Auto na Karku

Sprawdź rejestrację DAEWOO

Jak zbudowane są numery rejestracyjne w Polsce i co oznaczają poszczególne znaki?

Numer rejestracyjny pojazdu w Polsce składa się z kilku kluczowych elementów, które umożliwiają identyfikację pojazdu oraz jego miejsca rejestracji. Konstrukcja numeru rejestracyjnego obejmuje:

 1. Dwuliterowy kod województwa: Pierwsze dwie litery identyfikują województwo, w którym pojazd został zarejestrowany. Przykłady:

  • PO oznacza Poznań i województwo wielkopolskie.
  • KR oznacza Kraków i województwo małopolskie.
  • WA oznacza Warszawę i województwo mazowieckie.
 2. Litera identyfikująca powiat: Następna litera wskazuje powiat lub miasto na prawach powiatu, gdzie pojazd jest zarejestrowany. Na przykład w Gdańsku może to być G, a w Łodzi A.

 3. Pięć znaków alfanumerycznych: Reszta numeru rejestracyjnego składa się z kombinacji liter i cyfr, które są unikalne dla danego pojazdu. Przykłady:

  • 1234A
  • BC123

Dzięki temu systemowi każdy pojazd w Polsce ma unikalny numer rejestracyjny, co ułatwia jego identyfikację i zarządzanie.

Historia wprowadzenia rejestracji na świecie i w Europie

Początki rejestracji na świecie

Pierwsze tablice rejestracyjne pojawiły się we Francji w 1893 roku. Francja była pionierem, wprowadzając prawo, które wymagało rejestracji pojazdów i umieszczania na nich tablic rejestracyjnych. Było to odpowiedzią na rosnącą liczbę pojazdów na drogach i potrzebę ich identyfikacji.

Historia rejestracji w Europie

W innych krajach europejskich tablice rejestracyjne zaczęły pojawiać się wkrótce po Francji. Na przykład:

 • W Wielkiej Brytanii tablice rejestracyjne zostały wprowadzone w 1903 roku wraz z wejściem w życie Motor Car Act.
 • Niemcy wprowadziły tablice rejestracyjne w 1906 roku.
 • W Polsce pierwsze tablice rejestracyjne zaczęto używać w latach 20. XX wieku, a obecny system rejestracji obowiązuje od 2000 roku.

Krótka historia marki DAEWOO i jej najpopularniejsze modele

Historia marki DAEWOO

Daewoo to południowokoreańska marka samochodów, która została założona w 1937 roku jako National Motor. W 1982 roku firma została przemianowana na Daewoo Motor. Daewoo szybko zyskało międzynarodowe uznanie dzięki swoim przystępnym cenowo i niezawodnym pojazdom. Marka była znana z produkcji samochodów, które oferowały dobrą jakość za rozsądną cenę.

W latach 90. Daewoo rozpoczęło agresywną ekspansję na rynki światowe, w tym na rynek europejski. Firma wprowadziła wiele popularnych modeli, które zdobyły uznanie klientów za ich niezawodność i funkcjonalność. W 2001 roku General Motors przejęło większość operacji Daewoo, a marka stała się częścią GM.

Najpopularniejsze modele DAEWOO

 1. Daewoo Matiz: Kompaktowy samochód miejski, który zdobył dużą popularność dzięki swojej ekonomiczności i praktyczności. Matiz był ceniony za niskie koszty eksploatacji i kompaktowe rozmiary, które ułatwiały poruszanie się po mieście.

 2. Daewoo Lanos: Kompaktowy sedan, który oferował dobry stosunek jakości do ceny. Lanos był dostępny w różnych wersjach nadwozia, w tym jako sedan i hatchback, i był popularny wśród klientów szukających niezawodnego i ekonomicznego samochodu.

 3. Daewoo Nubira: Samochód klasy średniej, który zdobył uznanie dzięki przestronnemu wnętrzu i solidnej konstrukcji. Nubira była często wybierana przez rodziny oraz osoby potrzebujące bardziej przestronnego pojazdu.

 4. Daewoo Leganza: Luksusowy sedan, który oferował wysoką jakość wykonania i bogate wyposażenie. Leganza była ceniona za komfort jazdy i elegancki wygląd.

 5. Daewoo Espero: Sedan klasy średniej, który był popularny dzięki swojemu nowoczesnemu designowi i przystępnej cenie. Espero był często wybierany przez klientów szukających stylowego i funkcjonalnego pojazdu.

Jak sprawdzić historię pojazdu na podstawie numeru rejestracyjnego na platformie carQ.pl

Czym jest carQ.pl?

CarQ.pl to nowoczesna platforma internetowa, która umożliwia sprawdzenie historii pojazdu na podstawie jego numeru rejestracyjnego. Jest to niezwykle użyteczne narzędzie dla osób planujących zakup używanego samochodu, ponieważ pozwala na uzyskanie szczegółowych informacji na temat pojazdu.

Jak działa weryfikacja na carQ.pl?

 1. Wprowadzenie numeru rejestracyjnego: Aby rozpocząć proces weryfikacji, należy wpisać numer rejestracyjny pojazdu na stronie głównej carQ.pl.

 2. Pobranie danych z bazy: System pobiera dane z różnych baz danych, takich jak Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców (CEPiK), firmy ubezpieczeniowe oraz serwisy techniczne.

 3. Analiza historii pojazdu: CarQ.pl analizuje historię pojazdu, uwzględniając takie informacje jak liczba poprzednich właścicieli, ewentualne szkody, przebieg, daty przeglądów technicznych oraz historię serwisową.

 4. Generowanie raportu: Na podstawie zebranych danych system generuje szczegółowy raport, który jest dostępny dla użytkownika. Raport zawiera wszystkie kluczowe informacje na temat historii pojazdu.

Korzyści z weryfikacji na carQ.pl

 • Bezpieczeństwo zakupu: Dzięki szczegółowemu raportowi można uniknąć zakupu pojazdu z ukrytymi wadami lub zafałszowaną historią.
 • Pewność przebiegu: Weryfikacja przebiegu pojazdu pozwala upewnić się, że licznik nie został cofnięty.
 • Historia szkód: Informacje o wcześniejszych szkodach pomagają w ocenie stanu technicznego pojazdu.
 • Przeglądy techniczne: Dane o przeglądach technicznych pozwalają ocenić regularność i jakość serwisowania pojazdu.

carQ.pl i dostęp do danych na podstawie skanera kodu AZTEC

CarQ.pl oferuje unikalną funkcję skanowania kodu AZTEC z dowodu rejestracyjnego. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i łatwo uzyskać dostęp do szczegółowych danych pojazdu bez konieczności ręcznego wpisywania informacji. Jak to działa?

