Auto na Karku

Sprawdź rejestrację FIAT

Jak zbudowane są numery rejestracyjne w Polsce i co oznaczają poszczególne znaki?

Numery rejestracyjne w Polsce mają jasno określoną strukturę, która pozwala na łatwą identyfikację pojazdu oraz miejsca jego rejestracji. Każdy numer składa się z kilku kluczowych elementów:

 1. Dwuliterowy kod województwa: Pierwsze dwie litery oznaczają województwo, w którym pojazd został zarejestrowany. Przykłady:

  • PO dla Poznania i województwa wielkopolskiego.
  • KR dla Krakowa i województwa małopolskiego.
  • WA dla Warszawy i województwa mazowieckiego.
 2. Litera identyfikująca powiat: Kolejna litera oznacza powiat lub miasto na prawach powiatu, gdzie pojazd jest zarejestrowany. Przykłady:

  • G dla Gdańska.
  • A dla Łodzi.
 3. Pięć znaków alfanumerycznych: Reszta numeru rejestracyjnego to unikalna kombinacja liter i cyfr. Przykłady:

  • 1234A
  • BC123

Ten system zapewnia, że każdy pojazd w Polsce ma unikalny numer rejestracyjny, co znacząco ułatwia jego identyfikację i zarządzanie.

Historia wprowadzenia rejestracji na świecie i w Europie

Początki rejestracji na świecie

Pierwsze tablice rejestracyjne pojawiły się we Francji w 1893 roku. Francja była pierwszym krajem, który wprowadził prawo wymagające rejestracji pojazdów i umieszczania na nich tablic rejestracyjnych. Było to odpowiedzią na rosnącą liczbę pojazdów na drogach i potrzebę ich identyfikacji.

Historia rejestracji w Europie

W innych krajach europejskich tablice rejestracyjne zaczęły pojawiać się wkrótce po Francji. Na przykład:

 • W Wielkiej Brytanii tablice rejestracyjne zostały wprowadzone w 1903 roku wraz z wejściem w życie Motor Car Act.
 • Niemcy wprowadziły tablice rejestracyjne w 1906 roku.
 • W Polsce pierwsze tablice rejestracyjne zaczęto używać w latach 20. XX wieku, a obecny system rejestracji obowiązuje od 2000 roku.

Krótka historia marki FIAT i jej najpopularniejsze modele

Historia marki FIAT

FIAT (Fabbrica Italiana Automobili Torino) to włoska marka samochodów, która została założona w 1899 roku. Od początku swojej działalności FIAT stał się jednym z największych producentów samochodów w Europie. Firma zasłynęła z produkcji samochodów, które łączyły innowacyjne rozwiązania technologiczne z przystępną ceną.

FIAT odegrał kluczową rolę w rozwoju włoskiego przemysłu motoryzacyjnego i przyczynił się do popularności samochodów wśród szerokiej publiczności. W ciągu ponad stuletniej historii firma wprowadziła wiele kultowych modeli, które stały się symbolami włoskiego stylu i technologii.

Najpopularniejsze modele FIAT

 1. FIAT 500: Kultowy model, który zdobył ogromną popularność dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi i unikalnemu designowi. FIAT 500 jest symbolem włoskiego stylu i elegancji.

 2. FIAT Panda: Praktyczny i wszechstronny samochód miejski, który jest ceniony za swoją ekonomiczność i niezawodność. Panda to idealny wybór dla osób poszukujących niewielkiego, ale funkcjonalnego pojazdu.

 3. FIAT Punto: Kompaktowy hatchback, który oferuje doskonałą równowagę między komfortem, wydajnością i przystępną ceną. Punto jest popularnym wyborem wśród kierowców miejskich.

 4. FIAT Tipo: Samochód klasy średniej, który łączy przestronność, komfort i nowoczesne technologie. Tipo jest ceniony za swoje wszechstronne zastosowanie i atrakcyjny wygląd.

 5. FIAT Ducato: Popularny van, który jest często wybierany przez przedsiębiorców ze względu na swoją dużą ładowność i niezawodność. Ducato jest idealnym wyborem dla firm transportowych i usługowych.

Jak sprawdzić historię pojazdu na podstawie numeru rejestracyjnego na platformie carQ.pl

Czym jest carQ.pl?

CarQ.pl to nowoczesna platforma internetowa, która umożliwia sprawdzenie historii pojazdu na podstawie jego numeru rejestracyjnego. Jest to niezwykle przydatne narzędzie dla osób planujących zakup używanego samochodu, ponieważ pozwala na uzyskanie szczegółowych informacji na temat pojazdu.

Jak działa weryfikacja na carQ.pl?

 1. Wprowadzenie numeru rejestracyjnego: Aby rozpocząć proces weryfikacji, należy wpisać numer rejestracyjny pojazdu na stronie głównej carQ.pl.

 2. Pobranie danych z bazy: System pobiera dane z różnych baz danych, takich jak Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców (CEPiK), firmy ubezpieczeniowe oraz serwisy techniczne.

 3. Analiza historii pojazdu: CarQ.pl analizuje historię pojazdu, uwzględniając takie informacje jak liczba poprzednich właścicieli, ewentualne szkody, przebieg, daty przeglądów technicznych oraz historię serwisową.

 4. Generowanie raportu: Na podstawie zebranych danych system generuje szczegółowy raport, który jest dostępny dla użytkownika. Raport zawiera wszystkie kluczowe informacje na temat historii pojazdu.

Korzyści z weryfikacji na carQ.pl

 • Bezpieczeństwo zakupu: Dzięki szczegółowemu raportowi można uniknąć zakupu pojazdu z ukrytymi wadami lub zafałszowaną historią.
 • Pewność przebiegu: Weryfikacja przebiegu pojazdu pozwala upewnić się, że licznik nie został cofnięty.
 • Historia szkód: Informacje o wcześniejszych szkodach pomagają w ocenie stanu technicznego pojazdu.
 • Przeglądy techniczne: Dane o przeglądach technicznych pozwalają ocenić regularność i jakość serwisowania pojazdu.

carQ.pl i dostęp do danych na podstawie skanera kodu AZTEC

CarQ.pl oferuje unikalną funkcję skanowania kodu AZTEC z dowodu rejestracyjnego. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i łatwo uzyskać dostęp do szczegółowych danych pojazdu bez konieczności ręcznego wpisywania informacji. Jak to działa?

 1. Otwórz stronę carQ.pl: Uruchom stronę carQ.pl w dowolnej przeglądarce internetowej na smartfonie.
 2. Skanuj kod AZTEC: Umieść kod z dowodu rejestracyjnego w polu ekranu telefonu. System automatycznie odczyta dane z kodu AZTEC.
 3. Unikaj błędów: Dzięki skanowaniu kodu AZTEC użytkownik unika błędów związanych z ręcznym wpisywaniem danych, co zwiększa wygodę i dokładność weryfikacji.

Jakie informacje można uzyskać na carQ.pl?

 • Dane techniczne pojazdu: Typ pojazdu, marka, model, rok produkcji, rodzaj paliwa, pojemność silnika.
 • Historia własności: Liczba poprzednich właścicieli, daty zmiany właściciela.
 • Historia serwisowa: Informacje o przeglądach technicznych, naprawach, wymianach części.
 • Przebieg pojazdu: Zarejestrowane przebiegi, ewentualne niezgodności.
 • Szkody i wypadki: Informacje o zgłoszonych szkodach, wypadkach i ich naprawach.

Dzięki platformie carQ.pl możliwe jest uzyskanie pełnego obrazu historii pojazdu, co jest niezwykle cenne dla potencjalnych nabywców, którzy chcą dokonać świadomego i bezpiecznego zakupu. Wykorzystanie skanera kodu AZTEC dodatkowo upraszcza cały proces, eliminując ryzyko błędów i zwiększając dokładność danych.

Dlaczego warto korzystać z carQ.pl?

Korzystanie z platformy carQ.pl przynosi wiele korzyści zarówno dla osób prywatnych, jak i profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto korzystać z tej usługi:

Oszczędność czasu

Dzięki możliwości skanowania kodu AZTEC oraz szybkiemu dostępowi do danych z wielu źródeł, proces weryfikacji pojazdu jest znacznie szybszy niż tradycyjne metody. Użytkownicy nie muszą już ręcznie wprowadzać danych ani przeszukiwać różnych baz danych w poszukiwaniu informacji.

Rzetelność danych

CarQ.pl czerpie informacje z wiarygodnych źródeł, takich jak Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców (CEPiK), firmy ubezpieczeniowe oraz serwisy techniczne. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że otrzymane dane są dokładne i aktualne.

Łatwość użytkowania

Intuicyjny interfejs platformy carQ.pl sprawia, że korzystanie z niej jest proste i wygodne. Nawet osoby niezaznajomione z technologią mogą łatwo przeprowadzić weryfikację pojazdu dzięki przejrzystym instrukcjom i funkcji skanowania kodu AZTEC.

