rejestracji: BGR26982, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BGR27079, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR27084, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGR27182, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR27254, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR27294, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR27518, Rok produkcji: 2004, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BGR27633, Rok produkcji: 1992, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BGR27642, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR28223, Rok produkcji: 2013, A6 c7 - avant
Nr rejestracji: BGR28427, Rok produkcji: 2013, Q5 i - suv facelifting
Nr rejestracji: BGR28648, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGR28665, Rok produkcji: 2004, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BGR29128, Rok produkcji: 2012, A4 b8 - limousine facelifting
Nr rejestracji: BGR29164, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR29228, Rok produkcji: 2012, A6 c7 - avant
Nr rejestracji: BGR30456, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR30457, Rok produkcji: 2009, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BGR5E79, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BGR5U38, Rok produkcji: 1989, 100 c3 - sedan
Nr rejestracji: BGR8L71, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGR9E18, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BGR9J89, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGRX278, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BGRY362, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BHA01SG, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BHA01XH, Rok produkcji: 2009, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BHA02ST, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA03TT, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHA05XY, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BHA06VH, Rok produkcji: ,
Nr rejestracji: BHA07UP, Rok produkcji: 2003, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BHA09JK, Rok produkcji: 1996, A6 c4 - avant
Nr rejestracji: BHA09VV, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BHA13KC, Rok produkcji: 2001, A2
Nr rejestracji: BHA14GH, Rok produkcji: 1988,
Nr rejestracji: BHA14UR, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHA15VU, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHA16VR, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHA16VW, Rok produkcji: 2002, A8
Nr rejestracji: BHA17SJ, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BHA17SK, Rok produkcji: 2004, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BHA17TF, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BHA17TY, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA17UV, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHA18YJ, Rok produkcji: 2007, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BHA19GG, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA19LT, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA21UP, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA22LC, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BHA24SJ, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BHA24XG, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA25VE, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - cabrio
Nr rejestracji: BHA25XS, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BHA26XG, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA28UT, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHA29GF, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BHA30TW, Rok produkcji: 2008, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BHA34CM, Rok produkcji: 2007,
Nr rejestracji: BHA34EL, Rok produkcji: 2006, A4 b8 - sedan
Nr rejestracji: BHA35KA, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA35YJ, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BHA35YT, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BHA36AG, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHA36JS, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BHA36TE, Rok produkcji: 2003, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BHA36VG, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA37TG, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BHA39TM, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BHA39UV, Rok produkcji: 1994, A6 c4 - sedan
Nr rejestracji: BHA40ER, Rok produkcji: 1993, 100 c4 - sedan
Nr rejestracji: BHA40FW, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA40UX, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BHA41GS, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA41TS, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA41UA, Rok produkcji: 2009, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BHA42VH, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA43KN, Rok produkcji: 1997, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BHA43VP, Rok produkcji: 2012, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BHA43YT, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA44LR, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BHA48JE, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA48TR, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA49FN, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BHA49LT, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA49UY, Rok produkcji: 2014, A4 b8 - avant facelifting
Nr rejestracji: BHA50UV, Rok produkcji: 2004, A6 c6
Nr rejestracji: BHA53XV, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BHA54KX, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA54SC, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - cabrio
Nr rejestracji: BHA54TV, Rok produkcji: 2012, A4 b8 - limousine facelifting
Nr rejestracji: BHA55LJ, Rok produkcji: 2005, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BHA55LY, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA56YW, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BHA60VT, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA61XG, Rok produkcji: 2005, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BHA61XS, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BHA61YY, Rok produkcji: 1992, 100 c4 - sedan
Nr rejestracji: BHA62VH, Rok produkcji: 2009, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BHA65TV, Rok produkcji: 1996, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BHA65US, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA66JP, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA67AK, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BHA67LU, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA68GJ, Rok produkcji: 1989, 80 b3 - coupe