 1. Otwórz stronę carQ.pl: Uruchom stronę carQ.pl w dowolnej przeglądarce internetowej na smartfonie.
 2. Skanuj kod AZTEC: Umieść kod z dowodu rejestracyjnego w polu ekranu telefonu. System automatycznie odczyta dane z kodu AZTEC.
 3. Unikaj błędów: Dzięki skanowaniu kodu AZTEC użytkownik unika błędów związanych z ręcznym wpisywaniem danych, co zwiększa wygodę i dokładność weryfikacji.

Jakie informacje można uzyskać na carQ.pl?

 • Dane techniczne pojazdu: Typ pojazdu, marka, model, rok produkcji, rodzaj paliwa, pojemność silnika.
 • Historia własności: Liczba poprzednich właścicieli, daty zmiany właściciela.
 • Historia serwisowa: Informacje o przeglądach technicznych, naprawach, wymianach części.
 • Przebieg pojazdu: Zarejestrowane przebiegi, ewentualne niezgodności.
 • Szkody i wypadki: Informacje o zgłoszonych szkodach, wypadkach i ich naprawach.

Dzięki platformie carQ.pl możliwe jest uzyskanie pełnego obrazu historii pojazdu, co jest niezwykle cenne dla potencjalnych nabywców, którzy chcą dokonać świadomego i bezpiecznego zakupu. Wykorzystanie skanera kodu AZTEC dodatkowo upraszcza cały proces, eliminując ryzyko błędów i zwiększając dokładność danych.

Dlaczego warto korzystać z carQ.pl?

Korzystanie z platformy carQ.pl przynosi wiele korzyści zarówno dla osób prywatnych, jak i profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto korzystać z tej usługi:

Oszczędność czasu

Dzięki możliwości skanowania kodu AZTEC oraz szybkiemu dostępowi do danych z wielu źródeł, proces weryfikacji pojazdu jest znacznie szybszy niż tradycyjne metody. Użytkownicy nie muszą już ręcznie wprowadzać danych ani przeszukiwać różnych baz danych w poszukiwaniu informacji.

Rzetelność danych

CarQ.pl czerpie informacje z wiarygodnych źródeł, takich jak Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców (CEPiK), firmy ubezpieczeniowe oraz serwisy techniczne. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że otrzymane dane są dokładne i aktualne.

Łatwość użytkowania

Intuicyjny interfejs platformy carQ.pl sprawia, że korzystanie z niej jest proste i wygodne. Nawet osoby niezaznajomione z technologią mogą łatwo przeprowadzić weryfikację pojazdu dzięki przejrzystym instrukcjom i funkcji skanowania kodu AZTEC.

Bezpieczeństwo transakcji

Dzięki szczegółowym raportom na temat historii pojazdu użytkownicy mogą uniknąć zakupu samochodu z ukrytymi wadami lub zafałszowaną historią. Weryfikacja przebiegu, przeglądów technicznych oraz wcześniejszych szkód pozwala na świadome podjęcie decyzji o zakupie.

Ochrona przed oszustwami

Platforma carQ.pl pomaga wykryć potencjalne oszustwa związane z cofnięciem licznika, fałszowaniem dokumentacji czy ukrywaniem wcześniejszych wypadków. Użytkownicy mogą mieć pewność, że pojazd, który planują kupić, nie ma zatajonych problemów.

Wsparcie dla sprzedawców

Profesjonalni sprzedawcy samochodów mogą korzystać z carQ.pl, aby dostarczyć swoim klientom rzetelne raporty o pojazdach. To zwiększa zaufanie klientów i pomaga budować pozytywny wizerunek firmy.

Jak korzystać z carQ.pl?

Korzystanie z platformy carQ.pl jest proste i intuicyjne. Oto krok po kroku, jak przeprowadzić weryfikację pojazdu:

 1. Otwórz stronę carQ.pl w przeglądarce internetowej na swoim smartfonie.
 2. Wprowadź numer rejestracyjny pojazdu lub skorzystaj z funkcji skanowania kodu AZTEC. Aby skorzystać z tej funkcji, umieść kod z dowodu rejestracyjnego w polu ekranu telefonu.
 3. Poczekaj, aż system pobierze i przeanalizuje dane z różnych baz danych.
 4. Odbierz szczegółowy raport na temat historii pojazdu, który zawiera wszystkie kluczowe informacje potrzebne do oceny stanu technicznego i historii samochodu.

Przykładowe przypadki użycia carQ.pl

Przykład 1: Zakup używanego samochodu

Anna planuje zakup używanego Daewoo Matiz. Aby upewnić się, że samochód jest w dobrym stanie i nie ma zafałszowanej historii, korzysta z carQ.pl. Wprowadza numer rejestracyjny pojazdu, a system generuje raport, który pokazuje, że samochód miał dwóch poprzednich właścicieli, regularnie przechodził przeglądy techniczne i nie brał udziału w żadnych poważnych wypadkach. Dzięki temu Anna może dokonać świadomego zakupu.

Przykład 2: Sprzedaż samochodu

Janusz, profesjonalny sprzedawca samochodów, chce sprzedać Daewoo Nubira. Aby zwiększyć zaufanie klientów, korzysta z carQ.pl, aby wygenerować raport na temat historii pojazdu. Udostępnia raport swoim klientom, co pomaga mu w szybkim i bezpiecznym zamknięciu transakcji.

Przykład 3: Weryfikacja floty firmowej

Firma transportowa zarządza flotą pojazdów i regularnie sprawdza ich stan techniczny oraz historię. Dzięki carQ.pl firma może szybko i efektywnie monitorować każdy pojazd w swojej flocie, co pozwala na bieżąco reagować na potencjalne problemy i utrzymać wysoki standard usług.

Podsumowanie

Numer rejestracyjny pojazdu w Polsce jest kluczowym elementem identyfikacyjnym, który zawiera informacje o miejscu rejestracji pojazdu. Historia rejestracji pojazdów sięga końca XIX wieku, a w Europie systemy rejestracyjne zaczęły się rozwijać na początku XX wieku. Marka Daewoo, z bogatą historią i szeroką gamą modeli, jest jednym z czołowych producentów przystępnych cenowo samochodów na świecie. Dzięki platformie carQ.pl możliwe jest dokładne sprawdzenie historii pojazdu na podstawie numeru rejestracyjnego, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo transakcji przy zakupie używanych samochodów. Wykorzystanie funkcji skanowania kodu AZTEC dodatkowo upraszcza proces weryfikacji, eliminując ryzyko błędów i zapewniając dostęp do rzetelnych danych.

Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną planującą zakup używanego samochodu, czy profesjonalnym sprzedawcą chcącym zwiększyć zaufanie klientów, carQ.pl oferuje narzędzia i informacje niezbędne do podjęcia świadomej decyzji. Skorzystaj z tej platformy, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i pewność przy każdej transakcji związanej z pojazdami.

 

Nr rejestracji: BAU02LK, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: BAU07226, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: BAU29239, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: BAUH128, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BBI16EN, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: BBI53KV, Rok produkcji: 2001, Lanos sedan
Nr rejestracji: BBI55NR, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: BBI66AS, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: BBI77HS, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: BBI80LH, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: BBIA627, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: BBIE497, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: BBIEL63, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: BBIFM97, Rok produkcji: 2003, Kalos hatchback
Nr rejestracji: BBIJU59, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BBIMN23, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BBINC81, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: BBISK76, Rok produkcji: 2006, Tacuma
Nr rejestracji: BCG5254, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: BCI9796, Rok produkcji: 1996, Tico
Nr rejestracji: BCJ1698, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: BCN3559, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: BCN4482, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: BCR6196, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: BDA053M, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: BDL4137, Rok produkcji: 1996, Espero
Nr rejestracji: BDN7663, Rok produkcji: 1997, Espero
Nr rejestracji: BDN9547, Rok produkcji: 1998,
Nr rejestracji: BGR08309, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BGR11025, Rok produkcji: 2003, Lanos sedan
Nr rejestracji: BGR12587, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: BGR13261, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: BHA12HW, Rok produkcji: 2001, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BHA71GU, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BHAC190, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - kombi
Nr rejestracji: BHAJ568, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: BHAV862, Rok produkcji: 1999, Nubira ii - kombi
Nr rejestracji: BI0378P, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI0440W, Rok produkcji: 2005, Kalos hatchback
Nr rejestracji: BI044EY, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BI06245, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI06858, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI0902W, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BI10074, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI10121, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI12929, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: BI166CP, Rok produkcji: 2000,
Nr rejestracji: BI1915S, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI2420J, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI24967, Rok produkcji: 2001, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BI2532K, Rok produkcji: 2003, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI25540, Rok produkcji: 2001, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: BI2631N, Rok produkcji: 2003, Evanda
Nr rejestracji: BI28192, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: BI31887, Rok produkcji: 2002, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BI34936, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI36023, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI391AV, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BI413EP, Rok produkcji: 1997, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI4184N, Rok produkcji: 2005, Kalos hatchback
Nr rejestracji: BI428HA, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: BI4369Y, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: BI45934, Rok produkcji: 2003,
Nr rejestracji: BI4925K, Rok produkcji: 1997, Nexia sedan
Nr rejestracji: BI5265X, Rok produkcji: 1997, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: BI5649N, Rok produkcji: 2002, Tacuma
Nr rejestracji: BI56963, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: BI6594H, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI661AC, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: BI6739X, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: BI750CE, Rok produkcji: 1998, Nexia sedan
Nr rejestracji: BI76857, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: BI79554, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BI8041S, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: BI92149, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: BI9512Y, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BI99633, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: BIA08558, Rok produkcji: 2001, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BIA13267, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: BIA38915, Rok produkcji: 2001, Rezzo
Nr rejestracji: BIA43FG, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: BIA51HH, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BIA62FE, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: BIA75SF, Rok produkcji: 2005,
Nr rejestracji: BIA7X15, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: BIA97623, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BIAA644, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BIAAR61, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: BIAAU98, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: BIAG507, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BIAHM37, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: BIAP073, Rok produkcji: 2001, Lanos sedan
Nr rejestracji: BIL9205, Rok produkcji: 1997, Lanos sedan
Nr rejestracji: BIM7813, Rok produkcji: 1999, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: BIM9032, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: BIM9818, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: BIN0540, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: BIO3509, Rok produkcji: 1999, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: BIO6367, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: BIS4188, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: BL04601, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: BL11851, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BL15168, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BL50352, Rok produkcji: 1996, Tico
Nr rejestracji: BL54623, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: BL65523, Rok produkcji: 2005, Kalos hatchback
Nr rejestracji: BLM28003, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: BLM40645, Rok produkcji: 2003, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BLMW251, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: BLW6066, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: BMN08067, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: BMN12924, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: BMN27443, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: BOC8458, Rok produkcji: 1997, Lanos sedan
Nr rejestracji: BOC9890, Rok produkcji: 1998, Nexia sedan
Nr rejestracji: BPF5649, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: BPU5628, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: BS09221, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: BS39448, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: BS52007, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: BS52074, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: BS64168, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: BSES719, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: BSEW247, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: BSI03HP, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BSI31NW, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: BSI3F23, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: BSI53RR, Rok produkcji: 1999, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: BSI68AR, Rok produkcji: 1999, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: BSI7N06, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BSIC552, Rok produkcji: 2000,
Nr rejestracji: BSK04034, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: BSK04824, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BSK08RU, Rok produkcji: 2008, Kalos sedan
Nr rejestracji: BSK18WP, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: BSK39KX, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BSK67RR, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BSKH614, Rok produkcji: 1998,
Nr rejestracji: BSKJW55, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: BSKSL25, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: BSKWH28, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: BSKWW94, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: BSKX273, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: BSU15821, Rok produkcji: 2001, Lanos sedan
Nr rejestracji: BWM02421, Rok produkcji: 1997, Nexia hatchback
Nr rejestracji: BWM09322, Rok produkcji: 1997, Lanos sedan
Nr rejestracji: BWM10CG, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: BWM18MF, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: BWM26NC, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: BWM39EU, Rok produkcji: 1997, Lanos sedan
Nr rejestracji: BWM73FL, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: BWM7E37, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: BWM8F03, Rok produkcji: 2001, Lanos sedan
Nr rejestracji: BZA25XC, Rok produkcji: 2007, Lacetti hatchback
Nr rejestracji: BZA37LF, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: BZA63WX, Rok produkcji: 1998, Nexia sedan
Nr rejestracji: BZA6E49, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: BZA94YV, Rok produkcji: 2001, Lanos sedan
Nr rejestracji: CAL12YM, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: CAL22MY, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: CAL38NV, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: CAL66TH, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: CAL71JA, Rok produkcji: 1997, Tico
Nr rejestracji: CAL71XE, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: CAL8KF4, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CALM086, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: CALX559, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CALY770, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB006PP, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB0095U, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CB01468, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CB015AP, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB030GT, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB0354E, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB0468E, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB047KR, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: CB056EG, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CB0925V, Rok produkcji: 1996, Nexia sedan
Nr rejestracji: CB093GA, Rok produkcji: 2000, Leganza
Nr rejestracji: CB1169T, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB120CV, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CB1238H, Rok produkcji: 1997, Tico
Nr rejestracji: CB127CW, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: CB12851, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB132LV, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB143KM, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB201ET, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB217LC, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB2314C, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CB295PE, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB371EG, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CB41891, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB4485A, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: CB45108, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB453HS, Rok produkcji: 1996, Nexia sedan