Bezpieczeństwo transakcji

Dzięki szczegółowym raportom na temat historii pojazdu użytkownicy mogą uniknąć zakupu samochodu z ukrytymi wadami lub zafałszowaną historią. Weryfikacja przebiegu, przeglądów technicznych oraz wcześniejszych szkód pozwala na świadome podjęcie decyzji o zakupie.

Ochrona przed oszustwami

Platforma carQ.pl pomaga wykryć potencjalne oszustwa związane z cofnięciem licznika, fałszowaniem dokumentacji czy ukrywaniem wcześniejszych wypadków. Użytkownicy mogą mieć pewność, że pojazd, który planują kupić, nie ma zatajonych problemów.

Wsparcie dla sprzedawców

Profesjonalni sprzedawcy samochodów mogą korzystać z carQ.pl, aby dostarczyć swoim klientom rzetelne raporty o pojazdach. To zwiększa zaufanie klientów i pomaga budować pozytywny wizerunek firmy.

Jak korzystać z carQ.pl?

Korzystanie z platformy carQ.pl jest proste i intuicyjne. Oto krok po kroku, jak przeprowadzić weryfikację pojazdu:

 1. Otwórz stronę carQ.pl w przeglądarce internetowej na swoim smartfonie.
 2. Wprowadź numer rejestracyjny pojazdu lub skorzystaj z funkcji skanowania kodu AZTEC. Aby skorzystać z tej funkcji, umieść kod z dowodu rejestracyjnego w polu ekranu telefonu.
 3. Poczekaj, aż system pobierze i przeanalizuje dane z różnych baz danych.
 4. Odbierz szczegółowy raport na temat historii pojazdu, który zawiera wszystkie kluczowe informacje potrzebne do oceny stanu technicznego i historii samochodu.

Przykładowe przypadki użycia carQ.pl

Przykład 1: Zakup używanego samochodu

Anna planuje zakup używanego FIAT 500. Aby upewnić się, że samochód jest w dobrym stanie i nie ma zafałszowanej historii, korzysta z carQ.pl. Wprowadza numer rejestracyjny pojazdu, a system generuje raport, który pokazuje, że samochód miał dwóch poprzednich właścicieli, regularnie przechodził przeglądy techniczne i nie brał udziału w żadnych poważnych wypadkach. Dzięki temu Anna może dokonać świadomego zakupu.

Przykład 2: Sprzedaż samochodu

Janusz, profesjonalny sprzedawca samochodów, chce sprzedać FIAT Panda. Aby zwiększyć zaufanie klientów, korzysta z carQ.pl, aby wygenerować raport na temat historii pojazdu. Udostępnia raport swoim klientom, co pomaga mu w szybkim i bezpiecznym zamknięciu transakcji.

Przykład 3: Weryfikacja floty firmowej

Firma transportowa zarządza flotą pojazdów i regularnie sprawdza ich stan techniczny oraz historię. Dzięki carQ.pl firma może szybko i efektywnie monitorować każdy pojazd w swojej flocie, co pozwala na bieżąco reagować na potencjalne problemy i utrzymać wysoki standard usług.

Podsumowanie

Numer rejestracyjny pojazdu w Polsce jest kluczowym elementem identyfikacyjnym, który zawiera informacje o miejscu rejestracji pojazdu. Historia rejestracji pojazdów sięga końca XIX wieku, a w Europie systemy rejestracyjne zaczęły się rozwijać na początku XX wieku. Marka FIAT, z bogatą historią i szeroką gamą modeli, jest jednym z czołowych producentów samochodów na świecie. Dzięki platformie carQ.pl możliwe jest dokładne sprawdzenie historii pojazdu na podstawie numeru rejestracyjnego, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo transakcji przy zakupie używanych samochodów. Wykorzystanie funkcji skanowania kodu AZTEC dodatkowo upraszcza proces weryfikacji, eliminując ryzyko błędów i zapewniając dostęp do rzetelnych danych.

Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną planującą zakup używanego samochodu, czy profesjonalnym sprzedawcą chcącym zwiększyć zaufanie klientów, carQ.pl oferuje narzędzia i informacje niezbędne do podjęcia świadomej decyzji. Skorzystaj z tej platformy, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i pewność przy każdej transakcji związanej z pojazdami.

 