Nr rejestracji: BHA68VM, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA69LW, Rok produkcji: 2012,
Nr rejestracji: BHA69UY, Rok produkcji: 2007, Tt 8j - coupe
Nr rejestracji: BHA70XT, Rok produkcji: 2015, A6 c7 - avant facelifting
Nr rejestracji: BHA72XP, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BHA73KT, Rok produkcji: 2009, Q5
Nr rejestracji: BHA73SC, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - cabrio
Nr rejestracji: BHA74VL, Rok produkcji: 1993, 80 b4 - coupe
Nr rejestracji: BHA76TN, Rok produkcji: 2000,
Nr rejestracji: BHA77TV, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA77UP, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BHA81XF, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA81YM, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHA82AR, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA83LJ, Rok produkcji: 1995, A6 c4 - avant
Nr rejestracji: BHA83SP, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BHA86JY, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHA87EL, Rok produkcji: 1993, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BHA89XP, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHA93KR, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA93TN, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHA94LL, Rok produkcji: 2008, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BHA94UG, Rok produkcji: 2004, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BHA95UM, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHA96JY, Rok produkcji: 1997, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BHA98YS, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - cabrio
Nr rejestracji: BHA99UA, Rok produkcji: 1997, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHA99YE, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHAAA49, Rok produkcji: 2004, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BHAAC74, Rok produkcji: 2006, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BHAAG30, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHAAG61, Rok produkcji: 2011, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BHAAL97, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BHAAM45, Rok produkcji: 1997, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHAAM69, Rok produkcji: 2008, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BHAAN67, Rok produkcji: 2007, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BHAAN69, Rok produkcji: 2003, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BHAAP67, Rok produkcji: 2003, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BHAAT43, Rok produkcji: 2004, Tt 8n - roadster
Nr rejestracji: BHAAV36, Rok produkcji: 2006, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BHAAY02, Rok produkcji: 2017, A4 b9 - limuzyna
Nr rejestracji: BHACF26, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHACG92, Rok produkcji: 2010, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BHACG96, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BHACH21, Rok produkcji: 2017, Q7 ii - suv
Nr rejestracji: BHACH53, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHACJ11, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHACJ39, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHACL26, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BHACM45, Rok produkcji: 2000,
Nr rejestracji: BHACU06, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BHACV39, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHACV65, Rok produkcji: 2010, A4 b8 - limousine
Nr rejestracji: BHACW39, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHACX15, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BHACX60, Rok produkcji: 2009, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BHAEE54, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHAEE76, Rok produkcji: 2013, Q7 i - suv facelifting
Nr rejestracji: BHAEH09, Rok produkcji: 2002, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BHAEH66, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BHAEN68, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BHAEP13, Rok produkcji: 2001, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BHAES08, Rok produkcji: 1989,
Nr rejestracji: BHAEX28, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHAFA25, Rok produkcji: 2005, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BHAFA49, Rok produkcji: 2003, A2
Nr rejestracji: BHAFC43, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BHAFE73, Rok produkcji: 1997,
Nr rejestracji: BHAFE82, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BHAFN96, Rok produkcji: 2004, A4 b7 - avant
Nr rejestracji: BHAFP05, Rok produkcji: 2004, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BHAV017, Rok produkcji: 1994,
Nr rejestracji: BI001GP, Rok produkcji: 2004, A2
Nr rejestracji: BI0021X, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI003AK, Rok produkcji: 2008, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI0055N, Rok produkcji: 2008, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI005CJ, Rok produkcji: 2009, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BI0067P, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BI0069N, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI006AJ, Rok produkcji: 2018,
Nr rejestracji: BI0074F, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BI009HA, Rok produkcji: 2015, A6 c7 - limousine facelifting
Nr rejestracji: BI0135F, Rok produkcji: 2001, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BI013FV, Rok produkcji: 2008, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI0141P, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI0184T, Rok produkcji: 2000, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BI018EM, Rok produkcji: 2009, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BI0194W, Rok produkcji: 2002, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BI0199G, Rok produkcji: 1994, 80 b4 - sedan
Nr rejestracji: BI024FV, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BI0282V, Rok produkcji: 1995, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI030HR, Rok produkcji: 2023,
Nr rejestracji: BI0314K, Rok produkcji: 2001, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BI0355Y, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - cabrio