Nr rejestracji: CB467GU, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB490GN, Rok produkcji: 2001, Tacuma
Nr rejestracji: CB505HT, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CB5251K, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: CB5363J, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: CB5446R, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB56362, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CB577HW, Rok produkcji: 2003, Kalos hatchback
Nr rejestracji: CB584GU, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CB5858Y, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB595EH, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: CB60627, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CB619MH, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB630GX, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: CB6383G, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB6646J, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB6750L, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB68139, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: CB721KW, Rok produkcji: 1999, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: CB7313M, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB7594U, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: CB761GR, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - kombi
Nr rejestracji: CB7828H, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB8362R, Rok produkcji: 2003, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB856NG, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CB9138H, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB9439M, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: CB957EW, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CB958FG, Rok produkcji: 1999, Nubira ii - kombi
Nr rejestracji: CB9729P, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CB9791R, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: CB9809E, Rok produkcji: 1999, Leganza
Nr rejestracji: CB9813E, Rok produkcji: 1997, Nexia hatchback
Nr rejestracji: CB9984R, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CBR18G8, Rok produkcji: 2001, Tacuma
Nr rejestracji: CBR27L2, Rok produkcji: 2002, Rezzo
Nr rejestracji: CBR4FK5, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CBR4NR6, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: CBR55GY, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: CBR57JM, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CBR5VK3, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: CBR62X8, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CBR76F9, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: CBR8PU6, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CBRJL23, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CBRN021, Rok produkcji: 2001, Lanos sedan
Nr rejestracji: CBRP761, Rok produkcji: 1997, Tico
Nr rejestracji: CBY03602, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CBY09934, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CBY11609, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CBY13254, Rok produkcji: 2001, Lanos sedan
Nr rejestracji: CBY14ES, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: CBY15823, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CBY15962, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CBY20380, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: CBY21466, Rok produkcji: 2001, Lanos sedan
Nr rejestracji: CBY27051, Rok produkcji: 2005, Kalos hatchback
Nr rejestracji: CBY41765, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CBY42675, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CBY42904, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CBY45699, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CBY54743, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CBY64059, Rok produkcji: 2005, Kalos hatchback
Nr rejestracji: CBY80092, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CBY80HL, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CBY9026F, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: CBY9338F, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CBY9R39, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CBYA636, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CBYFX53, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: CBYLH26, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: CBYNV48, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CBYRP36, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: CBYSR23, Rok produkcji: 1997, Lanos sedan
Nr rejestracji: CBYU715, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CBYU768, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CCH26MP, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CCH2Y93, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CCH3W49, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CCH42R8, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: CCH4F18, Rok produkcji: 1997, Tico
Nr rejestracji: CEM9332, Rok produkcji: 1998, Leganza
Nr rejestracji: CEW9102, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CEW9945, Rok produkcji: 1998,
Nr rejestracji: CEX3947, Rok produkcji: 1998,
Nr rejestracji: CEX9733, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CEZ0740, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: CG00931, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CG02515, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: CG03961, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: CG05803, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: CG32083, Rok produkcji: 1996, Nexia hatchback
Nr rejestracji: CG44563, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CG5057C, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CG55234, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: CG5717C, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: CG69826, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: CG71523, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CG7563A, Rok produkcji: 2000, Lublin i
Nr rejestracji: CG81444, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CG84519, Rok produkcji: 2005, Kalos hatchback
Nr rejestracji: CG96173, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CGD29HX, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CGD36UK, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CGD86TW, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CGDG607, Rok produkcji: 1997, Tico
Nr rejestracji: CGDL995, Rok produkcji: 1996,
Nr rejestracji: CGDR608, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CGR04966, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CGR07965, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CGR09405, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CGR14NN, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CGR29JL, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CGR73LU, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CGR87XU, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CGRK767, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CIN01809, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CIN02557, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CIN04HY, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CIN14549, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: CIN19203, Rok produkcji: 1997, Tico
Nr rejestracji: CIN19266, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CIN25GH, Rok produkcji: 2002, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CIN31508, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: CIN3863A, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CIN38763, Rok produkcji: 2001, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CIN4986A, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CIN59686, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CIN66579, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CIN69738, Rok produkcji: 2002,
Nr rejestracji: CIN72412, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CIN84742, Rok produkcji: 2001, Lanos sedan
Nr rejestracji: CIN8670F, Rok produkcji: 2009,
Nr rejestracji: CIN90510, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CIN91792, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CIN91793, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CINE479, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CINL798, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CINN214, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CLI39SM, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CLIE479, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CLIGV16, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CLIJJ33, Rok produkcji: 2003, Kalos hatchback
Nr rejestracji: CLIRH13, Rok produkcji: 2003, Rezzo
Nr rejestracji: CMB4412, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: CMB6891, Rok produkcji: 1998, Polonez atu plus
Nr rejestracji: CMG52E2, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: CMG5E74, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: CMG60SK, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: CNA02151, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CNA06TU, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CNA10036, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CNA1R97, Rok produkcji: 1999, Leganza
Nr rejestracji: CNA26GS, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: CNA32C6, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CNA7T27, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: CNA91RH, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CNACX49, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CNAPE68, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CNASW85, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CRAA703, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CRAEJ72, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CRAJ002, Rok produkcji: 2001,
Nr rejestracji: CRAJE54, Rok produkcji: 2005,
Nr rejestracji: CRAU926, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CRY3C31, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CRY44VE, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CRY62KA, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: CRY7H82, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CRY84PK, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CRY94MK, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: CSE5H03, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: CSEG741, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: CSW16VS, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: CSW22P4, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CSW3T33, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CSW45LR, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CSW55U6, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CSW6E12, Rok produkcji: 1997, Nexia sedan
Nr rejestracji: CSW6U38, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: CSWAJ40, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CSWCR44, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CSWGE19, Rok produkcji: 1998, Nubira i - kombi
Nr rejestracji: CSWS597, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CSWTR98, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CT0035M, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CT0216U, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CT03774, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: CT0488P, Rok produkcji: 1999, Polonez caro plus
Nr rejestracji: CT1198P, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CT14750, Rok produkcji: 2001, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CT16701, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: CT2001X, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CT2084R, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CT2105J, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CT23748, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: CT2459G, Rok produkcji: 2000, Leganza