Nr rejestracji: A21X, Rok produkcji: 2018, 500x
Nr rejestracji: B0KEY, Rok produkcji: 2015,
Nr rejestracji: B37W, Rok produkcji: 2013, 500 ii - seria 1
Nr rejestracji: B613, Rok produkcji: 2017, Punto punto evo - hatchback 5d
Nr rejestracji: BAU05596, Rok produkcji: 2002, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BAU06JM, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU14278, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BAU14458, Rok produkcji: 2002, Uno ii
Nr rejestracji: BAU15577, Rok produkcji: 2000,
Nr rejestracji: BAU15850, Rok produkcji: 2014, Sedici
Nr rejestracji: BAU16699, Rok produkcji: 2009, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BAU17118, Rok produkcji: 2001, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BAU17289, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BAU18160, Rok produkcji: 2005, Ducato ii
Nr rejestracji: BAU18211, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU20485, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU21067, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: BAU22665, Rok produkcji: 2003, Ulysse ii
Nr rejestracji: BAU23274, Rok produkcji: 2012, Freemont
Nr rejestracji: BAU23416, Rok produkcji: 2006,
Nr rejestracji: BAU23620, Rok produkcji: 2006, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BAU24375, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BAU25258, Rok produkcji: 2002, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BAU26529, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BAU26538, Rok produkcji: 2007, Sedici
Nr rejestracji: BAU27178, Rok produkcji: 2008, Croma ii
Nr rejestracji: BAU27703, Rok produkcji: 2004,
Nr rejestracji: BAU30131, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BAU30873, Rok produkcji: 2005, Idea
Nr rejestracji: BAU34236, Rok produkcji: 2007,
Nr rejestracji: BAU34737, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BAU34859, Rok produkcji: 2016, Ducato iv
Nr rejestracji: BAU35520, Rok produkcji: 2011, Punto
Nr rejestracji: BAU35594, Rok produkcji: 2002, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BAU36205, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BAU37JY, Rok produkcji: 2005,
Nr rejestracji: BAU38016, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BAU39049, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BAU41226, Rok produkcji: 2007, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BAU43150, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BAU44KL, Rok produkcji: 1997, Uno ii
Nr rejestracji: BAU47343, Rok produkcji: 2012, Freemont
Nr rejestracji: BAU56FP, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BAU76HE, Rok produkcji: 2002, Uno ii
Nr rejestracji: BAU88HF, Rok produkcji: 2007, Ducato iii - kabina krotki
Nr rejestracji: BAU91GS, Rok produkcji: 2007, Linea sedan
Nr rejestracji: BBI11MH, Rok produkcji: 2010, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BBI17WM, Rok produkcji: 2001, Doblo i
Nr rejestracji: BBI22GF, Rok produkcji: 1997, Cinquecento
Nr rejestracji: BBI51MA, Rok produkcji: 2010, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BBI59NG, Rok produkcji: 2010, Panda ii - van
Nr rejestracji: BBI99FY, Rok produkcji: 1997, Brava
Nr rejestracji: BBIAU40, Rok produkcji: 2007, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BBIAV36, Rok produkcji: 1997, Uno ii
Nr rejestracji: BBICM13, Rok produkcji: 2002, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BBIEH91, Rok produkcji: 2009, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BBIG995, Rok produkcji: 2001, Palio ii - weekend
Nr rejestracji: BBIH221, Rok produkcji: 1995, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BBIJK12, Rok produkcji: 2003, Albea i
Nr rejestracji: BBIJU82, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BBIKY89, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BBIL400, Rok produkcji: 2003, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BBILR20, Rok produkcji: 2012,
Nr rejestracji: BBINK28, Rok produkcji: 2006, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BBINK66, Rok produkcji: 2010,
Nr rejestracji: BBINR12, Rok produkcji: 1998, Punto i - hatchback
Nr rejestracji: BBINW28, Rok produkcji: 2009, Croma ii
Nr rejestracji: BBISG28, Rok produkcji: 2020, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BBISR14, Rok produkcji: 2016, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BBISV75, Rok produkcji: 2010, Ducato iii - furgon przedluzony
Nr rejestracji: BBIV297, Rok produkcji: 2002, Albea i
Nr rejestracji: BBIVT16, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BBIVT98, Rok produkcji: 2017, 500 ii - seria 4
Nr rejestracji: BBIWV13, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BBO1769, Rok produkcji: 1986, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BBR9806, Rok produkcji: 1997, Cinquecento
Nr rejestracji: BCF1027, Rok produkcji: 1997, Uno ii
Nr rejestracji: BCL1755, Rok produkcji: 1997, Cinquecento
Nr rejestracji: BCL2554, Rok produkcji: 1998, Siena
Nr rejestracji: BCR1602, Rok produkcji: 1998, Siena
Nr rejestracji: BCY0480, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BCY0597, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BCZ6468, Rok produkcji: 1998, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BCZ7077, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BDN9011, Rok produkcji: 1997, Uno ii
Nr rejestracji: BGR02799, Rok produkcji: 2006, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BGR04424, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BGR06176, Rok produkcji: 2003, Ducato ii
Nr rejestracji: BGR06627, Rok produkcji: 1998,
Nr rejestracji: BGR09386, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BGR11298, Rok produkcji: 2003, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BGR12345, Rok produkcji: 2018, 500x
Nr rejestracji: BGR14622, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BGR14646, Rok produkcji: 2016, Tipo ii
Nr rejestracji: BGR16332, Rok produkcji: 1996, Fiorino iii
Nr rejestracji: BGR17048, Rok produkcji: 1995,
Nr rejestracji: BGR20038, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BGR20039, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BGR20754, Rok produkcji: 2011, Doblo iii - van
Nr rejestracji: BGR21951, Rok produkcji: 2010, Idea
Nr rejestracji: BGR22441, Rok produkcji: 2016, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BGR23385, Rok produkcji: 2003, Stilo kombi
Nr rejestracji: BGR24448, Rok produkcji: 2008, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BGR24912, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BGR25545, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BGR27611, Rok produkcji: 2007,
Nr rejestracji: BGR27908, Rok produkcji: 2002, Doblo i
Nr rejestracji: BGR28379, Rok produkcji: 2003, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BGR3N40, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BGR6L01, Rok produkcji: 1999, Palio i - hatchback
Nr rejestracji: BGR9K48, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BGRJ871, Rok produkcji: 1999, Brava
Nr rejestracji: BGRL844, Rok produkcji: 1998, Siena
Nr rejestracji: BGRW551, Rok produkcji: 2006,
Nr rejestracji: BHA09TR, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BHA13YV, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BHA16UM, Rok produkcji: 1997, Uno ii
Nr rejestracji: BHA17JM, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BHA21HE, Rok produkcji: 1998, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BHA28SY, Rok produkcji: 1999, Ducato ii
Nr rejestracji: BHA50ET, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BHA53JM, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BHA56SC, Rok produkcji: 2003, Stilo kombi
Nr rejestracji: BHA61LF, Rok produkcji: 2003, Ulysse ii
Nr rejestracji: BHA64UW, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BHA72CY, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BHA72XU, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BHA74ES, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BHA75TJ, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BHA76TP, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BHA79HY, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BHA79YX, Rok produkcji: 2004,
Nr rejestracji: BHA86EV, Rok produkcji: 2005, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BHA88XM, Rok produkcji: 2007, Croma ii
Nr rejestracji: BHA90VV, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BHAC170, Rok produkcji: 2000,
Nr rejestracji: BHAC418, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BHAC674, Rok produkcji: 2001, Uno ii
Nr rejestracji: BHACS43, Rok produkcji: 2009, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BHAEF50, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BHAEM60, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BHAFA06, Rok produkcji: 2011, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BHAFK54, Rok produkcji: 2013, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BHAK240, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BHAM900, Rok produkcji: 2010, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI0092G, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI0128X, Rok produkcji: 2003, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI0218X, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI0227W, Rok produkcji: 2010, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI0303G, Rok produkcji: 2008, Croma ii
Nr rejestracji: BI0340X, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BI03738, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI0378X, Rok produkcji: 2010, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI0421X, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI0432T, Rok produkcji: 2007, Seicento van
Nr rejestracji: BI044AT, Rok produkcji: 2018, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI0452W, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI048EL, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI04956, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI05928, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI0612R, Rok produkcji: 2010, Croma ii
Nr rejestracji: BI062CA, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - sedan
Nr rejestracji: BI0635F, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BI0671E, Rok produkcji: 2007, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI0671W, Rok produkcji: 2016,
Nr rejestracji: BI068CK, Rok produkcji: 2015, 500x
Nr rejestracji: BI0763Y, Rok produkcji: 2009, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BI078AF, Rok produkcji: 2014, 500l hatchback 5d seria 1
Nr rejestracji: BI0792Y, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI0891V, Rok produkcji: 2012, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI0948N, Rok produkcji: 2012,
Nr rejestracji: BI0985N, Rok produkcji: 2012,
Nr rejestracji: BI1020P, Rok produkcji: 2008, Croma ii
Nr rejestracji: BI105CM, Rok produkcji: 2019,
Nr rejestracji: BI1124X, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BI1148X, Rok produkcji: 2010, 500 ii - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI1158F, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BI1218K, Rok produkcji: 2010, Doblo iii - van
Nr rejestracji: BI1237P, Rok produkcji: 2007, Doblo ii
Nr rejestracji: BI124EL, Rok produkcji: 2005, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI1253X, Rok produkcji: 2016,
Nr rejestracji: BI1325R, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI137HS, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI1466F, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI1525R, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI154CJ, Rok produkcji: 2013, 500 ii - seria 1
Nr rejestracji: BI1569N, Rok produkcji: 2012, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI158CG, Rok produkcji: 2005, Croma ii
Nr rejestracji: BI1660X, Rok produkcji: 2011,
Nr rejestracji: BI1718X, Rok produkcji: 2010, Croma ii
Nr rejestracji: BI172HM, Rok produkcji: 2013, 500l hatchback 5d
Nr rejestracji: BI1731S, Rok produkcji: 2005, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI1753X, Rok produkcji: 2001, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI1834N, Rok produkcji: 2012, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI1836N, Rok produkcji: 2011, Sedici
Nr rejestracji: BI183FV, Rok produkcji: 2009, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BI1887C, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI1896V, Rok produkcji: 2007, Doblo ii
Nr rejestracji: BI189AC, Rok produkcji: 2009, Scudo ii - kombi
Nr rejestracji: BI1900U, Rok produkcji: 2004, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI193FL, Rok produkcji: 2016, Ducato iv
Nr rejestracji: BI1947Y, Rok produkcji: 2007, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI1950F, Rok produkcji: 2003, Stilo kombi