Nr rejestracji: BI0357X, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI035CV, Rok produkcji: 1997, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BI039FA, Rok produkcji: 2012, A6 c7 - avant
Nr rejestracji: BI0424T, Rok produkcji: 2010, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BI0424U, Rok produkcji: 1997, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BI0429X, Rok produkcji: 2011, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BI043CS, Rok produkcji: 2006, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI0444S, Rok produkcji: 2010, Q5 i - suv
Nr rejestracji: BI044GT, Rok produkcji: 2020,
Nr rejestracji: BI045CA, Rok produkcji: 2019, A7 ii sportback
Nr rejestracji: BI046AP, Rok produkcji: 2018, A3 8v - limousine facelifting
Nr rejestracji: BI0485P, Rok produkcji: 2012, A7 i - a7 sportback
Nr rejestracji: BI048AK, Rok produkcji: 2000, A3 8l - s3 hatchback
Nr rejestracji: BI049CT, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI0501S, Rok produkcji: 2004, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI0511W, Rok produkcji: 1999, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BI0566N, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BI056AJ, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BI0579Y, Rok produkcji: 1999, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BI057EA, Rok produkcji: 2020, Q2
Nr rejestracji: BI0585S, Rok produkcji: 2002, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BI0614T, Rok produkcji: 2008, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BI062HW, Rok produkcji: 2005, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI0646V, Rok produkcji: 2011, A7 i - a7 sportback
Nr rejestracji: BI065FT, Rok produkcji: 2004, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI069ER, Rok produkcji: 2020, Q5
Nr rejestracji: BI0710X, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI071CL, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BI072AU, Rok produkcji: 2019, A3 8v - limousine facelifting
Nr rejestracji: BI072JC, Rok produkcji: 2013, A3 8v - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI073GT, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BI0746V, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BI077AC, Rok produkcji: 2003, A4 b6 - cabrio
Nr rejestracji: BI077CA, Rok produkcji: 2019, Q5
Nr rejestracji: BI078HT, Rok produkcji: 2007, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BI0792H, Rok produkcji: 1996, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI0794V, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI0805V, Rok produkcji: 2000, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BI0806V, Rok produkcji: 2003, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BI0828V, Rok produkcji: 2011, A4 b8 - limousine
Nr rejestracji: BI0835H, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BI083FA, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BI0867W, Rok produkcji: 1997, A6 c5 sedan
Nr rejestracji: BI0876N, Rok produkcji: 1997, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI088HK, Rok produkcji: 2013, Q3 suv
Nr rejestracji: BI0891T, Rok produkcji: 2001, A6 c5 - avant
Nr rejestracji: BI0920T, Rok produkcji: 2015,
Nr rejestracji: BI096CF, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BI096EJ, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BI098HC, Rok produkcji: 2000, A3 8l - s3 hatchback
Nr rejestracji: BI0990U, Rok produkcji: 2013, A3 8v - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI1012L, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BI1014R, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI104AJ, Rok produkcji: 2002, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BI1070T, Rok produkcji: 2004, A4 b6 - avant
Nr rejestracji: BI107GL, Rok produkcji: 2006, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BI108AR, Rok produkcji: 2018, A3 8v - limousine facelifting
Nr rejestracji: BI1093W, Rok produkcji: 1994, A6 c4 - sedan
Nr rejestracji: BI1109R, Rok produkcji: 2009, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BI1110Y, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BI1111N, Rok produkcji: 2009, Q5 i - suv
Nr rejestracji: BI112GC, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - allroad quattro
Nr rejestracji: BI113CP, Rok produkcji: ,
Nr rejestracji: BI1140N, Rok produkcji: 2009, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BI1161Y, Rok produkcji: 2007, A6 c6 - avant
Nr rejestracji: BI1175S, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI1194J, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BI1204X, Rok produkcji: 2009, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI120FJ, Rok produkcji: 2002, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BI120GU, Rok produkcji: 2013,
Nr rejestracji: BI121AA, Rok produkcji: 1998, A6 c5 - sedan
Nr rejestracji: BI1223W, Rok produkcji: 2004, A6 c6 - limousine
Nr rejestracji: BI122CP, Rok produkcji: 2003, A8 d3 - sedan
Nr rejestracji: BI126GC, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BI1272V, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI1277U, Rok produkcji: 2007, A3 8p - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI128HK, Rok produkcji: 2011, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BI1308R, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BI131GG, Rok produkcji: 2021, Q5 ii - suv
Nr rejestracji: BI131HS, Rok produkcji: 2010, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BI132GH, Rok produkcji: 2012, A1 hatchback 3d
Nr rejestracji: BI133GG, Rok produkcji: 2005, A4 b7 - sedan
Nr rejestracji: BI135CY, Rok produkcji: 2013, A4 b8 - allroad quattro facelifting
Nr rejestracji: BI1369V, Rok produkcji: 2002, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BI136CV, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BI136HS, Rok produkcji: 2012, A4 b8 - allroad quattro facelifting
Nr rejestracji: BI137EH, Rok produkcji: 1999, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI137ES, Rok produkcji: 2008, A4 b8 - avant
Nr rejestracji: BI1386U, Rok produkcji: 2001, A4 b6 - sedan
Nr rejestracji: BI1393V, Rok produkcji: 1998, A4 b5 - sedan
Nr rejestracji: BI139FC, Rok produkcji: 2002, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BI143HW, Rok produkcji: 2022,
Nr rejestracji: BI1446R, Rok produkcji: 2001,
Nr rejestracji: BI1472C, Rok produkcji: 2000, A4 b5 - avant
Nr rejestracji: BI150AH, Rok produkcji: 2014, A6 c7 - avant facelifting
Nr rejestracji: BI151ES, Rok produkcji: 2017, Q5 ii - suv
Nr rejestracji: BI153HT, Rok produkcji: 2003, A3 8l - hatchback
Nr rejestracji: BI1540W, Rok produkcji: 2003, A8 d3 - sedan