Nr rejestracji: CT2867L, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CT2897H, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: CT31768, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CT44116, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CT4880A, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CT5419N, Rok produkcji: 1998, Nexia sedan
Nr rejestracji: CT6277T, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CT70009, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CT7068A, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CT7169F, Rok produkcji: 1997, Lanos sedan
Nr rejestracji: CT7695J, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CT80552, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CT8195J, Rok produkcji: 2004, Evanda
Nr rejestracji: CT8322R, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CT8553V, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CT9131P, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CT9196E, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CT9921G, Rok produkcji: 1997, Nexia sedan
Nr rejestracji: CT9932T, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CT99703, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CT9975T, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CTR00296, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CTR02161, Rok produkcji: ,
Nr rejestracji: CTR10YS, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CTR24595, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CTR25K5, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: CTR28JF, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CTR2KA7, Rok produkcji: 1997, Nexia sedan
Nr rejestracji: CTR37812, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: CTR38CT, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CTR3K08, Rok produkcji: 1997, Lanos sedan
Nr rejestracji: CTR3X48, Rok produkcji: 2001, Lanos sedan
Nr rejestracji: CTR41L6, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CTR49WE, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CTR4W83, Rok produkcji: 1997, Tico
Nr rejestracji: CTR5WU9, Rok produkcji: 1998, Leganza
Nr rejestracji: CTR66M1, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CTR96JY, Rok produkcji: 2000,
Nr rejestracji: CTR9L31, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: CTRK282, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: CTRKY36, Rok produkcji: 2003, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: CTRL650, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: CTRLL35, Rok produkcji: 2003, Rezzo
Nr rejestracji: CTRM580, Rok produkcji: 2001,
Nr rejestracji: CTU27HC, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CTU38YX, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CTU4N95, Rok produkcji: 2004, Evanda
Nr rejestracji: CTU86P2, Rok produkcji: 1997, Polonez caro
Nr rejestracji: CTU93L2, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CTU9A47, Rok produkcji: 1999, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: CTUA699, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: CTUK714, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CW04732, Rok produkcji: 2001, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CW0764C, Rok produkcji: 2001,
Nr rejestracji: CW1931E, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CW3289E, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CW3918C, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CW41566, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CW64132, Rok produkcji: 2007, Kalos sedan
Nr rejestracji: CW65533, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CW68768, Rok produkcji: 1999, Nubira i - hatchback
Nr rejestracji: CW6914C, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CW7159C, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CW8539F, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CW8819F, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: CW95046, Rok produkcji: 1997, Lanos sedan
Nr rejestracji: CW98653, Rok produkcji: 1998, Leganza
Nr rejestracji: CWA48NU, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CWL02592, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: CWL06353, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CWL10140, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: CWL11623, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CWL12XF, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CWL18712, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CWL30A9, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: CWL5A56, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CWL61R4, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CWL73P6, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: CWL78FM, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: CWL7S42, Rok produkcji: 1997, Matiz
Nr rejestracji: CWL92S9, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: CWLEK27, Rok produkcji: 1998, Matiz
Nr rejestracji: CWLJE64, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CWLNS43, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CWLR662, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: CWLST13, Rok produkcji: 2004, Rezzo
Nr rejestracji: CWLTT23, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CWLVN12, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: CZN164AK, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: CZN36GX, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: CZN491AG, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: CZN71UK, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: CZNAY90, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: CZNG441, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: CZNN799, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: CZNSJ16, Rok produkcji: 1999, Nubira i - kombi
Nr rejestracji: CZNXW69, Rok produkcji: 2005, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DB0016E, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DB0058J, Rok produkcji: 2005, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DB06357, Rok produkcji: 2001, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DB1058G, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DB16352, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DB1864G, Rok produkcji: 1998, Leganza
Nr rejestracji: DB21703, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DB23817, Rok produkcji: 1997, Espero
Nr rejestracji: DB25102, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: DB3633E, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DB40153, Rok produkcji: 1996, Nexia hatchback
Nr rejestracji: DB4417E, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DB45177, Rok produkcji: 2001, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DB4989K, Rok produkcji: 2004, Nubira ii - kombi
Nr rejestracji: DB51415, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DB5433G, Rok produkcji: 1998,
Nr rejestracji: DB6377E, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DB65436, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DB7938C, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DB9132E, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DB9792E, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: DB9906E, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DBA01518, Rok produkcji: 2003, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DBA04558, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DBA09214, Rok produkcji: 2003, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DBA16942, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DBA23816, Rok produkcji: 1998, Matiz
Nr rejestracji: DBA25098, Rok produkcji: 1997, Nexia hatchback
Nr rejestracji: DBA30875, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DBA31574, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: DBA41352, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DBAC829, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: DBL19R6, Rok produkcji: 2004, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: DBL3FG4, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DBL4MG7, Rok produkcji: 1999, Lublin i
Nr rejestracji: DBL62W2, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DBL78VA, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DBL79VJ, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DBL99CE, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DBLEJ84, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DBLGA81, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DBLPA37, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DDZ07G3, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: DDZ07RA, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DDZ13810, Rok produkcji: 1999, Nubira i - hatchback
Nr rejestracji: DDZ14LX, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DDZ19993, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DDZ21519, Rok produkcji: 2003, Kalos sedan
Nr rejestracji: DDZ31066, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DDZ31207, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DDZ34HX, Rok produkcji: 1998, Nexia sedan
Nr rejestracji: DDZ46L7, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: DDZ50KS, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DDZ51K7, Rok produkcji: 1996, Tico
Nr rejestracji: DDZ91YM, Rok produkcji: 1997, Nexia sedan
Nr rejestracji: DDZAM57, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DDZJ423, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DDZJ721, Rok produkcji: 1997, Tico
Nr rejestracji: DDZL376, Rok produkcji: 1998, Nexia hatchback
Nr rejestracji: DDZS656, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: DGL10SF, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DGL14064, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DGL25686, Rok produkcji: 2002, Rexton i
Nr rejestracji: DGL30023, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DGL30195, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DGL31359, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DGL32880, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DGL33144, Rok produkcji: 2001, Rezzo
Nr rejestracji: DGL33949, Rok produkcji: 2003, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DGL34SC, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DGL38802, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DGL76LM, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DGLA407, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DGLH770, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DGLL948, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: DGLP700, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DGLT200, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DGLU614, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DGR200AR, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DGR469AL, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: DGR591AJ, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DGR76JP, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DGR813AP, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DJ41921, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: DJ44680, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DJ59165, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DJ78469, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DJ9862A, Rok produkcji: 1997, Lanos sedan
Nr rejestracji: DJA00262, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DJA10698, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DJA1G60, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: DJA22659, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DJA25V4, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DJA6U75, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DJA99V7, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DJE1H59, Rok produkcji: 2004, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: DJE28H2, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DJE3T23, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DJE73E9, Rok produkcji: 2003, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DJE7S58, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DJE7W40, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DJE84CV, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DJE94H3, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: DJEFE27, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DJEH247, Rok produkcji: 1996, Tico