Nr rejestracji: BI1954K, Rok produkcji: 2010, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BI195AG, Rok produkcji: 2018, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI1983U, Rok produkcji: 2010, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI1988K, Rok produkcji: 2010, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI198CN, Rok produkcji: 2018, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI2023H, Rok produkcji: 2003, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI2029R, Rok produkcji: 2013, Sedici
Nr rejestracji: BI215HA, Rok produkcji: 2020, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI21694, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI2207S, Rok produkcji: 2001, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI2231H, Rok produkcji: 2009, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI223CF, Rok produkcji: 2018, 500 ii - seria 4
Nr rejestracji: BI223CY, Rok produkcji: 2007, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI2242W, Rok produkcji: 2016,
Nr rejestracji: BI2390R, Rok produkcji: 2003, Panda ii - van
Nr rejestracji: BI240AC, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI250CJ, Rok produkcji: 2007, Sedici
Nr rejestracji: BI2604V, Rok produkcji: 1998, Punto i - hatchback
Nr rejestracji: BI2613V, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI2654V, Rok produkcji: 2003, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI2723S, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI2725P, Rok produkcji: 2012, 500 ii - seria 1
Nr rejestracji: BI2752Y, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI2813V, Rok produkcji: 2016, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI2827V, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI28408, Rok produkcji: 2002, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI2873Y, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI288CH, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BI2932P, Rok produkcji: 1995, Punto i - hatchback
Nr rejestracji: BI294AE, Rok produkcji: 2005, Croma ii
Nr rejestracji: BI294AN, Rok produkcji: 2016, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI3001J, Rok produkcji: ,
Nr rejestracji: BI3014F, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BI3028N, Rok produkcji: 2012, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI3047E, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI3055W, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI3137T, Rok produkcji: 2009, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI3140Y, Rok produkcji: 2012, Doblo iii - van
Nr rejestracji: BI3258U, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI332FL, Rok produkcji: 2008, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI3331W, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI33544, Rok produkcji: 2002, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI33609, Rok produkcji: 2002, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI3375K, Rok produkcji: 2009, Linea sedan
Nr rejestracji: BI343HR, Rok produkcji: 2015, 500 ii - seria 4
Nr rejestracji: BI3484W, Rok produkcji: 2000, Multipla i
Nr rejestracji: BI35295, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI3543Y, Rok produkcji: 2017, Panda iii - cross seria 2
Nr rejestracji: BI360FA, Rok produkcji: 2010, Panda ii - van
Nr rejestracji: BI3617W, Rok produkcji: 2010, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BI361EY, Rok produkcji: 2006, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI37011, Rok produkcji: 2002, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI37871, Rok produkcji: 2002, Ducato ii
Nr rejestracji: BI38489, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI39013, Rok produkcji: 2002, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI390CG, Rok produkcji: 2008, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI390EW, Rok produkcji: 2020,
Nr rejestracji: BI39575, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI39611, Rok produkcji: 1999, Siena
Nr rejestracji: BI398FA, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI401FY, Rok produkcji: 2019,
Nr rejestracji: BI4022J, Rok produkcji: 2010, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI4050R, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI4063X, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BI4093K, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI411AT, Rok produkcji: 2015, Doblo iii - van
Nr rejestracji: BI4168T, Rok produkcji: 1997, Brava
Nr rejestracji: BI423FS, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI4265G, Rok produkcji: 2009, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI4334N, Rok produkcji: 2007, Croma ii
Nr rejestracji: BI4349C, Rok produkcji: 2003, Albea i
Nr rejestracji: BI4382C, Rok produkcji: 2007, Croma ii
Nr rejestracji: BI4392U, Rok produkcji: 2004, Stilo kombi
Nr rejestracji: BI44264, Rok produkcji: 1999, Siena
Nr rejestracji: BI450FM, Rok produkcji: 2000, Multipla i
Nr rejestracji: BI452AP, Rok produkcji: 2004, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI4560S, Rok produkcji: 2010, Croma ii
Nr rejestracji: BI45646, Rok produkcji: 2003, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI45899, Rok produkcji: 2003, Stilo kombi
Nr rejestracji: BI4612H, Rok produkcji: 2005, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI4645Y, Rok produkcji: 2008, 500 ii - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI46853, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI47383, Rok produkcji: 2003, Punto ii - van
Nr rejestracji: BI4740H, Rok produkcji: 2009, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BI476CM, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BI4778Y, Rok produkcji: 2017, Ducato iv
Nr rejestracji: BI4796Y, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI481CF, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BI48579, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI4888T, Rok produkcji: 2003, Stilo kombi
Nr rejestracji: BI490FR, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI4928U, Rok produkcji: 2009, Doblo ii
Nr rejestracji: BI50094, Rok produkcji: 2003, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI50192, Rok produkcji: 2003, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI501AX, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI5093T, Rok produkcji: 2005, Stilo kombi
Nr rejestracji: BI5109U, Rok produkcji: 2015, Punto punto evo - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI5342Y, Rok produkcji: 2002, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI53478, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI5364S, Rok produkcji: 2011, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI5375U, Rok produkcji: 2015, Ducato iv
Nr rejestracji: BI540AF, Rok produkcji: 2018, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI5455Y, Rok produkcji: 2005, Doblo i
Nr rejestracji: BI5477K, Rok produkcji: 2010, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI553GG, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI55703, Rok produkcji: 2004, Doblo i
Nr rejestracji: BI559GE, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI5634N, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI56643, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI56678, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI574AW, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI574FV, Rok produkcji: 2008, Sedici
Nr rejestracji: BI5775E, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BI5793S, Rok produkcji: 1997, Cinquecento
Nr rejestracji: BI579AP, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI5832H, Rok produkcji: 2009, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BI58365, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI583AT, Rok produkcji: 2003, Stilo kombi
Nr rejestracji: BI588CR, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI588GH, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI5932U, Rok produkcji: 2010, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BI5952U, Rok produkcji: 1999, Bravo i
Nr rejestracji: BI59592, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: BI59841, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI599CJ, Rok produkcji: 2012,
Nr rejestracji: BI60406, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI611CW, Rok produkcji: 2017,
Nr rejestracji: BI6147X, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BI6255Y, Rok produkcji: 2008, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI6263F, Rok produkcji: 2008, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI6365L, Rok produkcji: 2007, Croma ii
Nr rejestracji: BI63662, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI6414K, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI649AM, Rok produkcji: 2001, Stilo kombi
Nr rejestracji: BI6639V, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI6669N, Rok produkcji: 2005, Panda ii - van
Nr rejestracji: BI669CF, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI6768Y, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI676FF, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI6779T, Rok produkcji: 1998, Uno ii
Nr rejestracji: BI678GH, Rok produkcji: 2012, Doblo iii - van
Nr rejestracji: BI691EL, Rok produkcji: 2020, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI694GY, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BI6968X, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BI7032K, Rok produkcji: 2009, Ducato iii - furgon dlugi
Nr rejestracji: BI7056N, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI707EP, Rok produkcji: 2014, Panda iii - van
Nr rejestracji: BI7088K, Rok produkcji: 2011, Panda ii - van
Nr rejestracji: BI7106F, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BI7148Y, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI7197E, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI719AE, Rok produkcji: 2003, Albea i
Nr rejestracji: BI720CR, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI721EF, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI7227R, Rok produkcji: 2014, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI722AL, Rok produkcji: 2011, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI7230E, Rok produkcji: 2008, Doblo ii
Nr rejestracji: BI72808, Rok produkcji: 2005, Albea ii
Nr rejestracji: BI7351Y, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI74769, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI752EU, Rok produkcji: 2006, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI76565, Rok produkcji: 2005, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI7690V, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI7693K, Rok produkcji: 2011,
Nr rejestracji: BI7695F, Rok produkcji: 2008, Ducato iii - furgon dlugi
Nr rejestracji: BI7699T, Rok produkcji: 2015, Ducato iv
Nr rejestracji: BI769CJ, Rok produkcji: 2010,
Nr rejestracji: BI7705X, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI7709J, Rok produkcji: 2010, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI7748C, Rok produkcji: 2007, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI782AK, Rok produkcji: 2008, Fiorino iv - cargo
Nr rejestracji: BI791FC, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI7943Y, Rok produkcji: 2008, Ducato iii - furgon przedluzony
Nr rejestracji: BI797GH, Rok produkcji: 2012, Scudo
Nr rejestracji: BI803FF, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BI80484, Rok produkcji: 2005, Panda ii - van
Nr rejestracji: BI8103F, Rok produkcji: 2008, Ducato iii - furgon sredni
Nr rejestracji: BI81701, Rok produkcji: 2005, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI8175U, Rok produkcji: 2015, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI8202Y, Rok produkcji: 2009, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI8241W, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI8261T, Rok produkcji: 2015, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI8262G, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI827AM, Rok produkcji: 2018, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BI8331V, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI8339U, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI842EF, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BI8476T, Rok produkcji: 2003, Stilo kombi
Nr rejestracji: BI8511W, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI8543L, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - van
Nr rejestracji: BI85653, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI857FG, Rok produkcji: 2011, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI857FU, Rok produkcji: 2021,
Nr rejestracji: BI859EW, Rok produkcji: 2002,
Nr rejestracji: BI8624S, Rok produkcji: 2010, Croma ii
Nr rejestracji: BI86783, Rok produkcji: 2006, Seicento van
Nr rejestracji: BI8690N, Rok produkcji: 2012, Panda ii - van
Nr rejestracji: BI8706X, Rok produkcji: 2008, Linea sedan
Nr rejestracji: BI875GY, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI8832X, Rok produkcji: 2013,
Nr rejestracji: BI8833P, Rok produkcji: 2007, Linea sedan