Data Utworzenia: 2024-05-19, 21:25

Wyjątkowo wygodnie.

Skorzystaj z darmowego skanera kodu QR (Aztec)
Taki kod znajduje się w każdym dowodzie pojazdu zarejestrowanego w Polsce!

Unikniesz pomyłek podczas ręcznego przepisywania numeru VIN.
Otwórz stronę carQ.pl w dowolnej przeglądarce na smartfonie.
Uruchom skaner, a następnie umieść kod z dowodu w polu ekranu.

Iphone app new bef9e053adc4da40b235f94d2d70a6d424578e4f4b8acadc5a5f4d6bc2b49a6c

Co jeszcze znajdziesz
w raporcie?

Dane green e61b93868961e227ff8eda617a0b4e004e6959757b29e2e847991fcf257e938a

Podstawowe dane o pojeździe

Marka, model, rodzaj paliwa, szczegółowe dane techniczne, typ pojazdu, Ilość miejsc siedzących, zużycie paliwa, średni koszt przejazdu 100km, wymiary, rozmiary opon

New 1577ab3683a3a32ae5b3e29790950c57cac598f11bdf8f35e0027ea0700bc423

Dane rejestrowe

Numer rejestracyjny, VIN, data pierwszej rejestracji, rok produkcji

Przebieg green d8b5f79f74679aff55cc09cbf7764d12083bd6b79a8dd805b6a113af3a214fa0

Przebieg pojazdu

Aktualny stan licznika, historia przebiegów, rozbieżności w odczytach drogomierza.

Country 5b1831acdc11d5e8845afbff53d8dd4edd9a6d4d3b9d9a519c756109edfa3bd0

Pochodzenie pojazdu

salon Polska lub sprowadzony, data sprowadzenia z zagranicy

Wspolwlasciciel green 758c8b8b1c783e1f6fa7d1c73b09b9c57541559bea781d815f443caf5973ab6a

Właściciele pojazdu

Czy jest zarejestrowany na firmę czy osobę fizyczną. Liczba właścicieli, współwłaścicieli

Tech check b4c932366adb938ce870849ffd2d0cd56388cf9eaf32d231d9c19f581d2f646b

Badanie techniczne i OC

Informacja czy posiada aktualne i do kiedy?

Rzs bg e8ec8ea37896d75610a35ab4969707ff5f2dce845b485fb3cda27b8c1b41a737 Rzs blur c9f7531fe07eb5812090d6309e77b65d1180e42ebcf00694ef3d009202a43d37

Tylko u nas dowiesz się
czy pojazd figuruje w Rejestrze
Zastawów Skarbowych

W czym jeszcze pomoże Ci carQ?

 • Skupujesz i sprzedajesz pojazdy używane?
 • Zarządzasz flotą pojazdów lub parkiem maszyn?
 • Chcesz sprawdzić pojazd przed zakupem?
 • Chcesz #transparentnie sprzedać auto?
 • Chcesz otrzymywać przypomnienia o ważności badań,
  kończącym się ubezpieczeniu czy konieczności wymiany oleju?

Zaufali nam