Nr rejestracji: DKA12MX, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DKA72NA, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DKA90GH, Rok produkcji: 1998, Leganza
Nr rejestracji: DKL03016, Rok produkcji: 1997, Nexia sedan
Nr rejestracji: DKL09V5, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DKL13407, Rok produkcji: 2003, Tacuma
Nr rejestracji: DKL14AU, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: DKL1G54, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DKL29124, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DKL29EE, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: DKL30SR, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DKL32294, Rok produkcji: 1998, Nubira i - hatchback
Nr rejestracji: DKL35786, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DKL40F3, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DKL41469, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DKL4T97, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DKL58SA, Rok produkcji: 1996,
Nr rejestracji: DKL65234, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DKL66R6, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DKL6VF2, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: DKLA746, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: DKLEK31, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DKLK846, Rok produkcji: 1997, Espero
Nr rejestracji: DKLL239, Rok produkcji: 2001, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DKLNK90, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DKLPR37, Rok produkcji: 2005, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DKLSR08, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DKLVL72, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DKLVN54, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DKLVS83, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DKLWX68, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DKLXF87, Rok produkcji: 2005, Lacetti hatchback
Nr rejestracji: DKLXG95, Rok produkcji: 2005, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DL02703, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DL05039, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: DL05164, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DL20145, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DL23802, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DL2717F, Rok produkcji: 2003, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DL52387, Rok produkcji: 2003, Rezzo
Nr rejestracji: DL54336, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DL62679, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DL64382, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DL85625, Rok produkcji: 2001, Tacuma
Nr rejestracji: DL96953, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DL97660, Rok produkcji: 2001, Tacuma
Nr rejestracji: DLE01282, Rok produkcji: 2003, Evanda
Nr rejestracji: DLE15YW, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DLE31873, Rok produkcji: 1998, Nexia hatchback
Nr rejestracji: DLE43939, Rok produkcji: 2003, Rezzo
Nr rejestracji: DLE95TG, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DLE95UM, Rok produkcji: 1998, Nubira i - hatchback
Nr rejestracji: DLU05462, Rok produkcji: 2005, Leganza
Nr rejestracji: DLU12310, Rok produkcji: 1998, Nexia sedan
Nr rejestracji: DLU13UX, Rok produkcji: 1999, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DLU14578, Rok produkcji: 1997, Tico
Nr rejestracji: DLU18966, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DLU23442, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DLU27213, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DLU37672, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DLU68471, Rok produkcji: 1999, Nexia sedan
Nr rejestracji: DLU83758, Rok produkcji: 2001, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: DLU96CU, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DLUF279, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DLUS173, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DLUV265, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DLUV358, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: DLW25KK, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DLW59NE, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: DLW62NL, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DLWH916, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: DLWRA93, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DMI09768, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DMI09814, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DMI09823, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DMI14254, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DMI18017, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: DMI26556, Rok produkcji: 2001,
Nr rejestracji: DMI33478, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: DMI34461, Rok produkcji: 2002, Rezzo
Nr rejestracji: DOA10619, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DOA22162, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DOA30548, Rok produkcji: 1998, Nubira i - hatchback
Nr rejestracji: DOA32273, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DOA59835, Rok produkcji: 2001, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DOA5E67, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: DOA5G52, Rok produkcji: 1996, Nexia sedan
Nr rejestracji: DOA63667, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: DOA67323, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DOA6R46, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DOA73271, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: DOAA257, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DOL06NV, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DOL17158, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DOL20179, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DOL24023, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DOL25591, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DOL41673, Rok produkcji: 2003, Evanda
Nr rejestracji: DOL4230A, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: DOL65119, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DOL67119, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DOL69139, Rok produkcji: 2003, Rezzo
Nr rejestracji: DOL76805, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: DOL80962, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DOL86821, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DOL88273, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DOL97408, Rok produkcji: 2005,
Nr rejestracji: DOLA701, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DPL08AC, Rok produkcji: 1997, Tico
Nr rejestracji: DPL10JT, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DPL11684, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DPL18979, Rok produkcji: 2005, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DPL28869, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: DPL30254, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: DPL80AH, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DPLF071, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: DPLK723, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: DSR19484, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DSR27737, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DSR4C33, Rok produkcji: 2000,
Nr rejestracji: DSR52115, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DSR61359, Rok produkcji: 2002, Rezzo
Nr rejestracji: DSR65627, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DSRY422, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DST01365, Rok produkcji: 1998, Nexia hatchback
Nr rejestracji: DST05063, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DST17363, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DST21936, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DST493AM, Rok produkcji: 2005, Tacuma
Nr rejestracji: DST9G35, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DSTH447, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DSW01FT, Rok produkcji: 1998, Nubira i - hatchback
Nr rejestracji: DSW11223, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DSW13129, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DSW21GT, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DSW3953A, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DSW3W72, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DSW41596, Rok produkcji: 1999, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DSW48456, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DSW49496, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DSW53866, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DSW59211, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DSW63Y2, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DSW65007, Rok produkcji: 1998,
Nr rejestracji: DSW66953, Rok produkcji: 2005,
Nr rejestracji: DSW68944, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DSW77224, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: DSW77FN, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: DSW8R21, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DSW90257, Rok produkcji: 2004, Kalos sedan
Nr rejestracji: DSWFK03, Rok produkcji: 2004, Rezzo
Nr rejestracji: DSWW101, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DTR21807, Rok produkcji: 2004, Tacuma
Nr rejestracji: DTR34803, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DTR48791, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DTR51729, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: DTR53176, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DTR58038, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DTR64869, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: DTR66549, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DTRA270, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW0403J, Rok produkcji: 1999, Nubira ii - kombi
Nr rejestracji: DW047YV, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW051HR, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DW0658H, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW068HC, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW07149, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW104KC, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW108VM, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DW1152A, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: DW133FU, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW133HG, Rok produkcji: ,
Nr rejestracji: DW13661, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW15031, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: DW15197, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW152FK, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW15577, Rok produkcji: 2000,
Nr rejestracji: DW15975, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: DW1AK62, Rok produkcji: 2003, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DW1LY55, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DW1T171, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW1TH29, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW1V908, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW1WG81, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DW22440, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW227CY, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW2329N, Rok produkcji: 1999, Nubira i - kombi
Nr rejestracji: DW2370S, Rok produkcji: 2005,
Nr rejestracji: DW249WS, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW255FV, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW257GL, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DW276HV, Rok produkcji: 1997, Tico
Nr rejestracji: DW279HG, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DW28699, Rok produkcji: 2000,
Nr rejestracji: DW292KL, Rok produkcji: 2000,
Nr rejestracji: DW2E823, Rok produkcji: 2003, Evanda
Nr rejestracji: DW2F321, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW2MC03, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW2PC03, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW2RT11, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW301XM, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DW302KT, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW30507, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - kombi