Nr rejestracji: BI8840V, Rok produkcji: 2007, 500 ii - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI8878U, Rok produkcji: 2016, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI8912X, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI893EE, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - van
Nr rejestracji: BI90032, Rok produkcji: 2006, Ducato iii - furgon dlugi
Nr rejestracji: BI9050P, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI9053P, Rok produkcji: 2002, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI90767, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - van
Nr rejestracji: BI9081L, Rok produkcji: 2012, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BI9134V, Rok produkcji: 2016,
Nr rejestracji: BI9216F, Rok produkcji: 2004, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI9236Y, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - van
Nr rejestracji: BI92421, Rok produkcji: 1996, Cinquecento
Nr rejestracji: BI926EL, Rok produkcji: 2020, 500 ii - seria 4
Nr rejestracji: BI9271J, Rok produkcji: 2006,
Nr rejestracji: BI9274X, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI93012, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - van
Nr rejestracji: BI9305L, Rok produkcji: 2012, Panda ii - van
Nr rejestracji: BI9353T, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BI93930, Rok produkcji: 2002, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI9427X, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI9446U, Rok produkcji: 2016, Punto punto 2012 - van
Nr rejestracji: BI9449T, Rok produkcji: 2012, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI9453F, Rok produkcji: 2004, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BI9502Y, Rok produkcji: 2008, Linea sedan
Nr rejestracji: BI9527S, Rok produkcji: 2006,
Nr rejestracji: BI9529S, Rok produkcji: 2004, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BI952FK, Rok produkcji: 2021, Tipo
Nr rejestracji: BI9599K, Rok produkcji: 2011, Punto punto evo - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI9634U, Rok produkcji: 2007, Linea sedan
Nr rejestracji: BI96771, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - van
Nr rejestracji: BI9699G, Rok produkcji: 2009, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BI969ES, Rok produkcji: 2018,
Nr rejestracji: BI9740L, Rok produkcji: 2011, Panda ii - van
Nr rejestracji: BI97594, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - van
Nr rejestracji: BI975HJ, Rok produkcji: 2003, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI9781P, Rok produkcji: 2008, Croma ii
Nr rejestracji: BI9789U, Rok produkcji: 2016,
Nr rejestracji: BI978EM, Rok produkcji: 2014,
Nr rejestracji: BI9790X, Rok produkcji: 2006, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BI9895S, Rok produkcji: 2002, Doblo i
Nr rejestracji: BI98982, Rok produkcji: 2007, Stilo kombi
Nr rejestracji: BI990FM, Rok produkcji: 2019, 500 ii - seria 4
Nr rejestracji: BI9913Y, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BI99579, Rok produkcji: 2004, Doblo i
Nr rejestracji: BI9963V, Rok produkcji: 2016, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BI99908, Rok produkcji: 2000, Bravo i
Nr rejestracji: BIA00587, Rok produkcji: 2004,
Nr rejestracji: BIA00965, Rok produkcji: 1996, Cinquecento
Nr rejestracji: BIA01565, Rok produkcji: 1995, Punto i - cabrio
Nr rejestracji: BIA04066, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA04848, Rok produkcji: 2006,
Nr rejestracji: BIA06608, Rok produkcji: 2005, Stilo kombi
Nr rejestracji: BIA06609, Rok produkcji: 2004, Doblo i
Nr rejestracji: BIA06846, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA10UY, Rok produkcji: 2005, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA11099, Rok produkcji: 2003, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA11235, Rok produkcji: 1983, Ritmo ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA12473, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA12557, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA14233, Rok produkcji: 2014, Ducato iv
Nr rejestracji: BIA14321, Rok produkcji: 2004, Panda ii - van
Nr rejestracji: BIA1U49, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA1Y55, Rok produkcji: 2008, Linea sedan
Nr rejestracji: BIA20589, Rok produkcji: 2004, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BIA20939, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA20981, Rok produkcji: 2009, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA21586, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA23040, Rok produkcji: 2004, Ulysse ii
Nr rejestracji: BIA23373, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA24267, Rok produkcji: 1988,
Nr rejestracji: BIA24306, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA24735, Rok produkcji: 2004, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BIA24768, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA29645, Rok produkcji: 2009, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BIA31809, Rok produkcji: 2013, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA31858, Rok produkcji: 2002, Uno ii
Nr rejestracji: BIA31G7, Rok produkcji: 2012, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA34098, Rok produkcji: 2014, Freemont
Nr rejestracji: BIA35073, Rok produkcji: 2006, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA35771, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA37572, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA38741, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA38822, Rok produkcji: 2006, Multipla ii
Nr rejestracji: BIA38889, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BIA38966, Rok produkcji: 2013, Bravo ii - hatchback 5d seria 2
Nr rejestracji: BIA39727, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA3M50, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BIA41309, Rok produkcji: 2014, Panda iii - van
Nr rejestracji: BIA42473, Rok produkcji: 2000, Ulysse i
Nr rejestracji: BIA42933, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA43073, Rok produkcji: 2008, Croma ii
Nr rejestracji: BIA43198, Rok produkcji: 2002, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA43562, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA44LY, Rok produkcji: 2004, Palio ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA45243, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA46075, Rok produkcji: 2009, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA46HN, Rok produkcji: 2003, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA47359, Rok produkcji: 2018, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA47867, Rok produkcji: 2008, Sedici
Nr rejestracji: BIA48347, Rok produkcji: 2018, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA48497, Rok produkcji: 2011, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA48608, Rok produkcji: 2009, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA50347, Rok produkcji: 2011, Scudo ii - kombi dlugi czesciowo przeszklony
Nr rejestracji: BIA50603, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA51230, Rok produkcji: 2002, Albea i
Nr rejestracji: BIA52602, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - sedan
Nr rejestracji: BIA53035, Rok produkcji: 2015, Panda iii - van
Nr rejestracji: BIA53993, Rok produkcji: 2004, Scudo i
Nr rejestracji: BIA54183, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA54280, Rok produkcji: 2001, Uno ii
Nr rejestracji: BIA54502, Rok produkcji: 2009, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA54E7, Rok produkcji: 2002, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA54K1, Rok produkcji: 2012, Panda ii - van
Nr rejestracji: BIA55257, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA58524, Rok produkcji: 2004, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA59094, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA62141, Rok produkcji: 2010, Panda ii - van
Nr rejestracji: BIA65443, Rok produkcji: 2010, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA66321, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA70066, Rok produkcji: 2014,
Nr rejestracji: BIA70632, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA70RM, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA72647, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA79551, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA79YN, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA7L73, Rok produkcji: 2003, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BIA7W24, Rok produkcji: 2003, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BIA7X36, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA83727, Rok produkcji: 2016, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA84281, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA85175, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA86790, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA87261, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA87CV, Rok produkcji: 2002, Albea i
Nr rejestracji: BIA89528, Rok produkcji: 2014,
Nr rejestracji: BIA8A04, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BIA90327, Rok produkcji: 2006, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIA90K5, Rok produkcji: 2012, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BIA91047, Rok produkcji: 2004, Doblo i
Nr rejestracji: BIA95488, Rok produkcji: 2010, Doblo iii - van
Nr rejestracji: BIA95594, Rok produkcji: 2005, Panda ii - van
Nr rejestracji: BIA9W84, Rok produkcji: 2006, Stilo kombi
Nr rejestracji: BIACJ75, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIACM48, Rok produkcji: 2007, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIACM55, Rok produkcji: 2007, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIAGA96, Rok produkcji: 1998, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIAHM75, Rok produkcji: 2009, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BIALG87, Rok produkcji: 2003, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIALK60, Rok produkcji: 2008, Ducato iii - kombi krotki
Nr rejestracji: BIAMN73, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIAP630, Rok produkcji: 2001, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BIAPL66, Rok produkcji: 2009, Sedici
Nr rejestracji: BIAPU18, Rok produkcji: 2010, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BIAWL30, Rok produkcji: 2011, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BIAWM73, Rok produkcji: 2004,
Nr rejestracji: BIAX058, Rok produkcji: 2002, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIAX976, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIAXG48, Rok produkcji: 2007, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIAXH63, Rok produkcji: 2003, Albea i
Nr rejestracji: BIAYW64, Rok produkcji: 2006, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BIC3242, Rok produkcji: 1998, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BID7787, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIF1240, Rok produkcji: 1996, Cinquecento
Nr rejestracji: BIH8673, Rok produkcji: 1997, Punto i - hatchback
Nr rejestracji: BIK6201, Rok produkcji: 1998, Uno ii
Nr rejestracji: BIK7034, Rok produkcji: 1998, Cinquecento
Nr rejestracji: BIM4724, Rok produkcji: 1997, Uno ii
Nr rejestracji: BIN0799, Rok produkcji: 1999, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BIN5194, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIP6252, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BIS5030, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: BIS7493, Rok produkcji: 1999, Uno ii
Nr rejestracji: BIZ2948, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BKL05167, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BKL1000A, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BKL12361, Rok produkcji: 2005, Croma ii
Nr rejestracji: BKL16390, Rok produkcji: 2004,
Nr rejestracji: BKL17527, Rok produkcji: 2003, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BKL18076, Rok produkcji: 2016, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BKL19357, Rok produkcji: 2002, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BKL19657, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BKL20064, Rok produkcji: 2006, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BKL20654, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BKL23319, Rok produkcji: 2001, Siena
Nr rejestracji: BKL23495, Rok produkcji: 2003, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BKL24664, Rok produkcji: 2008, Croma ii
Nr rejestracji: BKL24944, Rok produkcji: 2003, Albea i
Nr rejestracji: BKL27543, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BKL30625, Rok produkcji: 1993, Cinquecento
Nr rejestracji: BKL31509, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BKL33747, Rok produkcji: 2010, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BKLA931, Rok produkcji: 1998, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BKLL200, Rok produkcji: 2004,
Nr rejestracji: BKLL297, Rok produkcji: 2004,
Nr rejestracji: BKLW010, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BL11356, Rok produkcji: 2003, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BL15276, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BL23290, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BL25869, Rok produkcji: 2002, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BL31452, Rok produkcji: 2009, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BL32811, Rok produkcji: 2006, Croma ii
Nr rejestracji: BL34952, Rok produkcji: 2009, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BL36855, Rok produkcji: 2010, Linea sedan
Nr rejestracji: BL36903, Rok produkcji: 2010,
Nr rejestracji: BL42127, Rok produkcji: 1999, Ducato ii
Nr rejestracji: BL44947, Rok produkcji: 2011, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BL45356, Rok produkcji: 1994,
Nr rejestracji: BL48405, Rok produkcji: 2010, Doblo iii - cargo
Nr rejestracji: BL49678, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BL50888, Rok produkcji: 2013, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BL52538, Rok produkcji: 2003, Stilo kombi
Nr rejestracji: BL54135, Rok produkcji: 2011,
Nr rejestracji: BL54888, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BL55548, Rok produkcji: 2000, Brava
Nr rejestracji: BL55925, Rok produkcji: 2016, 500l trekking seria 2
Nr rejestracji: BL58012, Rok produkcji: 2010, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BL59931, Rok produkcji: 1998, Bravo i
Nr rejestracji: BL62495, Rok produkcji: 2014, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BL63757, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BL63760, Rok produkcji: 2018,
Nr rejestracji: BL65970, Rok produkcji: 2013, Ducato iii - kabina sredni
Nr rejestracji: BL66299, Rok produkcji: 2013, Bravo ii - hatchback 5d seria 2
Nr rejestracji: BL66495, Rok produkcji: 2018, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BL66825, Rok produkcji: 2015, 500l trekking seria 2
Nr rejestracji: BL68001, Rok produkcji: 2012,
Nr rejestracji: BL69136, Rok produkcji: 2015, 500 ii - seria 4
Nr rejestracji: BL69278, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BL70127, Rok produkcji: 2010, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BL71491, Rok produkcji: 1999, Scudo i
Nr rejestracji: BL72064, Rok produkcji: 2014, 500l hatchback 5d seria 1
Nr rejestracji: BL72077, Rok produkcji: 2019, 500 ii - seria 4
Nr rejestracji: BL74637, Rok produkcji: 2006, Doblo ii
Nr rejestracji: BL76166, Rok produkcji: 2011,
Nr rejestracji: BL78407, Rok produkcji: 2010, Ducato iii - furgon przedluzony
Nr rejestracji: BLA9008, Rok produkcji: 1998, Punto i - hatchback
Nr rejestracji: BLM07465, Rok produkcji: 2009, Sedici
Nr rejestracji: BLM13051, Rok produkcji: 2007, Doblo ii
Nr rejestracji: BLM18301, Rok produkcji: 2007,
Nr rejestracji: BLM21661, Rok produkcji: 2005, Panda ii - van
Nr rejestracji: BLM22546, Rok produkcji: 2014, Panda iii - van
Nr rejestracji: BLM24267, Rok produkcji: 2001, Multipla i
Nr rejestracji: BLM30116, Rok produkcji: 2014, 500l trekking seria 1
Nr rejestracji: BLM31598, Rok produkcji: 2010, Panda ii - van
Nr rejestracji: BLM31602, Rok produkcji: 2008, Scudo ii - kombi
Nr rejestracji: BLM33492, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BLM35377, Rok produkcji: 2001, Siena
Nr rejestracji: BLM36461, Rok produkcji: 2018, Ducato iv
Nr rejestracji: BLM36611, Rok produkcji: 2015, Ducato iv
Nr rejestracji: BLM38471, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BLM43168, Rok produkcji: 2012, Freemont
Nr rejestracji: BLM43359, Rok produkcji: 2013,
Nr rejestracji: BLM44971, Rok produkcji: 2006, Croma ii
Nr rejestracji: BLM46267, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BLM47086, Rok produkcji: 2009, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BLM48931, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BLM49302, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BLM50471, Rok produkcji: 2003,
Nr rejestracji: BLMGW94, Rok produkcji: 2004, Albea i
Nr rejestracji: BLMK274, Rok produkcji: 1998, Uno ii
Nr rejestracji: BLMM718, Rok produkcji: 2003, Punto ii - van
Nr rejestracji: BLN9074, Rok produkcji: 1997, Cinquecento
Nr rejestracji: BLN9545, Rok produkcji: 1997, Brava
Nr rejestracji: BLT6380, Rok produkcji: 1995, Brava
Nr rejestracji: BLV5077, Rok produkcji: 1997, Uno ii
Nr rejestracji: BMN01728, Rok produkcji: 2005, Croma ii
Nr rejestracji: BMN03572, Rok produkcji: 2012, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BMN04407, Rok produkcji: 2012, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BMN04976, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BMN05220, Rok produkcji: 2007, Ducato iii - furgon dlugi
Nr rejestracji: BMN05926, Rok produkcji: 1999, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BMN06867, Rok produkcji: 2002, Stilo kombi
Nr rejestracji: BMN07580, Rok produkcji: 2001, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BMN08415, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BMN08676, Rok produkcji: 2004, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BMN08700, Rok produkcji: 2001, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BMN09676, Rok produkcji: 2015, Panda iii - van
Nr rejestracji: BMN11781, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BMN12384, Rok produkcji: 2002, Palio ii - weekend
Nr rejestracji: BMN12411, Rok produkcji: 2010, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BMN12783, Rok produkcji: 2003, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BMN13055, Rok produkcji: 2014, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BMN14655, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - van
Nr rejestracji: BMN15660, Rok produkcji: 2010, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BMN15974, Rok produkcji: 2013,
Nr rejestracji: BMN17257, Rok produkcji: 2006, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BMN18589, Rok produkcji: 2003, Ulysse ii
Nr rejestracji: BMN18608, Rok produkcji: 2011, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BMN19268, Rok produkcji: 1997, Barchetta i
Nr rejestracji: BMN19446, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BMN24273, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BMN27922, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BMN39HH, Rok produkcji: 1999, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BMN60EH, Rok produkcji: 2008, Croma ii
Nr rejestracji: BMNG486, Rok produkcji: 2002, Albea i
Nr rejestracji: BMNH664, Rok produkcji: 2001, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BMNL125, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BOA1618, Rok produkcji: 1996, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BOC8587, Rok produkcji: 1997, Punto i - hatchback
Nr rejestracji: BOF0588, Rok produkcji: 1998, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BOS7850, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BOS8199, Rok produkcji: 1998, Punto i - hatchback
Nr rejestracji: BPF2369, Rok produkcji: 2000, Fiorino iii
Nr rejestracji: BS0321A, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BS0442A, Rok produkcji: 2018, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BS05559, Rok produkcji: 2001, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BS06813, Rok produkcji: 2001, Multipla i
Nr rejestracji: BS0829C, Rok produkcji: 2016, Doblo iii - van
Nr rejestracji: BS15520, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BS16855, Rok produkcji: 2004, Stilo kombi
Nr rejestracji: BS16999, Rok produkcji: 2004, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BS17611, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BS1847A, Rok produkcji: 2011, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BS20151, Rok produkcji: 2003, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BS2411A, Rok produkcji: 2015,
Nr rejestracji: BS24303, Rok produkcji: 2006, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BS25123, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BS2616C, Rok produkcji: 2017,
Nr rejestracji: BS27303, Rok produkcji: 2007, Doblo ii
Nr rejestracji: BS27430, Rok produkcji: 2007, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BS2754A, Rok produkcji: 2014, 500 ii - seria 1
Nr rejestracji: BS27604, Rok produkcji: 1998, Siena
Nr rejestracji: BS29022, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BS31528, Rok produkcji: 2007,
Nr rejestracji: BS32664, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BS35014, Rok produkcji: 2009, Qubo fiorino qubo
Nr rejestracji: BS35139, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BS3925A, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BS41243, Rok produkcji: 2010, Doblo iii - cargo
Nr rejestracji: BS43841, Rok produkcji: 2010, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BS44888, Rok produkcji: 2007, Croma ii
Nr rejestracji: BS45390, Rok produkcji: 2011,
Nr rejestracji: BS46370, Rok produkcji: 2004, Panda ii - van
Nr rejestracji: BS46550, Rok produkcji: 2011, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BS48590, Rok produkcji: 2012, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BS48617, Rok produkcji: 1999, Ulysse i
Nr rejestracji: BS49022, Rok produkcji: 2009, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BS4932A, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BS52214, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BS53414, Rok produkcji: 2013, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BS53495, Rok produkcji: 1998, Bravo i
Nr rejestracji: BS53551, Rok produkcji: 2007, Croma ii
Nr rejestracji: BS54783, Rok produkcji: 2007,
Nr rejestracji: BS56942, Rok produkcji: 2005, Panda ii - van
Nr rejestracji: BS59519, Rok produkcji: 2005, Croma ii
Nr rejestracji: BS59614, Rok produkcji: 2014, Freemont
Nr rejestracji: BS59881, Rok produkcji: 2003,
Nr rejestracji: BS59960, Rok produkcji: 2011, Punto grande punto - van
Nr rejestracji: BS60160, Rok produkcji: 2015, Panda iii - van
Nr rejestracji: BS63296, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BS64238, Rok produkcji: 2002, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BS66960, Rok produkcji: 2016, Panda iii - van
Nr rejestracji: BS66992, Rok produkcji: 2001, Brava
Nr rejestracji: BS68212, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BS68768, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BS6974A, Rok produkcji: 2001, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BS70647, Rok produkcji: 2004, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BS70935, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BS73320, Rok produkcji: 2018, Panda iii - cross seria 2
Nr rejestracji: BS75326, Rok produkcji: 2011,
Nr rejestracji: BS75873, Rok produkcji: 2003, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BS76536, Rok produkcji: 2008, Croma ii
Nr rejestracji: BS76853, Rok produkcji: 2001, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BS77145, Rok produkcji: 2010, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BS77506, Rok produkcji: 2002, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BS8024A, Rok produkcji: 2002, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BS9423A, Rok produkcji: 2007, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSE03JW, Rok produkcji: 2007, Doblo ii
Nr rejestracji: BSE08LP, Rok produkcji: 2010, Croma ii
Nr rejestracji: BSE21JE, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BSE24SP, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSE40RG, Rok produkcji: 2014, 500l trekking seria 1
Nr rejestracji: BSE76FE, Rok produkcji: 1996, Punto i - hatchback
Nr rejestracji: BSE87EL, Rok produkcji: 2007,
Nr rejestracji: BSEJ916, Rok produkcji: 2002, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSEX980, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BSEY229, Rok produkcji: 2009, Sedici
Nr rejestracji: BSI09RH, Rok produkcji: 2005, Doblo i
Nr rejestracji: BSI12FN, Rok produkcji: 1997, Brava
Nr rejestracji: BSI1C84, Rok produkcji: 2005, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BSI26JP, Rok produkcji: 1998, Punto i - hatchback
Nr rejestracji: BSI26LT, Rok produkcji: 2009, Multipla ii
Nr rejestracji: BSI2A49, Rok produkcji: 2015, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BSI2K20, Rok produkcji: 2006,
Nr rejestracji: BSI2K93, Rok produkcji: 2018, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BSI2N27, Rok produkcji: 2014,
Nr rejestracji: BSI2P60, Rok produkcji: 2015, Ducato iii fl
Nr rejestracji: BSI2Y96, Rok produkcji: 2013,
Nr rejestracji: BSI3J89, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - sedan
Nr rejestracji: BSI3M67, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSI4H17, Rok produkcji: 1998,
Nr rejestracji: BSI4S63, Rok produkcji: 2008, Croma ii
Nr rejestracji: BSI54RA, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BSI5K61, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSI5X84, Rok produkcji: 2013, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BSI60KJ, Rok produkcji: 2010,