Nr rejestracji: DW30843, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW314XK, Rok produkcji: 2004, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DW3390F, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: DW34823, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DW35685, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW380UA, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW3956K, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW399AN, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: DW3AC14, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW3E494, Rok produkcji: 2004, Rezzo
Nr rejestracji: DW3HH93, Rok produkcji: ,
Nr rejestracji: DW3KX79, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW3RR74, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW3UW40, Rok produkcji: 2001, Musso
Nr rejestracji: DW3VV20, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW401AS, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW4083S, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DW4116G, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: DW41187, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DW412RG, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DW426KM, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DW4362F, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW438MK, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW467LV, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DW475HM, Rok produkcji: 1999, Nubira i - hatchback
Nr rejestracji: DW483XH, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: DW490WW, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW4CC76, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: DW4FR90, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW4RG19, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: DW4RS46, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW4U293, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW4V542, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DW501SY, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW50798, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DW5152N, Rok produkcji: 2000, Leganza
Nr rejestracji: DW5582T, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW570GL, Rok produkcji: 1999, Nubira ii - kombi
Nr rejestracji: DW59926, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW5J449, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: DW5JF63, Rok produkcji: 1999, Nubira ii - kombi
Nr rejestracji: DW5PC87, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW5PT90, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: DW608KF, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW612NK, Rok produkcji: 2003, Tacuma
Nr rejestracji: DW616CV, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW631HS, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW631KJ, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW6328N, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW640HY, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DW686UH, Rok produkcji: 1997, Leganza
Nr rejestracji: DW6903A, Rok produkcji: 1999, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DW69393, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW6983M, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW6MM97, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: DW7004A, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW70148, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DW7157H, Rok produkcji: 2003, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW7166X, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW72671, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: DW726MH, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW7347L, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: DW7651Y, Rok produkcji: 1998, Nexia hatchback
Nr rejestracji: DW7HH91, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DW7R500, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: DW841GG, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW8541E, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: DW8652U, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW865FX, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DW8759L, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: DW885EU, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW8881A, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW8AH36, Rok produkcji: 2004, Nubira ii - kombi
Nr rejestracji: DW8CC44, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: DW8JC82, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: DW8N776, Rok produkcji: 1998, Nexia hatchback
Nr rejestracji: DW8R812, Rok produkcji: 1999, Leganza
Nr rejestracji: DW8SA41, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: DW901VU, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: DW9247S, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DW9277C, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW932UF, Rok produkcji: 2000, Tacuma
Nr rejestracji: DW943CS, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW953AK, Rok produkcji: 1998, Matiz
Nr rejestracji: DW959GN, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: DW968CS, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW972KF, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW9751G, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: DW97865, Rok produkcji: 1999, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DW980MY, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW986AA, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DW9885U, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW993LW, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DW9A627, Rok produkcji: 1997, Leganza
Nr rejestracji: DW9FT08, Rok produkcji: 2001, Tacuma
Nr rejestracji: DW9GF48, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DW9S280, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DWL25VR, Rok produkcji: 2004, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DWL68WX, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: DWL98XV, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DWLAL65, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: DWLAX19, Rok produkcji: 2001, Lanos sedan
Nr rejestracji: DWLLA35, Rok produkcji: 2003, Evanda
Nr rejestracji: DWLX660, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: DWR00304, Rok produkcji: 2001, Lanos sedan
Nr rejestracji: DWR0653C, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DWR08AR, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: DWR0962F, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DWR21899, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DWR2552G, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DWR2579F, Rok produkcji: 1997, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DWR3630C, Rok produkcji: 2004, Nubira ii - kombi
Nr rejestracji: DWR5411A, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DWR6270H, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DWR78425, Rok produkcji: 1999, Nubira i - hatchback
Nr rejestracji: DWR8061H, Rok produkcji: 1996, Nexia hatchback
Nr rejestracji: DWR80XK, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DWR90860, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: DWR9391A, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DWR94502, Rok produkcji: 2006,
Nr rejestracji: DWR97CS, Rok produkcji: 2003, Matiz
Nr rejestracji: DWR99541, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: DZA2R09, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: DZA32J6, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DZA3Y10, Rok produkcji: 2005,
Nr rejestracji: DZA5N12, Rok produkcji: 1999, Damas
Nr rejestracji: DZA60F9, Rok produkcji: 2001, Rezzo
Nr rejestracji: DZA73FL, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DZA8V28, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: DZAH023, Rok produkcji: 1998,
Nr rejestracji: DZAR165, Rok produkcji: 1998, Espero
Nr rejestracji: DZAT967, Rok produkcji: 1998, Nexia hatchback
Nr rejestracji: DZAW309, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DZG02767, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: DZG26014, Rok produkcji: 2006,
Nr rejestracji: DZGS344, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: DZLUK71, Rok produkcji: 1998, Nubira i - hatchback
Nr rejestracji: DZLUV19, Rok produkcji: 1996, Nexia hatchback
Nr rejestracji: EBE1AK8, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: EBE1ET8, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: EBE22486, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: EBE32PV, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: EBE39AP, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: EBE39T5, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: EBE3FX7, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: EBE46EH, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: EBE4FM1, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: EBE5AE2, Rok produkcji: 2004, Lanos sedan
Nr rejestracji: EBE5R98, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: EBE5S46, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: EBE6E46, Rok produkcji: 2001, Matiz
Nr rejestracji: EBEEW57, Rok produkcji: 2001, Lanos hatchback
Nr rejestracji: EBEF728, Rok produkcji: 1999, Lanos sedan
Nr rejestracji: EBEFX92, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: EBEGJ17, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: EBEHS26, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: EBEKG03, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: EBEKM07, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: EBEPN46, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: EBERG54, Rok produkcji: 1996, Nexia hatchback
Nr rejestracji: EBESX34, Rok produkcji: 2004, Kalos hatchback
Nr rejestracji: EBEYV02, Rok produkcji: 1998, Lanos sedan
Nr rejestracji: EBR26PV, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: EBR28MF, Rok produkcji: 1998, Lanos hatchback
Nr rejestracji: EBR40KT, Rok produkcji: 1997, Leganza
Nr rejestracji: EBR49LL, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: EBRM815, Rok produkcji: 1998, Leganza
Nr rejestracji: EBRV547, Rok produkcji: 1997, Lanos sedan
Nr rejestracji: EKU13313, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: EKU35TW, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: EKU3NY7, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: EKU60R3, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: EKU6VL5, Rok produkcji: 2003, Tacuma
Nr rejestracji: EKU76V6, Rok produkcji: 2000, Tico
Nr rejestracji: EKU81L4, Rok produkcji: 2002, Lanos hatchback
Nr rejestracji: EKU86GA, Rok produkcji: 1999, Tico
Nr rejestracji: EKU89SA, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: EKU9PX5, Rok produkcji: 1997, Lanos sedan
Nr rejestracji: EKUAK10, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: EKUJ247, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: EKUJ629, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: EKUKT34, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: EKUT795, Rok produkcji: 1999, Matiz
Nr rejestracji: EKUV999, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: EKUVH21, Rok produkcji: 1999, Lanos hatchback
Nr rejestracji: EL017VC, Rok produkcji: 2000, Leganza
Nr rejestracji: EL0195K, Rok produkcji: 2004, Matiz
Nr rejestracji: EL024UK, Rok produkcji: 2004, Nubira ii - kombi
Nr rejestracji: EL0259E, Rok produkcji: 2002, Lanos sedan
Nr rejestracji: EL02669, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback
Nr rejestracji: EL0270A, Rok produkcji: 2002, Matiz
Nr rejestracji: EL03491, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: EL049SU, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: EL052YP, Rok produkcji: 1997, Lanos hatchback
Nr rejestracji: EL056VJ, Rok produkcji: 1998, Tico
Nr rejestracji: EL06074, Rok produkcji: 2000, Lanos sedan
Nr rejestracji: EL0717C, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: EL07557, Rok produkcji: 2000, Nubira ii - sedan
Nr rejestracji: EL0812W, Rok produkcji: 1998, Nubira i - sedan
Nr rejestracji: EL081VK, Rok produkcji: 1997, Tico
Nr rejestracji: EL082TE, Rok produkcji: 2004, Rezzo
Nr rejestracji: EL083WK, Rok produkcji: 2000, Matiz
Nr rejestracji: EL089PH, Rok produkcji: 2000, Lanos hatchback