Nr rejestracji: BSI6K15, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - van
Nr rejestracji: BSI8E34, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSI8H94, Rok produkcji: 2007,
Nr rejestracji: BSI8P03, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BSI8V53, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSI9A94, Rok produkcji: 2003, Albea i
Nr rejestracji: BSI9E97, Rok produkcji: 2001, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BSIC657, Rok produkcji: 1996, Cinquecento
Nr rejestracji: BSIH788, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BSIJ584, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BSIK533, Rok produkcji: 2002, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSIK877, Rok produkcji: 2003, Albea i
Nr rejestracji: BSIR415, Rok produkcji: 1998, Brava
Nr rejestracji: BSK00138, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSK00789, Rok produkcji: 2006, Sedici
Nr rejestracji: BSK01857, Rok produkcji: 1998, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BSK03179, Rok produkcji: 2012, Freemont
Nr rejestracji: BSK03712, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSK03742, Rok produkcji: 2013,
Nr rejestracji: BSK03859, Rok produkcji: 2007, Linea sedan
Nr rejestracji: BSK03902, Rok produkcji: 2011, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BSK03937, Rok produkcji: 2005, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BSK05017, Rok produkcji: 1994, Cinquecento
Nr rejestracji: BSK05222, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSK05230, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: BSK05762, Rok produkcji: 2010, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BSK06281, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BSK06557, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSK09239, Rok produkcji: 2000, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BSK09TP, Rok produkcji: 2009, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSK21VX, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSK28WW, Rok produkcji: 2011, Panda ii - van
Nr rejestracji: BSK29PC, Rok produkcji: 2004, Albea i
Nr rejestracji: BSK30VF, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSK31GN, Rok produkcji: 2004, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSK33NH, Rok produkcji: 1998, Siena
Nr rejestracji: BSK33VE, Rok produkcji: 2000, Strada i
Nr rejestracji: BSK38GK, Rok produkcji: 2005, Idea
Nr rejestracji: BSK38XU, Rok produkcji: 2011, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BSK44AC, Rok produkcji: 2004, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSK50RY, Rok produkcji: 2008, Linea sedan
Nr rejestracji: BSK51EW, Rok produkcji: 2004, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BSK57YF, Rok produkcji: 2008,
Nr rejestracji: BSK70GJ, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSK70NA, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BSK85JX, Rok produkcji: 2006, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSK87XX, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSK88AR, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKAM90, Rok produkcji: 2012,
Nr rejestracji: BSKCG22, Rok produkcji: 2000, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BSKEU88, Rok produkcji: 2008, Croma ii
Nr rejestracji: BSKFS99, Rok produkcji: 1999, Siena
Nr rejestracji: BSKG054, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSKG118, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSKGT49, Rok produkcji: 2006,
Nr rejestracji: BSKHK24, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKHN17, Rok produkcji: 2014, Panda iii - van
Nr rejestracji: BSKJR29, Rok produkcji: 2006, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKJX07, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - grande punto cabrio
Nr rejestracji: BSKKS71, Rok produkcji: 2015, Panda iii - van
Nr rejestracji: BSKKV05, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKKX91, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKMK25, Rok produkcji: 1997, Punto i - hatchback
Nr rejestracji: BSKMM91, Rok produkcji: 1999, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BSKMS13, Rok produkcji: 2007, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKMU09, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKPA37, Rok produkcji: 2014,
Nr rejestracji: BSKPC72, Rok produkcji: 2009, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKPL85, Rok produkcji: 2007, Panda ii - van
Nr rejestracji: BSKPS94, Rok produkcji: 2003, Stilo kombi
Nr rejestracji: BSKRC55, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKRK62, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BSKRM79, Rok produkcji: 2003, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BSKRN92, Rok produkcji: 2010,
Nr rejestracji: BSKRR85, Rok produkcji: 2012,
Nr rejestracji: BSKRT11, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BSKRU65, Rok produkcji: 1999, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BSKSJ08, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BSKSS87, Rok produkcji: 2012, Panda ii - van
Nr rejestracji: BSKT203, Rok produkcji: 2003, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BSKTJ52, Rok produkcji: 2004,
Nr rejestracji: BSKTR83, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKUN07, Rok produkcji: 1999, Brava
Nr rejestracji: BSKVE65, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BSKVL87, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - hatchback 3d
Nr rejestracji: BSKVM31, Rok produkcji: 1999, Brava
Nr rejestracji: BSKVU84, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKWA69, Rok produkcji: 2005, Palio ii - hatchback
Nr rejestracji: BSKWG76, Rok produkcji: 2010,
Nr rejestracji: BSKWS53, Rok produkcji: 2016,
Nr rejestracji: BSKX869, Rok produkcji: 2003, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKXP61, Rok produkcji: 2007, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BSKXX50, Rok produkcji: 2005, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKYK09, Rok produkcji: 2009, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSKYP79, Rok produkcji: 2009,
Nr rejestracji: BSKYR89, Rok produkcji: 2014, 500 ii - seria 1
Nr rejestracji: BSKYS71, Rok produkcji: 2010,
Nr rejestracji: BSKYW14, Rok produkcji: 2008, Sedici
Nr rejestracji: BSU00360, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BSU00408, Rok produkcji: 2004, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BSU05025, Rok produkcji: 2011, Ducato iii - kabina sredni
Nr rejestracji: BSU05802, Rok produkcji: 2002, Albea i
Nr rejestracji: BSU08240, Rok produkcji: 2015, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BSU11599, Rok produkcji: ,
Nr rejestracji: BSU12225, Rok produkcji: 2007,
Nr rejestracji: BSU15877, Rok produkcji: 2004, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BSU18363, Rok produkcji: 2007, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSU18574, Rok produkcji: 2010,
Nr rejestracji: BSU19140, Rok produkcji: 2008, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSU19344, Rok produkcji: 2001, Siena
Nr rejestracji: BSU20699, Rok produkcji: 2006, Idea
Nr rejestracji: BSU22451, Rok produkcji: 2014, Punto punto 2012 - hatchback 3d
Nr rejestracji: BSU45AM, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BSU69NA, Rok produkcji: 2003, Albea i
Nr rejestracji: BSU87SJ, Rok produkcji: 2001, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BSUS588, Rok produkcji: 2003, Albea i
Nr rejestracji: BTW0886, Rok produkcji: 1997, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BWM00474, Rok produkcji: 2005, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BWM03781, Rok produkcji: 1996,
Nr rejestracji: BWM06716, Rok produkcji: 2008, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BWM08685, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BWM09083, Rok produkcji: 2011,
Nr rejestracji: BWM09250, Rok produkcji: 1999,
Nr rejestracji: BWM12335, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BWM13843, Rok produkcji: 2001, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BWM14715, Rok produkcji: 2017, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BWM14989, Rok produkcji: 2003, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BWM15076, Rok produkcji: 1995, Ulysse i
Nr rejestracji: BWM15535, Rok produkcji: 2005, Ducato ii
Nr rejestracji: BWM16905, Rok produkcji: 2001, Doblo i
Nr rejestracji: BWM18261, Rok produkcji: 2002, Doblo i
Nr rejestracji: BWM21486, Rok produkcji: 2012, Scudo ii - kombi dlugi czesciowo przeszklony
Nr rejestracji: BWM21810, Rok produkcji: 2004,
Nr rejestracji: BWM22849, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BWM24097, Rok produkcji: 2003, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BWM24356, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BWM25128, Rok produkcji: 2016, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BWM25536, Rok produkcji: 2015, Qubo fiorino qubo
Nr rejestracji: BWM26367, Rok produkcji: 2006,
Nr rejestracji: BWM29258, Rok produkcji: 2021, Tipo ii - hatchback
Nr rejestracji: BWM32616, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BWM32860, Rok produkcji: 2006, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BWM35159, Rok produkcji: 2013, 500 ii - seria 1
Nr rejestracji: BWM3M73, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BWM84JH, Rok produkcji: 2003, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BWM9M55, Rok produkcji: 2009, Sedici
Nr rejestracji: BWMA437, Rok produkcji: 2000, Siena
Nr rejestracji: BWME380, Rok produkcji: 2000, Palio i - weekend
Nr rejestracji: BWMH518, Rok produkcji: 2001, Uno ii
Nr rejestracji: BWML500, Rok produkcji: 2002, Stilo hatchback
Nr rejestracji: BWML894, Rok produkcji: 2003, Albea i
Nr rejestracji: BWMN562, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BWMN921, Rok produkcji: 2003, Albea i
Nr rejestracji: BWMS666, Rok produkcji: 2004, Albea i
Nr rejestracji: BWMS801, Rok produkcji: 2004, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BZA2S65, Rok produkcji: 2010, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BZA30HH, Rok produkcji: 2009, Bravo ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BZA37TT, Rok produkcji: 2009,
Nr rejestracji: BZA3A19, Rok produkcji: 2007, Doblo ii
Nr rejestracji: BZA3A55, Rok produkcji: 2000, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BZA3V76, Rok produkcji: 2005, Ulysse ii
Nr rejestracji: BZA47JL, Rok produkcji: 2009, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: BZA53RE, Rok produkcji: 1999, Bosmal 126 kabriolet
Nr rejestracji: BZA55LA, Rok produkcji: 2008, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BZA70UH, Rok produkcji: 2015, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BZA72PA, Rok produkcji: 2012,
Nr rejestracji: BZA76WW, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BZA7E86, Rok produkcji: 2005, Ulysse ii
Nr rejestracji: BZA7G58, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BZA86AY, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BZA88JJ, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BZA8C27, Rok produkcji: 2018, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: BZA8J08, Rok produkcji: 2010, Linea sedan
Nr rejestracji: BZA8N84, Rok produkcji: 2008, Croma ii
Nr rejestracji: BZA8T27, Rok produkcji: 2007, Punto grande punto - hatchback 5d
Nr rejestracji: BZA8Y02, Rok produkcji: 2011, Punto punto evo - hatchback 3d
Nr rejestracji: BZA96FX, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: BZA99AF, Rok produkcji: 2005, Panda ii - hatchback 5d
Nr rejestracji: BZAJ353, Rok produkcji: 2001, Siena
Nr rejestracji: C0GRAMY, Rok produkcji: 2010,
Nr rejestracji: C173, Rok produkcji: 2015,
Nr rejestracji: C40A, Rok produkcji: 2015,
Nr rejestracji: C5COUPE, Rok produkcji: 1999, Coupe
Nr rejestracji: CAD6961, Rok produkcji: 1997, Cinquecento
Nr rejestracji: CAD7290, Rok produkcji: 1997, Siena
Nr rejestracji: CAL01V2, Rok produkcji: 2002, Doblo i
Nr rejestracji: CAL01V7, Rok produkcji: 1999, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: CAL04N2, Rok produkcji: 1996, Punto i - hatchback
Nr rejestracji: CAL08TL, Rok produkcji: 2002, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: CAL14R9, Rok produkcji: 2008, Croma ii
Nr rejestracji: CAL19N5, Rok produkcji: 1999, Bravo i
Nr rejestracji: CAL1L43, Rok produkcji: 2006, Multipla ii
Nr rejestracji: CAL1V58, Rok produkcji: 1998, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: CAL1Y41, Rok produkcji: 2000, Seicento hatchback 3d
Nr rejestracji: CAL20YE, Rok produkcji: 2013,
Nr rejestracji: CAL22T9, Rok produkcji: 2019, Tipo ii - station wagon
Nr rejestracji: CAL23YF, Rok produkcji: 2006, Doblo ii
Nr rejestracji: CAL27K8, Rok produkcji: 2014, Scudo
Nr rejestracji: CAL28YN, Rok produkcji: 2003, Punto ii - hatchback
Nr rejestracji: CAL2L01, Rok produkcji: 2004, Punto ii - hatchback

Data Utworzenia: 2024-05-19, 22:51

Wyjątkowo wygodnie.

Skorzystaj z darmowego skanera kodu QR (Aztec)
Taki kod znajduje się w każdym dowodzie pojazdu zarejestrowanego w Polsce!

Unikniesz pomyłek podczas ręcznego przepisywania numeru VIN.
Otwórz stronę carQ.pl w dowolnej przeglądarce na smartfonie.
Uruchom skaner, a następnie umieść kod z dowodu w polu ekranu.

Iphone app new bef9e053adc4da40b235f94d2d70a6d424578e4f4b8acadc5a5f4d6bc2b49a6c

Co jeszcze znajdziesz
w raporcie?

Dane green e61b93868961e227ff8eda617a0b4e004e6959757b29e2e847991fcf257e938a

Podstawowe dane o pojeździe

Marka, model, rodzaj paliwa, szczegółowe dane techniczne, typ pojazdu, Ilość miejsc siedzących, zużycie paliwa, średni koszt przejazdu 100km, wymiary, rozmiary opon

New 1577ab3683a3a32ae5b3e29790950c57cac598f11bdf8f35e0027ea0700bc423

Dane rejestrowe

Numer rejestracyjny, VIN, data pierwszej rejestracji, rok produkcji

Przebieg green d8b5f79f74679aff55cc09cbf7764d12083bd6b79a8dd805b6a113af3a214fa0

Przebieg pojazdu

Aktualny stan licznika, historia przebiegów, rozbieżności w odczytach drogomierza.

Country 5b1831acdc11d5e8845afbff53d8dd4edd9a6d4d3b9d9a519c756109edfa3bd0

Pochodzenie pojazdu

salon Polska lub sprowadzony, data sprowadzenia z zagranicy

Wspolwlasciciel green 758c8b8b1c783e1f6fa7d1c73b09b9c57541559bea781d815f443caf5973ab6a

Właściciele pojazdu

Czy jest zarejestrowany na firmę czy osobę fizyczną. Liczba właścicieli, współwłaścicieli

Tech check b4c932366adb938ce870849ffd2d0cd56388cf9eaf32d231d9c19f581d2f646b

Badanie techniczne i OC

Informacja czy posiada aktualne i do kiedy?

Rzs bg e8ec8ea37896d75610a35ab4969707ff5f2dce845b485fb3cda27b8c1b41a737 Rzs blur c9f7531fe07eb5812090d6309e77b65d1180e42ebcf00694ef3d009202a43d37

Tylko u nas dowiesz się
czy pojazd figuruje w Rejestrze
Zastawów Skarbowych

W czym jeszcze pomoże Ci carQ?

 • Skupujesz i sprzedajesz pojazdy używane?
 • Zarządzasz flotą pojazdów lub parkiem maszyn?
 • Chcesz sprawdzić pojazd przed zakupem?
 • Chcesz #transparentnie sprzedać auto?
 • Chcesz otrzymywać przypomnienia o ważności badań,
  kończącym się ubezpieczeniu czy konieczności wymiany oleju?

Zaufali nam