Data Utworzenia: 2024-05-19, 22:12

Wyjątkowo wygodnie.

Skorzystaj z darmowego skanera kodu QR (Aztec)
Taki kod znajduje się w każdym dowodzie pojazdu zarejestrowanego w Polsce!

Unikniesz pomyłek podczas ręcznego przepisywania numeru VIN.
Otwórz stronę carQ.pl w dowolnej przeglądarce na smartfonie.
Uruchom skaner, a następnie umieść kod z dowodu w polu ekranu.

Iphone app new bef9e053adc4da40b235f94d2d70a6d424578e4f4b8acadc5a5f4d6bc2b49a6c

Co jeszcze znajdziesz
w raporcie?

Dane green e61b93868961e227ff8eda617a0b4e004e6959757b29e2e847991fcf257e938a

Podstawowe dane o pojeździe

Marka, model, rodzaj paliwa, szczegółowe dane techniczne, typ pojazdu, Ilość miejsc siedzących, zużycie paliwa, średni koszt przejazdu 100km, wymiary, rozmiary opon

New 1577ab3683a3a32ae5b3e29790950c57cac598f11bdf8f35e0027ea0700bc423

Dane rejestrowe

Numer rejestracyjny, VIN, data pierwszej rejestracji, rok produkcji

Przebieg green d8b5f79f74679aff55cc09cbf7764d12083bd6b79a8dd805b6a113af3a214fa0

Przebieg pojazdu

Aktualny stan licznika, historia przebiegów, rozbieżności w odczytach drogomierza.

Country 5b1831acdc11d5e8845afbff53d8dd4edd9a6d4d3b9d9a519c756109edfa3bd0

Pochodzenie pojazdu

salon Polska lub sprowadzony, data sprowadzenia z zagranicy

Wspolwlasciciel green 758c8b8b1c783e1f6fa7d1c73b09b9c57541559bea781d815f443caf5973ab6a

Właściciele pojazdu

Czy jest zarejestrowany na firmę czy osobę fizyczną. Liczba właścicieli, współwłaścicieli

Tech check b4c932366adb938ce870849ffd2d0cd56388cf9eaf32d231d9c19f581d2f646b

Badanie techniczne i OC

Informacja czy posiada aktualne i do kiedy?

Rzs bg e8ec8ea37896d75610a35ab4969707ff5f2dce845b485fb3cda27b8c1b41a737 Rzs blur c9f7531fe07eb5812090d6309e77b65d1180e42ebcf00694ef3d009202a43d37

Tylko u nas dowiesz się
czy pojazd figuruje w Rejestrze
Zastawów Skarbowych

W czym jeszcze pomoże Ci carQ?

 • Skupujesz i sprzedajesz pojazdy używane?
 • Zarządzasz flotą pojazdów lub parkiem maszyn?
 • Chcesz sprawdzić pojazd przed zakupem?
 • Chcesz #transparentnie sprzedać auto?
 • Chcesz otrzymywać przypomnienia o ważności badań,
  kończącym się ubezpieczeniu czy konieczności wymiany oleju?

Zaufali nam